مشکل اشکال در سبد خرید

persian_pilot

تازه وارد
درود بر شما. دوست عزیزی سایت رو برای من راه اندازی کرده و زمانی که در احتیار من قرار دادن متوجه شدم که اجناس به سبد خرید اضافه میشه و در صفحه اصلی تعداد کالای انتخاب شده به همراه قیمت نمایش داده میشه اما وارد سبد خرید نمیتونم بشم و برای تسویه و ... نمیتونم اقدامی بکنم. از کجا و به چه صورت باید این مشکلو رفع کنم ؟ نیاز به نصب افزونه یا فعال و غیر فعال کردن بخشی دارم ؟ آیا قسمتی در کل فعال نشده که من این مشکل رو دارم. دوستی که کار راه اندازی رو برام انجام دادن در حال حاضر در دسترس من نیستن و باهاشون متاسفانه نمیتونم ارتباط برقرار کنم. آدرس سایت :

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
شما احتمالا برگه های cart و checkout و باقی برگه های ووکامرس را یا ندارید یا تنظیم نکرده اید.
در صورتی که این برگه موجود هستند ولی تنظیم نشده اند کافیست از ووکامرس - پیکربندی - پیشرفته - راه اندازی برگه آنها را مشخص سپس ذخیره کنید .( برگه سبد خرید برگه پرداخت برگه حساب من شرایط و ضوابط )
در صورتی که این برگه ها اصلا وجود ندارند یا حذف شده اند کافیست از مسیر ووکامرس - وضعیت - ابزار - ایجاد صفحات پیشفرض ووکامرس را مجددا ایجاد کنید.
موفق باشید

persian_pilot

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
شما احتمالا برگه های cart و checkout و باقی برگه های ووکامرس را یا ندارید یا تنظیم نکرده اید.
در صورتی که این برگه موجود هستند ولی تنظیم نشده اند کافیست از ووکامرس - پیکربندی - پیشرفته - راه اندازی برگه آنها را مشخص سپس ذخیره کنید .( برگه سبد خرید برگه پرداخت برگه حساب من شرایط و ضوابط )
در صورتی که این برگه ها اصلا وجود ندارند یا حذف شده اند کافیست از مسیر ووکامرس - وضعیت - ابزار - ایجاد صفحات پیشفرض ووکامرس را مجددا ایجاد کنید.
موفق باشید
سپاسگزارم از شما دوست عزیز و ممنون مشکل حل و رفع شد با راهنماییتون

بالا