اضافه کردن ایکون

AHF-victory

تازه وارد
سلام.دوستان من از این قالب استفاده میکنم ,می خوام در قسمت بالا (بغل سرچ) دکمه های شبکه های اجتماعی اضافه کنم (همین مورد پایین در فوتر هم هست)

تلگرام می خوام بزارم (2تا)

BoomNews

همین طور ادامه مطلب ,

3تا قسمت داره....

بالای پست زده اشتراک گذاری در فیس بوک و تویتر من میخوام بجای تویتر بشه تلگرام (هم لینک و هم ایکون )  >>> مجدد همین مورد پایین پست هم هست

و کنار عکس پست ,و بغل دکمه اشتراک گذاری فیس بوک یک ( + ) هست که وقتی موس میره روش باز میشه

آنجا هم می خوام دکمه اشتراک گذاری تلگرام ,اینستاگرام ,لاین و.. باشه

-----------------------

میشه یک باکس اضافه کنم که لینک کوتاه قراربدم داخل هر مطلب یا خیر

Qalekhani

قلعه‌خانی
دوست عزیز کاری که شما نیاز دارید مستلزم بررسی کامل پوسته شما و ویرایش مورد به مورد هست.

دستورالعمل کلی وجود نداره که کسی بگه اینو بزن فلان جا، انجام میشه.

AHF-victory

تازه وارد
دوست عزیز کاری که شما نیاز دارید مستلزم بررسی کامل پوسته شما و ویرایش مورد به مورد هست.

دستورالعمل کلی وجود نداره که کسی بگه اینو بزن فلان جا، انجام میشه.

سایت لوکال هست ,اسم قالب را نوشتم

Qalekhani

قلعه‌خانی
سایت لوکال هست ,اسم قالب را نوشتم

بله ولی خب الان یه نفر باید بیاد این پوسته رو برای خودش نصب کنه، تنظیم کنه، کدها رو ویرایش کنه و نسخه به روز شده رو تقدیم کنه.

این کار هم از حد راهنمایی و کمک خارج هست و برای شخصی سازی پوسته بهتره در قسمت بازارچه تاپیک بزنید تا همکاران آفر قیمت بدهند.

AHF-victory

تازه وارد
بله ولی خب الان یه نفر باید بیاد این پوسته رو برای خودش نصب کنه، تنظیم کنه، کدها رو ویرایش کنه و نسخه به روز شده رو تقدیم کنه.

این کار هم از حد راهنمایی و کمک خارج هست و برای شخصی سازی پوسته بهتره در قسمت بازارچه تاپیک بزنید تا همکاران آفر قیمت بدهند.
دوست عزیز کسی که بلد باشه کافیه نسخه آنلاین مشاهده کنه,متوجه میشه نیاز به نصب نیست !

همیشه دنبال پول نباید باشه آدم

در انجمن دیگر رفع شد (رایگان البته)

بالا