اشکال در فارسی ساز نسخه ووکامرس پارسی نسخه 1.2

iranitalia

تازه وارد
در این نسخه عنوان ها view cart و checkout در منو سبد کالا در بالای صفحه هنوز انگلیسیه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
برای این کار کافیه به برگه ها رجوع کنید و برگه مورد نظر رو (عنوان برگه) رو فارسی کنید

iranitalia

تازه وارد
برای این کار کافیه به برگه ها رجوع کنید و برگه مورد نظر رو (عنوان برگه) رو فارسی کنید
این کار فقط منوی اصلی رو تغییر میده منظور دوستمون و من منوی کشویی است که در بالای صفحه قرار داره و محصولات خریداری شده رو نشون میده که دکمه های روی اون منو فارسی نیست

آخرین ویرایش توسط مدیر:

iranitalia

تازه وارد
مشکل فارسی ساز جدید در اینجا ها هست

You must be registered for see images attach

iranitalia

تازه وارد
کسی می دونه این قسمتهایی که گذاشتم رو چطور میشه فارسی کرد ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست عزیز ! مواردی که ذکر کردید مربوط به قالب شما و افزونه های دیگست! و ربطی به بسته فارسی ساز ووکامرس نداره

iranitalia

تازه وارد
دوست عزیز ! مواردی که ذکر کردید مربوط به قالب شما و افزونه های دیگست! و ربطی به بسته فارسی ساز ووکامرس نداره
این مورد تا قبل از اینکه فارسی ساز نسخه جدید رو نصب کنم مشکی نداشت . کسی می تونه دراین زمینه به من کمک کنه ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
چون قالب شما قدیمی بوده و بر اساس فایل زبان نسخه قدیمی ووکامرس نوشته شده!...

اگر شما قصد دارید راهنمایی بشید داریم کمک می کنیم. اما اگر علاقه دارید پاسخی که دوست دارید بشنوید رو بگید تا من همونو بگم به شما.

iranitalia

تازه وارد
محمد آقا چرا ایقدر ناراحت می شید. من خوشحال می شم از تجربیاتتون استفاده کنم حالا راه حل واسه من چیه ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نه من منظوری ندارم. این طرز صحبت من دال بر بی ادبی یا عصبانیت من نباشه.

ببینید اون قسمتی که مد نظر شماست ، فایلش در قالب از کجا لود میشه. فایلش رو اینجا بزارید ببینیم چه میشه کرد

iranitalia

تازه وارد
خیلی ممنون از لطفطون من تا جایی که گشتم دیدم در قالب 2 تا فایل به نام های cart هست که یکیش برای منو اصلی و او یکی برای منوی پاپ آپ بالاست ولی هرچی باهاش ور رفتم هیچ تغییری در سایت نکرد الان فایل ها رو براتون میزارم

فایل mini-cart متنش اینه

<?php

/**

* Mini-cart

*

* Contains the markup for the mini-cart, used by the cart widget

*

* @author WooThemes

* @package WooCommerce/Templates

* @version 1.6.4

*/

global $woocommerce;

?>

<ul class="cart_list product_list_widget <?php echo $args['list_class']; ?>">

<?php if ( sizeof( $woocommerce->cart->get_cart() ) > 0 ) : ?>

<?php foreach ( $woocommerce->cart->get_cart() as $cart_item_key => $cart_item ) :

$_product = $cart_item['data'];

// Only display if allowed

if ( ! apply_filters('woocommerce_widget_cart_item_visible', true, $cart_item, $cart_item_key ) || ! $_product->exists() || $cart_item['quantity'] == 0 )

continue;

// Get price

$product_price = get_option( 'woocommerce_display_cart_prices_excluding_tax' ) == 'yes' || $woocommerce->customer->is_vat_exempt() ? $_product->get_price_excluding_tax() : $_product->get_price() ;

$product_price = $product_price * $cart_item['quantity'];

$product_price = apply_filters( 'woocommerce_cart_item_price_html', woocommerce_price( $product_price ), $cart_item, $cart_item_key );

?>

<li>

<a href="<?php echo get_permalink( $cart_item['product_id'] ); ?>">

<?php echo $cart_item['quantity'] ?> x <?php echo apply_filters('woocommerce_widget_cart_product_title', $_product->get_title(), $_product ); ?>

</a>

<?php //echo $woocommerce->cart->get_item_data( $cart_item ); ?>

<span class="quantity"><?php printf( '%s', $product_price ); ?></span>

</li>

<?php endforeach; ?>

<?php else : ?>

<li class="empty cart"><?php _e('No products in the cart.', 'woocommerce'); ?></li>

<?php endif; ?>

</ul><!-- end product list -->

<?php if ( sizeof( $woocommerce->cart->get_cart() ) > 0 ) : ?>

<p class="total"><strong><?php _e('Subtotal', 'woocommerce'); ?>:</strong> <?php echo $woocommerce->cart->get_cart_subtotal(); ?></p>

<?php do_action( 'woocommerce_widget_shopping_cart_before_buttons' ); ?>

<p class="buttons">

<a href="<?php echo $woocommerce->cart->get_cart_url(); ?>" class="button"><?php _e('View Cart →', 'woocommerce'); ?></a>

<a href="<?php echo $woocommerce->cart->get_checkout_url(); ?>" class="button checkout"><?php _e('Checkout →', 'woocommerce'); ?></a>

</p>

<?php endif; ?>

بالا