اشکال در مگا منو

sepehr11

تازه وارد
سلام من مگا منو رو نصب کردم موقعی که باید زیر منو هارو تعیین کنی زیر منو هارو نمیاره مشکل چیه ؟چیکار کنم درست بشه؟

.exe

کاربر عضو
سلام ؛

کدوم پلاگین رو برای اینکار نصب نصب کردید ؟ اکثر قالب ها الان مگا منو رو پشتیبانی می کنند و بعضی از نیازهاتون رو برطرف می کنند، از کدوم قالب استفاده می کنید و چی می خواید تو مگا منو نمایش بدید؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hamed-sli

تازه وارد
سلام

من هم با مگا منو مشکل دارم

از قالب انفولد استفاده میکنم

میخوام در مگا منو تصویر هم قرار بدم 

تو قالب انفولد این امکان رو ندیدم که بشه تصویر بزارم،

کلا امکانش نیست؟

باید از افزونه استفاده بشه؟

باسپاس

.exe

کاربر عضو
سلام ؛

خیلی راحت در مگا منو می تونید از کدهای Html استفاده کنید.

ویدیو های زیر که kriesi در مورد مگا منو قالب Enfold منتشر کرده بهتون کمک می کنه، خصوصا دومی که جواب شما هست.

sepehr11

تازه وارد
سلام ؛

کدوم پلاگین رو برای اینکار نصب نصب کردید ؟ اکثر قالب ها الان مگا منو رو پشتیبانی می کنند و نیاز به پلاگین نیست، از کدوم قالب استفاده می کنید؟
 این ادرس سایت hamtakala.ir

پیوست‌ها

• wr-megamenu-hamyarwp.zip
    2 مگابایت · بازدیدها: 21

.exe

کاربر عضو
شما دقیقاً می خواید چه چیزهایی توی مگا منو نمایش بدید؟ از قالب صحیفا استفاده می کنید که خودش مگا منو داره، مستندات قالب صحیفا درباره ی مگا منو و تنظیماتشو می تونید از لینک زیر بخونید ( تصاویر هم کاملاً گویا هست )

این ادرس سایت hamtakala.ir

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sepehr11

تازه وارد
شما دقیقاً می خواید چه چیزهایی توی مگا منو نمایش بدید؟ از قالب صحیفا استفاده می کنید که خودش مگا منو داره، مستندات قالب صحیفا درباره ی مگا منو و تنظیماتشو می تونید از لینک زیر بخونید ( تصاویر هم کاملاً گویا هست )

من یه منو چند قسمتی شکل دیجی کالا میخوام که از حالت ساده در بیاد

.exe

کاربر عضو
من یه منو چند قسمتی شکل دیجی کالا میخوام که از حالت ساده در بیاد
دوست عزیز شما از مگا منو خود قالب استفاده کنید، تنظیمات هم توی لینک مشخص هست ، با سعی و خطا می تونید به نتیجه دلخواه برسید.

بالا