اسکریپت مستقیم کننده لینک Rapidleech نسخه ساده

arianamini02

تازه وارد
سلام دوستان یک سوال درمورد

دارم میخواستم بدونم چرا وقتی یک فایل مثلا 3گیگی در حال مستقیم شدن هست وسط کار متوقف میشه و هیچ خطایی نشون نمیده ولی وقتی فایل های کم حجم رو بهش میدین خیلی راحت مستقیم میشه و وارد هاست میشه فایل های حجیم نیمه کاره متوقف میشن لطفا راهنمایی کنید.

Qalekhani

قلعه‌خانی
محدودیت از هاست تون هست. با پشتیبانی هاستینگ تون در تماس باشید.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خودشون لاگ دارن. معمولا time limit هست! شاید هم مربوط باشه به max upload size باشه.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

احتمالات بالا رو در نظر بگیرید . ولی یادتون باشه فایلهای حجیم به علت درگیر کردن اینترنت سرور معمولا دچار محدودیت است مثلا اگر سرعت دانلود یک سرور بیش از 1 مگابایت نباشه برای این مقدار 3 گیگ باید زمان زیادی رو سرور درگیر باشه پس این رو دقت کنید که محدودیت قرار بدن

البته برخی سرورها اگر تشخیص بدن فایل برای روی یک سرور داخلی دیگرشون هست به سرعت این انتقال رو انجام میدن

یه نکته دیگه هم هست برخی سرور ها برای انتقال فایل از خودشون به سرورهای دیگه هم محدودیت دارند و این به علت عدم ایجاد مشکل برای سایر کاربران است

یه راه حل دیگه استفاده از این خط کد ساده است بیشتر اوقات محدودیت دریافت نداره ولی فقط دانلود مستقیم رو میتونه انجام بده

فایلش رو پایین قرار دادن کافیه آدرس دقیق جایی که ازش می خوای دانلود بشه رو بزنی بعد اسمی که می خوای پس از دریافت و به صورت فرمتی که هست رو بگیری رو قرار میدی البته بهتره آخر کار زیپ باشن چون دریافتش راحتره براخودتون بعد اکسترکت کنید و این فایل رو در محل سرور قرار دادی کافیه یه بار فراخوان بزنی پس از دانلود خودش ایست می کنه

موفق باشی

You must be registered for see images attach

arianamini02

تازه وارد
به هاستینگ که گفتم گفتند هاست من اشتراکی هست

و باید در انجمن بگید چون شما فکر کردید هاست حرفه ای هست.

Qalekhani

قلعه‌خانی
به هاستینگ که گفتم گفتند هاست من اشتراکی هست

و باید در انجمن بگید چون شما فکر کردید هاست حرفه ای هست.
اغلب هاستینگ ها که رپیدلیچ و اسکریپت های لیچر دیگه رو کلاً روی هاست اشتراکی اجازه نمیدن

به علت این که منابع سرور رو درگیر میکنه. اگر مصرف شخصی دارید (به بقیه سرویس نمیدید) برای این کار بهتر هست از یک سرور مجازی ارزان استفاده کنید.

arianamini02

تازه وارد
اغلب هاستینگ ها که رپیدلیچ و اسکریپت های لیچر دیگه رو کلاً روی هاست اشتراکی اجازه نمیدن

به علت این که منابع سرور رو درگیر میکنه. اگر مصرف شخصی دارید (به بقیه سرویس نمیدید) برای این کار بهتر هست از یک سرور مجازی ارزان استفاده کنید.
لیچ انجام میشه اما به این شکل که حجم بالا باشه نه پس هیچ راه حلی نداره؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خیر ، تنها باید از طرف مدیر سرور محدودیت برداشته بشه.

arianamini02

تازه وارد
مرسی از راهنمایی همه دوستان . به هاستینگ مطرح کردم و گفتند در هاست اشتراکی کاری نمیشه کرد ولی باز هم از همه دوستان برای نظر دادن تشکر میکنم.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

یه نکته که فراموش شد میزان حجم سرور شماست ممکنه شما یه هاست اشتراکی با میزان 2 گیگ گرفته باشی خب معلومه که اجازه دانلود 3 گیگ رو نمیده

یه راه حل ساده و ارزان استفاده از سرورهای دانلود است چون هم حجم بالایی دارند و هم چون دیتا بیس ندارند مشکلی برای محدودیت سرور ندارید قیمتاشون هم در ماه یا سال واقعا کم هست ، بیشتر لیچ ها هم روش اعمال میشه پهنای باند بالایی هم دارند ولی قبلش بهتره سوال کنید تا با اخطار مواجه نشید هستند سرورهایی که اجازه میدن و البته گاها مخفی میشه استفاده کرد ضمنا یادتون باشه قبل تر هم گفتم سروری که می خواید ازش دانلود کنید نیز باید محدودیت زمانی یا سرعت یا حجم نداشته باشه

موفق باشید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

دقت کنید طبق قوانین شرکتها استفاده از لیچر بر روی هاست اشتراکی ممنوع است و بسیاریشون برخورد می کنند

بهتره روی سرورهای دانلود تمرکز کنید

موفق باشید

بالا