اضافه نموندن مشخصات اضافی در یک مرحله از فرایند خرید در ووکامرس (درخواست راهنمایی)

MohsenGraph

تازه وارد
سلام دوستان

من می خواستم مشتری داخل سایت ووکامرس، وقتی دکمه سبد خرید رو میزنه بعد از اضافه شدن محصول به سبد خرید، برای ادامه فرایند خرید به جای صفحه سبد خرید یا بعد از صفحه ی سبد خرید وارد یک صفحه بشه که یک سری مشخصات رو وارد کنه و تیک های انتخابی رو بزنه و تا این مشخصات رو وارد نکرده، وارد صفحه تسویه حساب (Check out) نشه. حالا وقتی وارد کرد و بعد به صفحه پرداخت هم رفت و پرداخت هم انجام شد اطلاعات واره رو به همراه سفارش ووکامرس به من بده.

مثلا من تی شرت می فروشم که روش اسم چاپ می کنم، حالا می خوام اسم یا متنی که قراره چاپ بشه و تیک رنگی که قراره به اون رنگ چاپ بشه رو وارد کنه و اون رو داخل سفارش من ببینم

دوستان برای ایجاد چنین صفحه ای راه حلی مد نظر دارند؟

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
برای این کار نیازی نیست یک ثفحه به صفحات خرید کاربر اضاف کنید. کاری بسیار شاتباهه. که باعث می شه کاربر از سایت شما فرار کنه. تا اونا که می تونید از مراحل خرید کم کنید.

برای این کار شما از افزونه woocommerce product add ons استفاده کنید.

مجيد

تازه وارد
میتونید از گراویتی فرم و افزونه WooCommerce - Gravity Forms Product Add-Ons

هم استفاده کنید و گزینه ها رو هنگام خرید تو همون برگه محصول اضافه میکنه .

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

ای کاش می گفتید واقعا کارتون چیه ؟ تا طبق اون راهنمایی بشید.

اگر شما واقعا قصد فروش تی شرت دارید

این افزونه توصیه شده بنده است 

این افزونه با ووکامرس هماهنگی کاملی داره بسته به نوع قالب شما ممکن یک برگه ایجاد کنه یا در برگه درست شده خطای 404 مشاهده بشه

در زیر محصول نهایی شما یک دکمه سفارشی فعال میشه که می تونید عکس تیشرت یا عکسها یا نوشته های مورد نظر رو توش لحاظ کنید

تمامی بخش ها از مدیریت برنامه قابل فارسی سازی است .

پس از تایید خرید عکس مورد نظر در قسمت تایید فروش به راحتی قالب مشاهده و پرینت گرفتن هستش به صورت پشت و رو محصول

موفق باشید

98cell.ir

کاربر عضو
سلام

بهترین کار Gravity Forms هسن...

البته اگر ووکامرس و وردپرس در حد مبتدی وارد نیستین پیشنهاد نمیشه

پیشنهاد میشه سفارش کارو به شخصی ک ادیت کارش هست بدین .

:-"

MohsenGraph

تازه وارد
برای این کار نیازی نیست یک ثفحه به صفحات خرید کاربر اضاف کنید. کاری بسیار شاتباهه. که باعث می شه کاربر از سایت شما فرار کنه. تا اونا که می تونید از مراحل خرید کم کنید.

برای این کار شما از افزونه woocommerce product add ons استفاده کنید.
ممنون از شما، دقیقا همون افزونه ای که می خواستم همین بود و کارم رو راه انداخت. ولی مشکل بزرگش فارسی نبودن هست که دارم روش کار میکنم.

با سلام

دوست عزیز

ای کاش می گفتید واقعا کارتون چیه ؟ تا طبق اون راهنمایی بشید.

اگر شما واقعا قصد فروش تی شرت دارید

این افزونه توصیه شده بنده است 

این افزونه با ووکامرس هماهنگی کاملی داره بسته به نوع قالب شما ممکن یک برگه ایجاد کنه یا در برگه درست شده خطای 404 مشاهده بشه

در زیر محصول نهایی شما یک دکمه سفارشی فعال میشه که می تونید عکس تیشرت یا عکسها یا نوشته های مورد نظر رو توش لحاظ کنید

تمامی بخش ها از مدیریت برنامه قابل فارسی سازی است .

پس از تایید خرید عکس مورد نظر در قسمت تایید فروش به راحتی قالب مشاهده و پرینت گرفتن هستش به صورت پشت و رو محصول

موفق باشید
من برای چند کار متفاوت دنبال همچین قابلیتی می گشتم، مثلا تی شرت یکی از اونها بود. یکی دیگه از این کارها یک خانمی می خواد روی صنایع دستی که می سازه به طور سفارشی اسم افراد رو ببافه و برای این سفارشی کار کردنش قیمت بیشتری هم بگیره که برای این کار همون افزونه product addons به کار اومد. بابت معرفی افزونه تی شرت هم ممنون

میتونید از گراویتی فرم و افزونه WooCommerce - Gravity Forms Product Add-Ons

هم استفاده کنید و گزینه ها رو هنگام خرید تو همون برگه محصول اضافه میکنه .
این افزونه به خود گراویتی نیاز داره و اون هم به چند تا دیگه تا تکمیل بشه، همون افزونه که دوستمون @ معرفی کردن سبک تر و راحت تر هست.

بالا