اضافه کردن دکمه زیره محصولات در صفحه اصلی

mili1374

کاربر عضو
با سلام به تیم پر قدرت ووکامرس می خواستم بدون امکانی هست که زیر محصولات بصورت پیش فرض یه دکمه اضافی تر مثلا خرید پستی اضافه کرد چون من از پنل پستی استفاده مکنم باید این در سایت باشه اگر راهنمایی کنید ممنون میشم و درضمن بعد از اضافه کردن دکمه دل خواه قابلیت لینک دهی داشته باشه اینم سایت '>www.venoosshop.ir:( :46:

MohammadQ

کاربر عضو
لینکی که گذاشتی مشکل دارهموفق باشی
لطفا اسپم نکنید و یه ضحمت copy/past رو بکشید - لینک سالم هستش

با سلام به تیم پر قدرت ووکامرس می خواستم بدون امکانی هست که زیر محصولات بصورت پیش فرض یه دکمه اضافی تر مثلا خرید پستی اضافه کرد چون من از پنل پستی استفاده مکنم باید این در سایت باشه اگر راهنمایی کنید ممنون میشم و درضمن بعد از اضافه کردن دکمه دل خواه قابلیت لینک دهی داشته باشه اینم سایت
و در مورد شما هم باید عرض کنم چنین امکانی به صورت پیشفرض فکر نکنم وجود داشته باشه و باید پوسته رو ویرایش کنین (البته اگر دانش کد نویسی ) دارید و اگر بلد نیستید میتونید از دوستان توی انجمن کمک بگیرید (دریغ نمیکنند )

شاد باشید :54:

mili1374

کاربر عضو
شما از این انجمن کسی رو میشناسید که بتونه کمک کنه

mahshid_khanom

تازه وارد
مهشید محصولات ویژه رو چجوری باید داخل سایت بذاریم ؟افزونه داره ؟
این لینکو ی نگاه بنداز

کامل راهنماییت میکنه و مشکلت حل میشه

موفق باشی

mili1374

کاربر عضو
با سلام به تیم پر قدرت ووکامرس می خواستم بدون امکانی هست که زیر محصولات بصورت پیش فرض یه دکمه اضافی تر مثلا خرید پستی اضافه کرد چون من از پنل پستی استفاده مکنم باید این در سایت باشه اگر راهنمایی کنید ممنون میشم و درضمن بعد از اضافه کردن دکمه دل خواه قابلیت لینک دهی داشته باشه اینم سایت
some one help me:46: :37:

mili1374

کاربر عضو
یکی به این مشکل من رسیدگی کنه لطفا ممنون میشم :D

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست عزیز. برای این کار باید در قسمت ارسال محصول ، نوع محصول رو خارجی بزارید و لینک خرید پستی رو بزارید...

mili1374

کاربر عضو
دوست عزیز. برای این کار باید در قسمت ارسال محصول ، نوع محصول رو خارجی بزارید و لینک خرید پستی رو بزارید...
با تشکر از شما آقا محمد عزیز واقعا ممنونم :67: :)

فقط یه سوال میشه این دکمه رو روی صفحه اصلی بقل دکمه اصلی محصول گذاشت یعنی توسایت صفحه اصلی که میاد بقل دکمه اصلی محصول این هم بیاد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mili1374

کاربر عضو
آقا محمد بااین حرکتی که شما فرمودید سبد خرید سایت از کار می افته من میخوام یه قابلیتی داشته باشه که هم دکمه مثال خرید پستی داشته باشه هم خرید پیکی برای پست که لینک پست داده میشه برای پیک هم ثبت مشخصات در سایت اگه لطف کنید هر چه زود تر رسیدگی کنید ممنون میشم :">

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این قابلیت در حال حاضر در ووکامرس وجود نداره دوست گرامی

بالا