اسکریپت مانند آزمون و تست

ameen

کاربر عضو
سلام دوستان

افزونه یا اسکریپتی که معرفی یک محصول بعد از پاسخ به سوالات باشه رو میخوام

برای مثال:

قالب افزونه به شکل تست های روانشناسی باشه

به این شکل که از کاربر تعدادی سوال پرسیده بشه و با پاسخ دادن به سوالات در آخر نسبت به جواب هایی که کاربر داده یک محصول بهش معرفی بشه

ممنون

tabriz-server

تازه وارد
افزونه eforms کاری که شما میخواید رو انجام میده و خیلی هم کارامد هستش ، همین الان دارم برای فروش آمادش میکنم

javananit96

کاربر عضو
سلام داداش توی خودت پرشین ساکریپت هست لینک افزونه ولی فارسی نیست

tabriz-server

تازه وارد
سلام دوستان

افزونه یا اسکریپتی که معرفی یک محصول بعد از پاسخ به سوالات باشه رو میخوام

برای مثال:

قالب افزونه به شکل تست های روانشناسی باشه

به این شکل که از کاربر تعدادی سوال پرسیده بشه و با پاسخ دادن به سوالات در آخر نسبت به جواب هایی که کاربر داده یک محصول بهش معرفی بشه

ممنون
قصد تبلیغ نیست اما من 68.000 هزار تومن از ژاکت خریدم و استفادمم کردم ، این افزونه کاملا فارسی هست و من هم 35.000 هزار تومان قیمت زدم ، بازم قابلی نداره

javananit96

کاربر عضو
قصد تبلیغ نیست اما من 68.000 هزار تومن از ژاکت خریدم و استفادمم کردم ، این افزونه کاملا فارسی هست و من هم 35.000 هزار تومان قیمت زدم ، بازم قابلی نداره

بسیار عالی ممنون

rocki3oy

کاربر عضو

به عبارتی شما محصول را از یک فروشگاه دیگه خریداری کردین بعد مجددا از طرف خودتون میفروشین به یک فرد دیگه؟ به نظر من اینکار درست نیست.

tabriz-server

تازه وارد
به عبارتی شما محصول را از یک فروشگاه دیگه خریداری کردین بعد مجددا از طرف خودتون میفروشین به یک فرد دیگه؟ به نظر من اینکار درست نیست.
به عبارتی کل مملکت ما جریانش همینه . (شما قانونی نشون بدید که کپی رایت توش رعایت شده و جایی ثبت شده باشه)

یک قلب صحیفه چجوری هزاران نفر میفروشن؟قانون وجود داره؟

به عبارتی من این کار رو برای افرادی کردم که نمیتونن 68.000 هزار تومان خرج کنن تا بتونن دانلودش کنن

javananit96

کاربر عضو
به عبارتی کل مملکت ما جریانش همینه . (شما قانونی نشون بدید که کپی رایت توش رعایت شده و جایی ثبت شده باشه)

یک قلب صحیفه چجوری هزاران نفر میفروشن؟قانون وجود داره؟

به عبارتی من این کار رو برای افرادی کردم که نمیتونن 68.000 هزار تومان خرج کنن تا بتونن دانلودش کنن
لایک داری داداش

soosmar

کاربر عضو
خوبه حالا صداقت تو کارشون هست...!
این نکته مثبت داستانه

اومدم بنویسم، دیدم مشکلاتمون یکی دو تا نیست بشه جاش کرد اینجا...
اما...
در نهایت فکر می کنم اینکه وضعیت مملکت نابسامانه و هیچ چیز سر جاش نیست، شاید دلیلش خودمون باشیم...
از قدیم هم گفتن

از ماست که بر ماست

آخرین ویرایش توسط مدیر:

tabriz-server

تازه وارد
خوبه حالا صداقت تو کارشون هست...!
این نکته مثبت داستانه

اومدم بنویسم، دیدم مشکلاتمون یکی دو تا نیست بشه جاش کرد اینجا...
اما...
در نهایت فکر می کنم اینکه وضعیت مملکت نابسامانه و هیچ چیز سر جاش نیست، شاید دلیلش خودمون باشیم...
از قدیم هم گفتن

از ماست که بر ماست
کاملا درسته ، اما اگر لینکی که درج کردم یکبار واردش بشید داخلش نوشتم که با قیمت 68.000 هزار تومان خریداری شده از ژاکت و حتی نوشتم که دوستان اگر خواستن میتونن از لینکی که درج کردم وارد ژاکت بشن و 68 تومن خریداری کنن

You must be registered for see images attach

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
هیچ مشکلی نیست اگر ، قالبی که دیگران دارن میفروشن به n تومن! شما خودت ترجمه کنی ، رایگان بگذاری ش ، یا نصف قیمت دیگران بفروشی. مشکل اینجاست دارید برای زحمات دیگران ، نرخ تعیین می کنید و زحمت دیگران رو به فروش می رسونید.

بر این عقیده هستم اگر شما نسبت به کار اونها ، شاکی هستی میتونی خودت آستین بزنی بالا و شروع به ترجمه کنی! نه اینکه بری بخری و بفروشی مجدد...

فردا یکی میاد افزونه 35 تومنی شما رو میخره ، و میفروشه 15 تومن! این زنجیره تا Free شدن ادامه داره...

بالا