اسکریپت vip

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بهترین راه:کپی برداری از فایل ها و فشرده سازیبرای دیتابیس: از طریق phpmyadmin/export اقدام کنید. برای import هم از طریق phpmyadmin/import اقدام کنید

GHELGHELAC

تازه وارد
بهترین راه:کپی برداری از فایل ها و فشرده سازیبرای دیتابیس: از طریق phpmyadmin/export اقدام کنید. برای import هم از طریق phpmyadmin/import اقدام کنید
درود

منم همین کار رو میکردم، البته فقط کاربران رو بک آپ میگرفتم که نمیشد، اما اینبار کلا از لوکال هاست بک آپ گرفتم که وقتی میخوام import کنم این ارور رو میده: :39:

کد:

Error

SQL query:

--
-- Database: `information_schema`
--
CREATE DATABASE `information_schema` DEFAULT CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_general_ci;

MySQL said: Documentation
#1044 - Access denied for user 'root'@'localhost' to database 'information_schema'

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دیتابیس شما مشکلی نداره.

این مربوط به نرم افزار لوکال شماست.

XeonIran

تازه وارد
محمد عزیز ممنون بابت اسکریپت عالیتون اما یه مشکلی هست وقتی اکانتی ساخته می شه مثلا به صورت یک ماهه نمی شه کاری کرد از زمان فروش توی اسکریپت Freer و دریافت نام کاربری و رمز عبور اکانت خریداری شده زمان یک ماهش شروع بشه چون وقتی یک اکانت می سازی مثال 30 روزه و اون رو برای فروش تو اسکریپت Freer قرار می دی شاید کاربری اون اکانت رو 5 روز دیگه بخره و شما که 30 روزه تنظیم کردید 5 روزش رفته و علنا 25 روزه هست اکانتش

ممنون می شم برای رفع این مشکل چه کنیم

MahdiY

راهبر انجمن
برای رفع این مشکل خود نویسنده اسکریپت یه افزونه ساخته

چند بار هم بحث شده لطفا کمی جستجو کنید

البته افزونه تجاری هست

برای رفع این مشکل دو راه دارید

یکی اینکه افزونه رو بخرید

دوم اینکه برنامه نویسی کنید

که وقتی یوزر برای اولین بار وارد شد تاریخش تنظیم بشه

alimaxmin

تازه وارد
سلام خسته نباشید من این اسکریپت رو رو ویندوز سرور 2008 نصب کردم و به خوبی کار میکنه.فقط میخواستم بدونم چطور میتونم این اسکریپت رو به درایوه دیگه یا پوشه ی دیگه وصل کنم. چون درایو c که این اسکریپت روش نصب هست فضای کافی نداره تا همهی فایل هامو بیارم داخلش ممنون میشم راهنمایی کنید

zegersot

کاربر عضو
راهی نداره که کل درایو ها رو محدود کنی

برنامه های لوکال فقط در ان واحد میتونن یه درایو رو محدود کنن

موفق باشید

eblis_67

تازه وارد
سلام

این اروز بالای سایت نمایش داده میشه دلیل چی میتونه باشه؟

Warning: session_start() [ ]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/up/public_html/vip/index.php:1) in /home/up/public_html/vip/index.php on line 2

zegersot

کاربر عضو
این ارور نیست

وارنینگه !

شما صفحه index.php رو باز کنید قبل از session یه @ بزارید حل میشه !

zegersot

کاربر عضو
مطمئنید که اسکریپت رو نصب کردید ؟!!

اگه نصب کردید با phpmyadmin بانک اطالاعاتیتون رو باز کنید

توی tabel > users چیزی به نام admin اضافه شده یا خیر

sniper_7iv

تازه وارد
سلام وقتی می خواهم اسکریپ رو نصب کنم توی پیج 2 میمونه.
You must be registered for see images attach

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
در هاست رایگان تست نکنید دوست عزیز

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بر روی هاست لینوکسی تست کنید. برخی هاست های ویندوزی مشکل دارن

ahangha88

کاربر عضو
بعد از انتقال سرور فایلها دیگه دانلود نمیشن یعنی هرچه یوزر و پسورد صحیح رو وارد میکنیم فایلهای پوشه dl دانلود نمیشن دسترسی رو 777 هم گذاشتم دانلود نشدن و مدام میگه یوزر و پس اشتباه هست با اینکه جلوی اکانت نوشته غیر فعال کردن یعنی فعال هست تا یک ماه دیگه. ضمن اینکه من یکبار فایل cron.php رو دستی ران کردن با مرورگر و الآن در cronless وارد کردم دو بار در روز ران بکنه مشکل از چی هست که کار نمیکنه اسکریپت؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فایل htaccess و یک فایل دیگه هست باید اونا رو هم انتقال میدادی

ahangha88

کاربر عضو
فایل htaccess و یک فایل دیگه هست باید اونا رو هم انتقال میدادی
سلام

مسئول سرور به طور کامل زیپ کردن و منتقل کردن به نظر نمیرسه چیزی از قلم افتاده باشه اون فایل غیر از htaccess چی هست اسمش؟

ویرایش: این دو فایل .htpasswd و htaccess هستن همونطور که گفتن داخل فایل پسورد تعداد از فایلها هم فعال هستن اما هرچی یوزر و پسورد رو برای دانلود میزنم دانلود نمیشه.مشکل اینه که کاربر با یوزر و پسورد وارد پنل کاربریش داخل اسکریپت میتونه بشه تاریخ اتمام اکانتشم یک ماه دیگه زده اما نمیتونه دانلود کنه هرچی یوزر و پسورد رو میزنیم مجدد به حالت قبل بر میگرده

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
احتمالا تنظیمات سرور جدید مشکل داره. با مدیر سرور در میون بزارید

ahangha88

کاربر عضو
احتمالا تنظیمات سرور جدید مشکل داره. با مدیر سرور در میون بزارید
به ایشون گفتم میگن اگر تنظیمات خاصی داره بگید انجام بدیم میگن باید نویسنده اسکریپت اگر تنظیمات خاصی هست بگه

اما من فکر نمیکنم ربطی به سرور داشته باشه اخه همه چی اوکی هست اکانت فعال رو یوزر و پس میزنی دانلود نمیکنه فایل رو مجدد یوزر و پس میخواد ضمن اینکه قبلا هم روی هاست همین هاستینگ بوده الان روی سرور اختصاصی خودمون باز با کانفیگ همین هاستینگ

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سرور نمیتونه به htpasswd وصل بشه که یوزر نیم پسورد رو تایید کنه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا