اسکریپت Vivvo فارسی 4.7.0 ویروسی هست؟

artist.porazizi

تازه وارد
با سلام دورد دوستان اسکریپت ویوو فکر کنم ویروسی هستش فایروال هاستم میگه ویروسی هستش سیستم هم که دلیلش نرم افزار هک زیاد نصب میکنم +نرم افزار گرافیکی زیاد نصب میکنم کشش نصب آنتی ویروس ندارم و وقتی اسکریپت رو آپلود میکنم در انتها میگه این اسکریپت ویروسی هستش محمد آقا اساتید حامد جان بررسی کنید پوزش هر موقع سوال میپرسم چون مجبورم :53:

پوزش دوستان میخواستم یک سرویس دههی وبلاگ فارسی ویژه همشهریان عزیز استفاده کنم یک مشکل داشتم مممنون میشوم اینو هم بگید اینم تاپیک اینم تصویر مشکلم
You must be registered for see images attach

میخواستم در همون تاپیک سوالم رو بپرسم ولی گفتم این چیزی نیست توی همون تاپیک بدهم چون برای نصب اسکریپت های دیگه هم این کاربرد و این مشکل رو دارم ممنون دوستان باز هم مزاهم هستیم بین شما :29: :53:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
از کجا دانلود کردید

نسخه ای که در سایت هست مشکلی نداره...

artist.porazizi

تازه وارد
دورد محمد آقا :53: از همین صفحه اصلی وب سایت دانلود کردم به خدا فقط ویروس بالا می اورد نزدیک 400تا :59: جای تعجب هست کلیه فایل های همین اسکریپت چهارصدتا میشه :44:

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
دورد محمد آقا :53: از همین صفحه اصلی وب سایت دانلود کردم به خدا فقط ویروس بالا می اورد نزدیک 400تا :59: جای تعجب هست کلیه فایل های همین اسکریپت چهارصدتا میشه :44:
چک کردم اما ویروسی پیدا شد ! اونم 400 تا :دی

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
انتی ویروس رو غیر فعال کنید.

ببینید فایل ها کد هست یا نه

اگر کد شده هست. طبیعیه. چون نمیتونه ببینه کد ها چی ستن به عنوان ویروس میشناسه...

artist.porazizi

تازه وارد
مشکل آنتی ویروس هم نیست اونم تست کردم مشکل فایروال هاستم هست هاستم یک جورایی یک فایل رو میبینی یه جورایی به ما گیر میده :D

میشه مشکل رو برطرف کنید با تشکر/

بالا