اسکریپت مدیریت انبار / موجودی

mihancyber@gmail.com

تازه وارد
سلام خدمت دوستان نازنینم :)

من یک اسکریپت ، پلاگین یا هرچی که میدونین و میشناسین میخوام که حالا یا ویرایش یا همین چیزایی که میخوام رو داشته باشه .

قسمت فرانت نمیخواد و فقط بک اند باشه و همینطور ویژگی های : ثبت محصول ، جست و جو ، میزان موجودی ، ثبت فروش و خرید و نمایش گزارش .

ممنون میشم چیزی که همینارو داره بهم معرفی کنید !

harbiline

Edris
درود

من یک فایل با #C برنامه نوشتم که کارش انبار داری هستش

البته کامل نیست یعنی فقط موجودی های انبارتو یا سایتو نشون میده

این برنامه رو برایی سایت خودم برنامه نویسی کردم که خودم اختصاصی استفاده میکنم

نیاز بودش میتونم برای فروش ارائه بدم بهتون.

اینم عکس برنامه ای که من دارم :

fd4d-aaa.png

جاویدان

کاربر عضو
درود

من یک فایل با #C برنامه نوشتم که کارش انبار داری هستش

البته کامل نیست یعنی فقط موجودی های انبارتو یا سایتو نشون میده

این برنامه رو برایی سایت خودم برنامه نویسی کردم که خودم اختصاصی استفاده میکنم

نیاز بودش میتونم برای فروش ارائه بدم بهتون.
با سلام

دوست عزیز

میشه بپرسم این برنامه قادر به اتصال به ووکامرس هست یا خیر و قادره برای گرفتن موجودی و اطلاعات و یا ارسال موجودی و اطلاعات از رایانه به سرور ؟

به مقدار اطلاعات موجود ووکامرس ورودی و خروجی بده  و اینکه قابلیت پرینت آدرس و فاکتور و بارکد هم داشته باشه

اگر قابلیت های زیر رو اضافه کنید قیمت نهایتون چقدر میشه ؟

موفق باشید

harbiline

Edris
با سلام

دوست عزیز

میشه بپرسم این برنامه قادر به اتصال به ووکامرس هست یا خیر و قادره برای گرفتن موجودی و اطلاعات و یا ارسال موجودی و اطلاعات از رایانه به سرور ؟

به مقدار اطلاعات موجود ووکامرس ورودی و خروجی بده  و اینکه قابلیت پرینت آدرس و فاکتور و بارکد هم داشته باشه

اگر قابلیت های زیر رو اضافه کنید قیمت نهایتون چقدر میشه ؟

موفق باشید
سلام عزیزم.

خیر قادر به اتصال به ووکامرس و گرفت موجودی و اطلاعات ارسال موجودی از رایانه به سرور وجود نداره.

کلا این برنامه تحت ویندوز هستش

دقیق تر توضیح بدم ( این برنامه ای ک نوشتم مختص یک شخص یا چندین شخص برای استفاده هستش

یعنی شما مثلا اطلاعاتی که تو فروشگاهتون دارید رو توی این برنامه با لیست هایی که در نظر گرفته شده وارد میکنید

من مشتری می یام به شما میگم که فروشنده گرامی این کد SKU رو میخوام دارید؟ ( کدی که تو سایتتون درج شده) به جای اینکه داخل سایتتون بخش پیشخوان برید ازین نرم افزار میتونید به راحتی امار کلی از محصولات موجودی که تو سایت میزنید رو در بیارید و بگید بله دارم با رنگ  وگاراهنتی و...

اما انشالله تو نسخه ی جدید ورژن v1.0 که یه نرم افزار جدیدی دارم مینویسم اطلاعاتی تحت وب و.. و خروجی پرینت برای مشتنری و فروشنده در نظر میگیرم.

در مورد قیمتی که اون امکاناتی که میخواهید بزنید روش والا دقیقا نمیدونم اما خب اگر واقعا به همچین چیزی نیاز دارید اعلام کن که من یه بررسی زمانی و.. بکنم در جریان باشی برنامه نویسی #C زمان بره. فرم دادنش ساخت جدول با اکسس و...

من در خدمتم هستم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mihancyber@gmail.com

تازه وارد
خیلی ممنون بابت نرم افزار خوبتون اما من بیشتر میخوام با php نوشته شده باشه و حتی المکان اسکریپت وب یا تحت وردپرس باشه

mihancyber@gmail.com

تازه وارد
خیلی ممنون بابت نرم افزار خوبتون اما من بیشتر میخوام با php نوشته شده باشه و حتی المکان اسکریپت وب یا تحت وردپرس باشه

بالا