اسکریپت vip

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

IAMIR

کاربر عضو
آیا شما می خواهید یک فایل php در سرورت بصورت ساعتی ، ماهانه، روزانه و ... اجرا بشه .

در setcronjob یا سایت های مشابه کافیه ثبت نام کنی و لینک فایل php را وارد کنی تا با مطابق زمانبندی اجرا بشه .

ولی برای سیپنل یک کوچولو دستورات شل را باید کامند ترکیب کنی .

در مورد سی پنل محمد عزیز قبلا توضیح داده .

این یکی هم برای دایرکت ادمینه

php /home/username/public_html/ps.php​
کد:
اگر نتونستی راه اش بندازی بگو تا دستور شله دیگر را برای اجرای فایل php در کامند توضیح بدم .

برای خود لینوکس هم میشه ولی باید باید با کدنویسی و شل ها در لینوکس آشنا باشی .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

a30redel

تازه وارد
ممنون از راهنمایی بسیار عالیتون

اگه طبق همین باشه

که واقعا ساده هست

ممنون فقط یه چیز دیگه

؛ من این کارو رو برای همین اسکریپ میخوام انجام بدم ؛ چون نمیتونم به سایتهای دیگه اعتماد کنم برای همین هست که میخوام این کار توی هاست خودم انجام بگیره که با راهنمایی شما درست شد

فقط یه مورد میمونه

برای سروری که سی پنل نصب نیست ؛ و اصلا پنل نداره , مثل هاست دانلودی که نیازی به پنل نداره و فقط به اکانت اف پی تی نصب هست ؛ در اون صورت چکار باید کرد

ضمن اینکه دسترسی روت به لینوکس رو هم داریم

zegersot

کاربر عضو
ممنون از راهنمایی بسیار عالیتون اگه طبق همین باشه

که واقعا ساده هست

ممنون فقط یه چیز دیگه

؛ من این کارو رو برای همین اسکریپ میخوام انجام بدم ؛ چون نمیتونم به سایتهای دیگه اعتماد کنم برای همین هست که میخوام این کار توی هاست خودم انجام بگیره که با راهنمایی شما درست شد

فقط یه مورد میمونه

برای سروری که سی پنل نصب نیست ؛ و اصلا پنل نداره , مثل هاست دانلودی که نیازی به پنل نداره و فقط به اکانت اف پی تی نصب هست ؛ در اون صورت چکار باید کرد

ضمن اینکه دسترسی روت به لینوکس رو هم داریم
اول از کاربر need4down تشکر میکنم بخاطر جواب های کاملش

ببنید من بخاطر همین موضوع اومدم این کارو انجام دادم ک هاست های دانلود cron job نداشته باشن بتونن با این سایت ها استفاده کنن و همچنین mysql نداشته باشن ک اونم ب سرور دیگه وصل میشه و استفاده کنه

در مورد اعتماد،عزیز این فقط یه صفحه ای رو باز میکنه ک ن از لحاظ امنیتی و ن از لحاظ های دیگه خطر ناکه !

و در کل بگم هیچ مشکلی نداره و میتونی از این سایت ها استفاده کنی

موفق باشید

a30redel

تازه وارد
ممنون

سوال

اول اینکه من میخوام حدود 4000 اکانت بیارم روی این سرور

یعنی میگم جوری هست که بشه اطمینان صد در صد به این سایت کرد که بتونه اکانتها رو سر وقت معین حذف کنه

منظورم من این بود

چون اگه مثلا سایت مشکلی براش پی بیاد دیگه برای من راهی نداره که برم این حجم اکانت رو ادیت بزنم و دستی حذف کنم

برای همین بود که میگم این سایتها مورئد اطمینان هست یا نه

و سوال دوم

واقعا شدنی هست مثلا من اسکریپ رو روی هاست میزبانی نصب کنم و بتونم به سرور دانلودی که یه جای دیگه هست و دیتا بیس و پنل نداره وصلش کنم

در این مورد هم یه توضیح بفرمایید ؛ اگه بشه که اینم در نوع خودش عالیه

چون تو تایپیک همچین چیزی رو ندیدم

چون میدونید اکثر هاست های دانلودی نه چنل دارند و نه دیتا بیس که بشه این اسکریپ رو نصب کرد

و مورد اخر هنوز منتظر پیامتون هستم

a30redel

تازه وارد
یه جاشو برعکس گفتم

و سوال دوم

واقعا شدنی هست مثلا من اسکریپ رو روی هاست دانلودی بریزم و تو مراحل نصب ادرس دیتا بیسی که تو هاست میزبانی ایجاد کردم رو بدم

در این مورد هم یه توضیح بفرمایید ؛ اگه بشه که اینم در نوع خودش عالیه چون تو هاستهای دانلودی نه دیتا هست و نه پنل

zegersot

کاربر عضو
در مورد سئوال دوم باید بگم تو نت زیاده ! یه جستجو کنی جوابتو پیدا میکنی !

سئوال اول:

اصلا اینجوری نیست و همیشه سایت رو لود میکنه حالا اومدیم اجرا نشد

فرداش اگه صفحه رو باز کنه یوزر های دیروز ک حذف نشدن رو حذف میکنه یا 3 روز بعد یا ... فرقی نداره

موفق باشید

a30redel

تازه وارد
داداش من هنوز منتظرم

اون پلاگین رو اوکه کن

قرار بود شماره حساب بدی

جواد نصراللهی

تازه وارد
من یه پنل پشتیبانی هم به این اسکریپ اضافه کردماز سیستم تیکفای شما برای ارسال تیکت

یه سوال:

من اگه خواسته باشم اون پوشه dl رو طوری کنم که وقتی کسی خواسته باشه از اون لینکی رو دانلود کنه اول به یه صفحه ای راهنمایی بشه و بعد از اونجا به فایل اصلی دست پیدا کنه و یوزر و پس رو بده باید چی کار کنم

می خوام تو اون صفحه اطلاعاتی در مورد اکانتهای vip به بازدید کننده بدم

مثل بعضی سایتای دانلود که وقتی روی لینک دانلود اونا کلیک می کنی میری تو یه صفحه و بعد با زدن یه کلیک فایل دانلود میشه
سلام مجدد

کسی جواب منو نداد؟؟؟!!!!!

واسه سوالم چیکار کنم تا ...

zegersot

کاربر عضو
شما یه کاری کنید

یه فایل درست کنید ب نام

download.php

بعدش یه نو متغییر از get بگیرید ب نام url ک ادرس بگیره

بعدش ادرس دانلود میزاری رو فایل ک انتقال بده رو سرور

موفق باشید

جواد نصراللهی

تازه وارد
شما یه کاری کنیدیه فایل درست کنید ب نام

download.php

بعدش یه نو متغییر از get بگیرید ب نام url ک ادرس بگیره

بعدش ادرس دانلود میزاری رو فایل ک انتقال بده رو سرور

موفق باشید
مرسی

کامل متوجه نشدم

میشه بیشتر توضیح بدی ؟؟؟

من فایلو ساختم

فقط آدرس دادنش چطور میشه

نمیشه خودش همه فایلایی رو که داخل اون پوشه هست رو به این صفحه هدایت کنه و بعد...؟؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arian--bakhtak

تازه وارد
من هرکاری کردم نتونستم این اسکریپ رو رو سرور مجازی نصب کنم.آیا میشه من این اسکریپ رو رو هاست میزبانی نصب کنم و سپس به سرور مجازی مرتبط کنم؟لطفا راهنمایی کنید

zegersot

کاربر عضو
ن نمیشه باید حتما روی سرور نصب بشه

میشه نوع سرور یا ارور نصب یا ... بگید؟

در ضمن باید دسترسی پوشه ها رو 777 تغییر بده و پوشه خوده اسکریپت هم 777 بزار

موفق باشید

musictak

تازه وارد
سلام

اسکرپیت خیلی خوبه و خیلی وقته دنبالشم فقط سه سوال من این اسکرپیت رو روی لینوکس نصب کردم ولی هاست میزبانی هست و سرور دانلودم جداست حالا چجوری میشه این اسکرپت رو به وی پی اس وصل کرده وی پس ای من وندوز 2008 هست و iis روشه و اضافه کنممیخواستم این اسکرپیت رو روی وی پی اس نصب کنم ولی وی پی اس دیتابس نداره و همچنین محتویات پوشه ها با ایپ و یا دامنه قابل رویت و ارور 403 میده اگه ممکنه بگید چجوری به وی پی اس وصل کرد

zegersot

کاربر عضو
عزیز در مورد اسکریپت بگم شما باید حتما روی سرور دانلود نصب کنید منظور از سرور دانلود همون سروری هست ک فایل ها داخلشه !

من با iis تست نکردم ک ببنیم جواب میده یا نه

شما iis رو غییر فعال کنید و برنامه xampp نصب کنید

مشکلتون حل میشه

موفق باشید

arian--bakhtak

تازه وارد
در مورد چگونه اتصال این سرویس بر روی سرور محازی یه توضیحی بدید.که چگونه باید این کار صورت بگیره.ممنون

zegersot

کاربر عضو
ببنید اتصال نیاز نیست

شما برنامه لوکال نصب میکنید و vip رو اونجا نصب میکنید و فایلهاتونو میریزید تو پوشه dl دیگه بعدش یوزر میسازید

موفق باشید

جواد نصراللهی

تازه وارد
ببنید اتصال نیاز نیستشما برنامه لوکال نصب میکنید و vip رو اونجا نصب میکنید و فایلهاتونو میریزید تو پوشه dl دیگه بعدش یوزر میسازید

موفق باشید
میشه جواب سوال منم بدی؟؟؟

در مورد چگونگی لینک دادن باdownload.php

من فایلی که گفتی رو ساخنم ولی نمیدونم باید باش چیکار کنم

واست پ خ هم دادم

ولی جواب ندادی؟؟!!!

arian--bakhtak

تازه وارد
ببخشید من سوالی دارم.اینکه من هرچه سرچ کردم به نتیجه کاملی بار نصب لوکال هاست نرسیدم.لطف کنید یه توضیحی در مورد نصب لوکال هاست بر روی سی پنل بدید.برامه که باید نصب بشه یا...... چیست؟

zegersot

کاربر عضو
ببنید لوکال هاست یه برنامه های هستن ک کامپیوتر شما رو سرور مجازی میکنن

ک میتونید php و mysql رو روش داشته باشید

حالا اگه cpanel دارید ک نیازی به لوکال نیست

شما میتونید رو cpanel نصب کنید

اول یه بانک اطلاعاتی میسازید بعدش اسکریپت رو میریزید روی هاست بعدش دسترسی پوشه ها رو روی 777 قرار بده

بعدش برو ب محل نصب اسکریپت بعدشم ک همه چیز مشخصه

بازم سئوالی بود در خدمتتم

موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا