اسکریپت vip

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

zegersot

کاربر عضو
باید بانک اطلاعاتی داشته باشه !

کار میکنه

موفق باشید

mini_t2

تازه وارد
سلام من نصب کردم رو لینوکس مشکلم اینه که بعد نصب بجای فارسی علامت سوال نشون میده چیکار باید کنم ؟

خیلی مهمه لطفا کمک کنید

این ارور ها قبل نصب میداد وقتی تو ساب دامین میرفتم بالاش میزد ما بعد نصب ارور نداشت

Warning: include(config.php) [ ]: failed to open stream: No such file or directory in /home/rah/public_html/nod/index.php on line 4

Warning: include(config.php) [ ]: failed to open stream: No such file or directory in /home/rah/public_html/nod/index.php on line 4

Warning: include() [ ]: Failed opening 'config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/rah/public_html/nod/index.php on line 4

لطفا نگاه کنید و ببینید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

farhad_s

تازه وارد
سلام من یه سری امکانات مثل تحویل یوزر پسورد پس از واریز،وصل شدن به درگاه پرداخت آنلاین پی لاین، مسدود شدن اکانت بعد از اتمام مدت معین رو میخوام قیمتش چقدر میشه ؟؟

باتشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست گرامی نسخه دوم عرضه شده میتونید ببینید

به وب سایت vipersian.ir مراجعه کنید

farhad_s

تازه وارد
قیمتش خیلی بالاس البته با این امکاناتی که داره واقعا میارزه ، ولی این امکانات بیشتر بدرد سایتای بزرگ میخوره که بتونن مبلغی که برای اسکریپت دادن رو دربیارن

اگه امکان داره یه نسخه دیگه با امکانات کم تر و قیمت پایین تر برای سایتای کوچیک تر منتشر کنید

باتشکر :53:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خیر. به نسبت اسکریپت قیمت بالا نیست

سیاستی هست که برنامه نویس ارائه دادن و به نظرم منطقی هست

تو یکی از فروم های دیگه هم گفتم

که دلیل قیمت جدای از ارزش اسکریپت که این قدر می ارزه

برمیگرده به خود مشتریان. کسانی که پول کمی بدن برای سیستم (مثلا 100 هزار تومان) ارزشی برای سیستم قائل نیستن. براحتی اسکریپت لو میره! هر چند ما موارد امنیتی رو رعایت کردیم و سیستم در حال ثبت هستش.

ولی وقتی شما پول زیادی داده باشی ارزش قائلی برای سیستم.

اگر این سیستم رو بزاریم 70.000 تومان اصلا برای اقای x یا y مهم هست که چیزی رو که خریدن منتشر کنن؟ پاسخ مشخصه

aalireza439

تازه وارد
خیر. به نسبت اسکریپت قیمت بالا نیستسیاستی هست که برنامه نویس ارائه دادن و به نظرم منطقی هست

تو یکی از فروم های دیگه هم گفتم

که دلیل قیمت جدای از ارزش اسکریپت که این قدر می ارزه

برمیگرده به خود مشتریان. کسانی که پول کمی بدن برای سیستم (مثلا 100 هزار تومان) ارزشی برای سیستم قائل نیستن. براحتی اسکریپت لو میره! هر چند ما موارد امنیتی رو رعایت کردیم و سیستم در حال ثبت هستش.

ولی وقتی شما پول زیادی داده باشی ارزش قائلی برای سیستم.

اگر این سیستم رو بزاریم 70.000 تومان اصلا برای اقای x یا y مهم هست که چیزی رو که خریدن منتشر کنن؟ پاسخ مشخصه
اگر بتونین به cms های مثل دروپال یا جوملا هم متصل کنید ، عالی میشه. کاربری بتونه تو سایت عضو بشه ، بتونه سفارش بده و تمدید رو از همون داخل سایت انحام بده .

بعد یک سوال در مورد نحوه دسترسی به فایل هاست چطوری هست ؟ کاربرهای وقتی رو لینک دانلود کلیک می کنند رمزعبور و پسور می خواهد ، یا مثل سایت های اشتراک گذاری فایل هست؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مثل سایت های اشتراک فایل هست.

zegersot

کاربر عضو
با اجازه محمد :53:

به 2 صورته !

هم اشتراکی و هم دریافت یوزر و پسورد البته اگه از طرف دانلود منیجر باز کنید !

موفق باشید

omidgha

تازه وارد
سلام دوستان . من نسخه ی 1.2 را نصب کردم اما نوشته هابصورت علامت سوال مثل این میان ؟؟؟؟؟؟؟؟ . باید چیکار کنم؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اینجا رو مطالعه کنید

روش اول احتمالا

arian--bakhtak

تازه وارد
ببخشید من یک هاست دانلود دارم و یک هاست میزبانی

فایلهام داخل هاست دانلود هاستند و اسکریپ رو روی هاست میزبانی نصب کردم

هالا چگونه میتونم این 2تارو با همدیگه ادغام کنم؟

تو نوشته های قبلی یه چیزی گفتید ولی من نفهمیدم یعنی چی.

نمیدونم تو گوگل چی سرچ بزنم که آموزش این کار بیاد

ممنون میشم کمک کنید

zegersot

کاربر عضو
راهی نداره !

شما بایت اسکریپت رو روی هاست دانلود نصب کنید

بعدش اگه بانک اطلاعاتی نداره ،بانک اسکریپت رو وصل کنید و هاست اشتراکی

موفق باشید

soheil2020

تازه وارد
دوستان چه جوری میشه به درگاه وصلش کرد ؟ وکاری کرد که بعد از پرداخت اکانت اتوماتیک ساخته بشه ؟

mini_t2

تازه وارد
پ.خ کنیدبراتون نصب کنم

موفق باشید
آقا ممنون از نصب اما یه مشکلی برام پیش آمد که پاک شد هاستم آیا میشه راهنمایی کنید چطور نصب کنم؟ مشکلم ؟؟؟؟؟؟؟؟ این بود

دیتا بیس هم روutf-persian تنظیم کردم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Ehs@n

کاربر عضو
بله ! میبینم که بازار این اسکریپت هم داغ داغ ه!

یه سوال!

من خودم این ایکریپت رو نصب نکردم واسه همین می خوام بدونم چه طوری میشه اینو آپدیت کرد؟ (البته کلا نصبش نکردم چون بهش نیازی ندارم ولی یکی ازم کمک خواست گفتم اینجا بپرس و بهش بگم - زیاد تمایل به شرکت تو انجمن نداره!
default_;
.gif' alt=':; ;) :'>)

حالا اینو چه طوری آپدیت کنیم؟ تو آموزش نوشته همه فیال ها رو به جز پوشه install و البته پوشه dl حذف کنید بعدش همه فایل ها رو جایگزین کنید و .... ولی این دی حالی ه که پوشه install رو حذف کردیه و چه طوری میشه به جز پوشه install همش رو جایگزین کرد.

کلا من گیج شدم تو آپدیت اسکریپت

شنیده و دیده بودیم که می گن همه فیال ها رو به جز فایل کانفیگ حذف و ماله ورژن جدید رو جایگزین کنید ولی این بار ...!

خلاصه یکی لطفا کمک کنه ببینیم چه طوری میشه اینو آپگریت کرد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا