افزایش بازدید واقعی رایگان برای کاربران پرشین اسکریپت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

game_live25

تازه وارد
آیا برای سایت ما بازدید ارسال شده؟

آمار مثل همیشه هست و تغییر محسوسی حس نشده!

mehran121

کاربر عضو
آیا برای سایت ما بازدید ارسال شده؟آمار مثل همیشه هست و تغییر محسوسی حس نشده!
مشکلی در سرور پیش آمده بود

لطفا امار فعلی را اعلام فرمایید

من همان طور در پ.خ توضیح دادم روزانه از 900 الی 1500 بازدید برای هر وبسایت بیتشر ارسال نمی شود این بازدید هم در همان لحظه انجام نمی شود به مرور چون یک دفعه ما می تونیم 1 میلیون بازدید ارسال کنیم ولی برای همون لحظه و فقط یک صفحه خاص هست ولی این روش بازدید کننده واقعا جذب سایت می شود و باعث بیشتر شدن ورودی سایت به مرور می شود

برای نمونه برای سایت زیر ی15 روز انجام دادیم ورودی از صفر حالا به روزانه 30 الی 50 ورودی رسیده بازدیدش هم روز به روز رو به رشد هست

game_live25

تازه وارد
مشکلی در سرور پیش آمده بود لطفا امار فعلی را اعلام فرمایید

من همان طور در پ.خ توضیح دادم روزانه از 900 الی 1500 بازدید برای هر وبسایت بیتشر ارسال نمی شود این بازدید هم در همان لحظه انجام نمی شود به مرور چون یک دفعه ما می تونیم 1 میلیون بازدید ارسال کنیم ولی برای همون لحظه و فقط یک صفحه خاص هست ولی این روش بازدید کننده واقعا جذب سایت می شود و باعث بیشتر شدن ورودی سایت به مرور می شود

برای نمونه برای سایت زیر ی15 روز انجام دادیم ورودی از صفر حالا به روزانه 30 الی 50 ورودی رسیده بازدیدش هم روز به روز رو به رشد هست

ممنون از شما حدود 200 آی پی از جانب شما وارد سایت شد ولی بازدید ها به عنوان ورودی گوگل ثبت نشدن ! به صورت معمولی بودن...

لطفا در مورد سیستم بازدید ساز خودتون بیشتر توضیح بدید آیا سایت ما به وسیله کاربران حقیقی باز می شوند و یا به وسیله روبات؟

mehran121

کاربر عضو
ممنون از شما حدود 200 آی پی از جانب شما وارد سایت شد ولی بازدید ها به عنوان ورودی گوگل ثبت نشدن ! به صورت معمولی بودن...لطفا در مورد سیستم بازدید ساز خودتون بیشتر توضیح بدید آیا سایت ما به وسیله کاربران حقیقی باز می شوند و یا به وسیله روبات؟
بیشتر از 200 ای پی برای شما ارسال شده فکر کنم چیزی حدود 500 ای پی ارسال شده برای شما

بازدید ها به صورت واقعی می باشد نه ربات چون اگر ربات بود محدودیت نداشت و با ارسال 1 میلیون بازدید در ساعت می تونستم شما را ترغیب کنم ولی بازدید ها واقعی هست توجه کنید که یک روزه باعث افزایش ورودی نمیشه به مرور باعث افزایش ورودی از گوگل میشه شاید امروز حداقل 20 ورودی داشته باشید با تعداد بازدید های ارسالی دیروز ولی این ورودی برای یک روز نیست تقریبا دائمی هست

توجه کنید هیچ سیستم بازدید ساز و افزایش بازدیدی نمی تواند به شما این قول را بدهد که افزایش بازدید به صورت دائمی خواهد بود فقط برای همان لحظه هست شما باید خودتان هم تلاش کنید و با آپدیت روزانه سایت با قرار دادن مطالب اختصاصی باعث افزایش بازدید خواهید شد

ولی با این روش مطالب زودتر در گوگل ورودی می گیرد

--------------------------------------------------------------------

برای سایت زیر که مال خودم هست دارم انجام میدم

اگه رمز وبگذر رو خواستید بگید

این سایت چون مال فروش فایل هست نیازی به افزایش بازدید نداره

چون وقتی کسی توی گوگل دنبال چیزی می گرده میاد توی سایت ما

می بینه میخره پس باید کاری کنم که ورودی گوگلش زیاد بشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

game_live25

تازه وارد
بیشتر از 200 ای پی برای شما ارسال شده فکر کنم چیزی حدود 500 ای پی ارسال شده برای شما بازدید ها به صورت واقعی می باشد نه ربات چون اگر ربات بود محدودیت نداشت و با ارسال 1 میلیون بازدید در ساعت می تونستم شما را ترغیب کنم ولی بازدید ها واقعی هست توجه کنید که یک روزه باعث افزایش ورودی نمیشه به مرور باعث افزایش ورودی از گوگل میشه شاید امروز حداقل 20 ورودی داشته باشید با تعداد بازدید های ارسالی دیروز ولی این ورودی برای یک روز نیست تقریبا دائمی هست

توجه کنید هیچ سیستم بازدید ساز و افزایش بازدیدی نمی تواند به شما این قول را بدهد که افزایش بازدید به صورت دائمی خواهد بود فقط برای همان لحظه هست شما باید خودتان هم تلاش کنید و با آپدیت روزانه سایت با قرار دادن مطالب اختصاصی باعث افزایش بازدید خواهید شد

ولی با این روش مطالب زودتر در گوگل ورودی می گیرد

--------------------------------------------------------------------

برای سایت زیر که مال خودم هست دارم انجام میدم

اگه رمز وبگذر رو خواستید بگید

این سایت چون مال فروش فایل هست نیازی به افزایش بازدید نداره

چون وقتی کسی توی گوگل دنبال چیزی می گرده میاد توی سایت ما

می بینه میخره پس باید کاری کنم که ورودی گوگلش زیاد بشه

ممنون از شما شبهه ای داشتم در رابطه با ورودی گوگل که توضیح دادین حل شد یعنی این ورودی ها از گوگل نیستن ولی باعث افزایش ورودی گوگل میشن...

ما مشکلی روی سایت داریم اونم با ورودی گوگل هست .... سایت در روز چندین بار آپدیت میشود ... مشکلی با کاربران ثابتومن نداریم....ولی با ورودی گوگل مشکل داریم...روزانه بین 100 تا 200 تا ورودی گوگل بیشتر نداریم اگر این سروریس باعث میشه که در گوگل بیشتر دیده بشیم... حدودا چند روز استفاده از این سرویس مفید واقع میشه؟

mehran121

کاربر عضو
ممنون از شما شبهه ای داشتم در رابطه با ورودی گوگل که توضیح دادین حل شد یعنی این ورودی ها از گوگل نیستن ولی باعث افزایش ورودی گوگل میشن...ما مشکلی روی سایت داریم اونم با ورودی گوگل هست .... سایت در روز چندین بار آپدیت میشود ... مشکلی با کاربران ثابتومن نداریم....ولی با ورودی گوگل مشکل داریم...روزانه بین 100 تا 200 تا ورودی گوگل بیشتر نداریم اگر این سروریس باعث میشه که در گوگل بیشتر دیده بشیم... حدودا چند روز استفاده از این سرویس مفید واقع میشه؟
خواهش می کنم دوست عزیز پ.خ شد

twitfa

کاربر عضو
ممنون میشم برای من هم ارسال کنید

mehran121

کاربر عضو
ممنون میشم برای من هم ارسال کنید
سلام

من مدتی نبودم مشکلاتی پیش اومد که به ناچار مدتی توی نت نبودم

از شما دوست عزیز هم طلب بخشش می کنم یه موقع خدایی نکرده آدم بد قول حساب نشیم

بازدید برای شما هم در حال ارسال هست

SAJDEHGAR

تازه وارد
سلام

دوست عزیز بی زحمت لطف این کی رو هم تقبل بفرما :

منتظر خبرت هستم ! یا علی .

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
آقا من چرا بی خبر بودم ؟!!

مفته ؟ :D

هوای مارو هم داشته باش پس .

arshad98.ir

mehran121

کاربر عضو
سلامدوست عزیز بی زحمت لطف این کی رو هم تقبل بفرما :

منتظر خبرت هستم ! یا علی .
دوست عزیز تا فردا براتون ارسال میشه

آقا من چرا بی خبر بودم ؟!! مفته ؟ :D

هوای مارو هم داشته باش پس .

arshad98.ir
آره مفته :->" smilieid="17" class="inlineimg" border="0"> ولی داداش شما که افزایش بازدید و بهبود رتبه نیازی نداری شما شکر خدا رتبه عالی داری حتما بازدیدت هم خوبه

ولی ما از این مفتی ها تا فردا برات قرار دادیم گفتیم بازدید ها بیان توی سایت عالی

oromnet

تازه وارد
داداش براي ما هم بفرست :

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
[MENTION=29911]mehran121[/MENTION]

تشکر ولی خب ایرانی مون 5 هزار بود الان شده 12 هزار واسه همین گفتم که ما رو هم بزاری . دمت گرم خیلی حال دادی .

mehran121

کاربر عضو
داداش براي ما هم بفرست :
داداش توی پست اول نوشته بودم برای کاربرانی که کمتر از 30 پست ارسال کنند بازدید فرستاده نمیشه

@ تشکر ولی خب ایرانی مون 5 هزار بود الان شده 12 هزار واسه همین گفتم که ما رو هم بزاری . دمت گرم خیلی حال دادی .
نوکرم داداش

برای اینکه رتبه ایرانت بره بالا یه تبلیغ بنری یک ماهه بزن تو یه جای پر بازدید بنر یه جور باشه کاربر رو زود جذب کنه

ایشالله رتبه ی 1 ایران بشی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا