اسکریپت Yahoo Invisible Cheker

essiprog

تازه وارد
سلام و درود !

یه اسکریپت مثل همینی که روی سایت وب آلفا یا invisible-scanner هست میخواستم . کسی هست در اختیار ما بزاره؟

ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اين سيستم تو نت نيست!

اون چند سايت داخلي هم كه دارن خودشون نوشتن

essiprog

تازه وارد
نه بابا. مدیر وب آلفا از نت پیدا کرده. میگه 30 تومن میفروشه. من هنوز نتونستم پیدا کنم

n3mo

کاربر عضو
منم دارم اين سيستم رو مينويسم ! تو نت نيست مگر از يكي گرفته باشه !

ميخواي آدرس سايتش رو بده شايد بتونم اسكريپتش و واست با همون كدهاش اسنيف كنم بت بدم !

essiprog

تازه وارد

mer30!

zegersot

کاربر عضو
سلام

من يه اسكريپتو دارم خودم ساختمش با تركيبي از پي اچ پي و اجاكس هست.

كه كارش تشخيص آنلاين و افلاين اي دي رو مشخص ميكنه كه مشكل ارم كه نميتونم invisible رو دشخيص بده به خاطر همينه كه از اين اسكريپت استيفاده نميكنم هر كي ميتونه كمكم كنه اين اسكريپتو كاميل كنم به او هم رايگان ميدمش.

essiprog

تازه وارد
آخه اون باگ یا سیستمی که تشخیص میده کسی invise یا offline رو نمیدونم! اگه میدونستم که خودم اسکریپتش رو مینوشتم!

من لینک تشخیص آوانار و پروفایل و .... رو پیدا کردم اما تو این موندم

n3mo

کاربر عضو
بالاخره اين سيستم رو خودم نوشتم ! تموم شد . دارم رو امكاناتش كار ميكنم ! به زودي مياد رو وب ! ميذارم ببينيد ! بعد از 20 روز تلاش روزانه و شبانه . فعلاْ قيمتي روش نذاشتم !

حالا پس از اتمام طراحي و زيبايي اون . شروع ميكنم به نوشتن پرتال خدماتي كه يك سامانه كامل هست ! منتظر باشيد !

n3mo

کاربر عضو
در ضمن دوست عزيز يادم رفت . اونم هر چي اسنيف كردم و يا خواستم نال كنم . نشد ! آدرس فايل و سرور رو نتونستم با اسنيفر در بيارم . فكر كنم سرورش خيلي قوي هست ! چون شل هم گرفتم اطلاعاتي نداد !

zegersot

کاربر عضو
با سلام

اگه ميشه دموي اين بزاريد تا ببينم درست كار ميكنه و قشنگه تا بعد خريداري كنيم.

باي

webalfa

تازه وارد
حالا چی شده همه از این اسکریپت خوششون امده !

اگر این اسکریپت دسته همه بیفته دیگه کار نمیکنه !

اگر میدونستم انقدر طرفدار داره مجانی میزاشتم
4.gif

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اين سيستم سال پيش تو انجمنهاي ووريا معرفي شد! و به صورت رايگان تو سايتشون گذاشتن 8O

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بچه ها اينو ببينيد!

باز بگيد پرشين اسكريپت بده! :?

بزودي ميزارم برا دانلود, ما رو دعا كنيد

n3mo

کاربر عضو
اينم اسكريپت وورياست كه گفتيد اما مثل همينيه كه محمد گذاشته !

بالا