اشباع شدن قالبهای وردپرس،وردپرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Goback

کاربر عضو
سلام،

حس میکنم الان هر کاربری که کمی توی جریان وردپرس باشه و هر نوع چهره ای که بخواد با این افزونه های VC و Grid ها می تونه با این همه قالب خوب پیاده کنه.

با این تفاسیر بازار قالب وردپرس بنظر من خوابیده و یا خواهد خوابید به زودی.

حضور فعال فروشگاه قالبهای ایرانی اذعان میکنه این رو و همچنین کپی ها و قاچاق های جدید.

آیا بازار قالب وردپرس خوهد مرد؟ یا می تونه با روند تازه ای ادامه پیدا کنه؟

آیا این ها در مورد پلاگینهای وردپرس هم صدق می کنه؟

در مورد خود وردپرس چی؟(اشباع دوره ها،کلاس های آنلاین،آموزش ها،جدید wp conf!)

آدمی همیشه از رکود و یکنواختی فرار می کنه،احتمال می دم،هرچند کم اما این عارضه به سمت وردپرس در حال حرکته.مثل گذر دوران طلایی جوملا

نمونه ش هست.

آینده رو چجوری پیشبینی می کنید؟

هرکسی میتونه نظرشو بگه

ممنون

MahdiY

راهبر انجمن
مطمئنا وقتی مستندات آموزشی و سایت های تخصصی زیاد بشند بازار کار به خودی خود میخواد

نه به این علت که کار آسون تر میشه به این علت که بعضیا با شروع کار انتظار دارند قرارداد های میلیونی ببندند که بعضا در انجمن مشاهده میشه که سوالاتی میپرسن پایه ای پایه ای اما در حال ساخت یه سایت مدرسه یا شرکت اند!!

الان وردپرس سنگین شده نسبتا

درسته خوب پیاده سازی شده اما افزونه امکانات تا یه جایی قابل قبوله

وردپرس به سرنوشت همه سیستم ها دچار می شود اما نه زود چون سیستم قوی هست و جایگزین پیدا کردن واسه اون سخته

آینده غیر قابل پیش بینیه و بیشتر بر میگرده به شرکت پشتیبانش که آیا جهش و تغییری بده یا نه

در مورد قالب ها نصفه نیمه باهات موافقم! چون بالاخره یه چیزایی نیاز به طراحی اختصاصی داره

soosmar

کاربر عضو
سلام

اولن بگم واقعن به نظرم وردپرس واقعن بی نظیره...!

اونقدر خوبه ک هر مدل سایتی ک بخوایم باش میشه ب راحتی آب خوردن طراحی کرد...!

اولا به نظرم حالا حالا ها تو اوجه... ( اصلن چ دلیلی داره بخواد تو اوج نباشه؟ )

ثانیا برای اینکه بره کنار باید سیستمی پیدا شه ک رو  دست وردپرس بلند شه، مشکل اینجاس ک اون سیستم باید خیلی خیلی عالی باشه، چون وردپرس واقعن عالیه!

@ عزیز هم ی تیکه به ما انداخت...! :68:

که البته مشکلی هم نداره، فقط اینو بگم ک شما هم اولش مثه ما بودی، ما هم چار تا کار گند میزنیم میاد دستمون :67:

آرزوی موفقت و سربلندی! :59:

حسـام

کاربر عضو
ببینید در این که هر نوآوری یک روز اوج داره و الان وردپرس داره از اون اوج میاد پایین بحثی نیست و فکر نکنم دوستان خلاف اینو بگن

اما باید توجه داشت که همیشه یک سری افراد میرن و یک سری افراد جدید میان مثل اداره جات و این نیاز همیشه هست، این که قالب زیاد شده دلیلی بر اشباع نیست ،

یک نوآوری یک تکنیک خاص میتونه شما رو به اوج ببره

اگر بخوایم عبرت بگیریم از گذشتگان میتونیم مثال ساندویچ فروشی بزنیم

در آمریکا و همه جهان تعداد زیادی ساندویچ فروشی،فست فود ، کافه و غیره هستن که ساندیچ میدادن و تا الان هم میدن

اما تقریبا از 60 سال قبل مک دونالد با یک ابداع تونست خودشو بالا بیاره و حتی در ایران که ندای مرگ بر آمریکا میده کمتر کسی هست که اسمشو نشنیده بااشه(بین خودمون باشه کنار حرم هم شعبه زده!)

خلاصه همراه با نوآوری کهنه نشید، این شما هستید که نوآوری و میسازید

twitfa

کاربر عضو
دروود بر شما

ببنید به نظر من سی ام اس اصولا آدم رو تنبل می کنه !!!

ببنید طرف میره کلی درس می خونه میشه برنامه نویس اون وقت طرف میاد میگه کارت چیهه میگه developeram خب چی بلدی ، وردپرس خب تو وردپرس چی بلدی همه چی !!!

به نظرتون این کجاش خوبه ؟  

چند وقت پیش داشتم یه مقاله می خوندم میگفتش که دوران طراحی سایت از بین رفت ، طراحی سایت همین الانم تو دنیا مرده ، چون هرکسی با هی نرم افزار می تونه طراحی کنه الان دنیا داره سمت برنامه نویسی تحت وب میره 

چیزی که دنیا منتظرش هستش ظهور زبان های برنامه نویسی که تازه داره رشد پیدا می کنه 

phyton - rubey - rubey rails 

از من میشنوید برید سمت این زبان های برنامه نویسی ، خواه نا خواه تا چند وقت دیگه این بازار نابود میشه و به هیچی میرسه !!! 

شما الان اینترنت رو نگاه کنید چند تا مارکت - چند تا سایت آموزشی - چند تا شرکت که ادعا می کنند خودشون سیستمشون رو نوشتن اما بدون نوشتن یک خط کد وردپرس دست خلق خدا میدهند ؟  ؟  ؟ 

در هر صورت به نظر من سی ام اس آدم رو تنبل می کنه اما می تونه از طرفی به آدم کمک کنه !!!

سعی کنید ذهن خلاقی داشته باشید حتما موفق میشید 

MahdiY

راهبر انجمن
@ عزیز بد برداشت نکنید من اسم شخص نبردم

منم که مادر زادی برنامه نویس نبودم؟ (الانم چیز خاصی نیستم!) منم این راه را طی کردم . اصلا قصد توهین نداشتم . منظور من افراد مبتدی نبود کسانیه که اصلا نیومدن تو این کار یا دیروز بسم اللهشو گفتند

و الان تو بازار کار هستند

اما به نظرت درسته منی که تازه واردم هستم بیام پروژه بگیرم و قول بدم بعد توش بمونم ؟ هی به اینو و اون بگم کدشو بنویس بده من؟

دیدم که میگم

طرف اومده بهم میگه من سایت فلان مدرسه برداشتم

چجوری درست کنم؟

میگم سیستم مدیریت محتوا انتخاب کن مثل وردپرس و برو جلو

میگه سیستم مدیریت محتوا چیه!

اینجور ادما را گفتم

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
قالب هاش که اشباع شده قبول دارم / میری تو تم فارست قالب های مجله ای رو نگاه میکنی دیگه برات جذابیت ندارن همه شبیه هم شدن .. ولی از نظر امکانات که به نظر تازه نقطه شروعش برای اوج گیریه .. قبلن میخواستی یه سایتی بزنی میدیدی جوملا مثلا یه چیزهایی داره وردپرس نداره و میرفتی سمت جولا ... اما الان تقریبا واسه اکثر چیزهایی که میخوای یه افزونه پیدا میشه .همین ووکامرس خودش اعجوبه ای شده تو تجارت الکترونیک .

اما نظر دوستان در مورد cms ها که آدم رو تنبل میکنه رو قبول ندارم . بستگی به آدمش داره . من جدیدا تازه چند ماهی میشه که شروع به یادگیری php کردم و اتفاقا عامل حرکت من به این سمت همین cms بوده . مثلا من اوایل از هوک ها و توابع وردپرس استفاده میکردم که آماده بودن و فقط مثل پازل کنار هم میچیدیشون . اما کم کم به یه جاهایی میرسی می بینی که دیگه اون تابع و هوکت وجود نداره و خودت باید بنویسیشون . اینجاست که احساس نیاز میکنی و میری دنبال یادگیریش که بتونی خودت بنویسیش و نیازت رو رفع کنی ..

کم کم که چند تا تابع برای cms مینویسی ... بعدا خودت یه پلاگین مینویسی و تا اینکه نهایت در آینده تصمیم میگیری که بخوای اصلا خودت یه cms بنویسی ... به نظرم کار با cms ها برای شروع خیلی مفیده ... ولی اینکه خودت رو وابسته بهش کنی و همش متکی به همون باشی آره خوب نیست ولی برای پیشرفت بخوای از پله اونها شروع کنی بری بالا به نظرم خیلی میتونه مفید باشه .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

twitfa

کاربر عضو
قالب هاش که اشباع شده قبول دارم / میری تو تم فارست قالب های مجله ای رو نگاه میکنی دیگه برات جذابیت ندارن همه شبیه هم شدن .. ولی از نظر امکانات که به نظر تازه نقطه شروعش برای اوج گیریه .. قبلن میخواستی یه سایتی بزنی میدیدی جوملا مثلا یه چیزهایی داره وردپرس نداره و میرفتی سمت جولا ... اما الان تقریبا واسه اکثر چیزهایی که میخوای یه افزونه پیدا میشه .همین ووکامرس خودش اعجوبه ای شده تو تجارت الکترونیک .

اما نظر دوستان در مورد cms ها که آدم رو تنبل میکنه رو قبول ندارم . بستگی به آدمش داره . من جدیدا تازه چند ماهی میشه که شروع به یادگیری php کردم و اتفاقا عامل حرکت من به این سمت همین cms بوده . مثلا من اوایل از هوک ها و توابع وردپرس استفاده میکردم که آماده بودن و فقط مثل پازل کنار هم میچیدیشون . اما کم کم به یه جاهایی میرسی می بینی که دیگه اون تابع و هوکت وجود نداره و خودت باید بنویسیشون . اینجاست که احساس نیاز میکنی و میری دنبال یادگیریش که بتونی خودت بنویسیش و نیازت رو رفع کنی ..

کم کم که چند تا تابع برای cms مینویسی ... بعدا خودت یه پلاگین مینویسی و تا اینکه نهایت در آینده تصمیم میگیری که بخوای اصلا خودت یه cms بنویسی ... به نظرم کار با cms ها برای شروع خیلی مفیده ... ولی اینکه خودت رو وابسته بهش کنی و همش متکی به همون باشی آره خوب نیست ولی برای پیشرفت بخوای از پله اونها شروع کنی بری بالا به نظرم خیلی میتونه مفید باشه .
منم دقیقا حرفم همینه اگه باعث درک درستت بشه هیچ ایرادی نداره

اما اگه باعث این بشه که جلوتر نری خیلی بد میشه

اون مسئله ای هم که شما بازگو کردید در مورد پلاگین ها و باقی مسائل میشه همون معقوله برنامه نویسی تحت وب که باید بهش بیشتر توجه کرد طراحی دیگه به اوج خودش رسیده باقیش دیگه میشه کمی خلاقیت ، پس باید از دنیا عقب نمونیم و یه تکونه به خودمون بدیم ، من شاید بگم الان طی این چند ماهی که دارم روی مسائل برنامه نویسی کار می کنم خیلی دنیا برام تغییر کرده .

soosmar

کاربر عضو
@MahdiY

به نظرم توی هر زمینه ای آدم باید بره تو دلش...!

وقتی ک رفتی و توی اون زمینه با چارتا آدم آشنا شدی و سوالاتت رو پرسیدی و ازشون مشورت گرفتی و.... اون موقع دیدگاهت عوض میشه و سعی می کنی بهترین کارت بشی!

من خودم تقریبن 8 ماه هست با وردپرس آشنا شدم، قبلش ک هیچ الانم بازم هیچی نیستم ولی این باور رو دارم ک از دیروزم بهترم!

اون کسی ک پروژه میگیره مقصر نیست، اونم دوس داره پول گیرش بیاد، معروف شه، اسمش زیر سایت بخوره و...

هیچ دلیلی هم نداره ک قبول نکنه پروژه رو، کافیه ب خودش باور داشته باشه بلده سرچ بکنه، می تونه کار بلد هارو پیدا کنه و ازشون کمک بگیره...

پس مقصر کیه این وسط؟؟؟؟

مقصر اون نادانی هست ک پروژه ای به این سنگینی رو به کسی ک از کارش مطمعن نیست میسپره!

به نظرم وظیفه شمایی ک استاد کارتون هستید (‌ خطاب به حرفه ای های انجمن ) به جای اینکه به سوالات پیش پا افتاده من یا امثال من جواب ندید، راهنمایی کنید دست مارو بگیرید، تجربه شخصیتون رو در اختیار ما قرار بدید، راه هایی ک شکست خوردید و به شما ضرر رسونده رو به دیگران هم بگید تا اونا ضرر نکنن، ابزار کارتون رو به دیگران معرفی کنید، در صورت امکان حتی آموزششون بدید...

من شخصن تجربه این کار رو توی زمینه ی دیگه داشتم، تهش می دونی چی میشه...؟؟؟،

تهش میشه این ک اون بالا سری برات حساب وا می کنه، هر وقت صداش می کنی دستت رو میگیره، روزیت روز به روز زیاد تر میشه، روز ب روز بهتر از دیروز می شی...

تجربه شخصی من بود.

امیدوارم ک روزی برسه ک همه با هم پیشرفت کنیم.

از استارتر تاپیک بابت پستی ک ربع کمی با موضوع داشت معذرت خواهی می کنم.

موفق باشید و پیروز :69:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا