اعلام موفق بودن خرید بعد از اتمام عملیات خرید

Mahdavyyar

تازه وارد
باسلام و خداقوت

می خوام هر وقت عملیات خرید به اتمام میرسه بجای اینکه سبد خالی شده رو نشون بده که باعث میشه مشتری نفهمه الان چه اتفاقی افتاده ، اول یه پیغام تبریک بده و بگه عملیات خریدبا موفقیت انجام شد بعد وارد صفحه اصلی فروشگاه بشه.

خیلی پلاگین ها رودیدم و حتی سراغ فرم سازها رفتم ولی نتونستم این کار رو انجام بدم.

لطفا کمک کنید 

Mahdavyyar

تازه وارد
باسلام و خداقوت

می خوام هر وقت عملیات خرید به اتمام میرسه بجای اینکه سبد خالی شده رو نشون بده که باعث میشه مشتری نفهمه الان چه اتفاقی افتاده ، اول یه پیغام تبریک بده و بگه عملیات خریدبا موفقیت انجام شد بعد وارد صفحه اصلی فروشگاه بشه.

خیلی پلاگین ها رودیدم و حتی سراغ فرم سازها رفتم ولی نتونستم این کار رو انجام بدم.

لطفا کمک کنید 
یعنی خدایی یکی نیست جواب منو بده

یعنی اینقدر سوالم سخت بود؟؟؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

بنده که هیچ سایر دوستان از سوال شما کمی تعجب کردن احتمالا!! ضمنا برای دریافت پاسخ اگر قوانین رو مطالعه می کردید باید بین 24 تا 48 ساعت صبر کنید

چون در پایان خرید به شما قطعا در وردپرس و وکامرس مخصوصا گفته خواهد که عملیات خرید موفقیت آمیز بوده و شما را به صفحه خرید جهت بررسی تراکنش و دریافت کد پیگیری خواهد برد .

حال نمیدانم برای شما چگونه و به شکلی نمایش داده می شود ؟

بهتر است جهت بررسی بهتر اولا آدرس سایت را قرار دهید و دوم چند عکس نمونه از همین تراکنش ها که فرمودید

موفق باشید

AmiNimA

تازه وارد
حتی خود درگاه پرداخت هم وقتی تراکنش موفق/ناموفق باشه بعد از اینکه به سایت منتقل شد پیامی نشون خریدار میده.

Mahdavyyar

تازه وارد
سلام مجدد

آدرس سایت :     Bimaxaneh.ir

بعد از صفحه تسویه حساب ( روش پرداخت ) که تصویرش رو پیوست کردم بلافاصله صفحه سبد خرید خالی شده میاد و اصلا پیغام تکمیل یا اتمام خرید یا ... نمیاد ( که تصویر این صفحه رو هم پیوست کردم )  

باتشکر

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

AmiNimA

تازه وارد
یک بار افزونه های جانبی ووکامرس رو غیر فعال کنید و تست کنید.

m0h4mm4d

کاربر عضو
خود ووکامرس برگه برگشت داره باید توی تنظیمات ستش کنید ،

برید به اینجا : ووکامرس => پیکربندی => تسویه حساب => گزینه های تسویه حساب => سفارش دریافت شد باید order-received باشه .

اطلاعات بیشتر :

تا اینجا بیسیک قضیه بود که همه دارند و شما نداری ، اما اگر خواستید شیک تر بشه از افزونه زیر میتونید استفاده کنید :

پولی هست ، اگر خواستیدش در اتاق انجمن مربوط به افزونه های YITH درخواست بدید براتون ارسال میشه .

Mahdavyyar

تازه وارد
خود ووکامرس برگه برگشت داره باید توی تنظیمات ستش کنید ،

برید به اینجا : ووکامرس => پیکربندی => تسویه حساب => گزینه های تسویه حساب => سفارش دریافت شد باید order-received باشه .

اطلاعات بیشتر :

تا اینجا بیسیک قضیه بود که همه دارند و شما نداری ، اما اگر خواستید شیک تر بشه از افزونه زیر میتونید استفاده کنید :

پولی هست ، اگر خواستیدش در اتاق انجمن مربوط به افزونه های YITH درخواست بدید براتون ارسال میشه .
تشکر فراوان 

مشکل حل شد

بالا