افزایش تعداد ستونهای محصولات در قالب بازار

mreza17

تازه وارد
به طور پیش فرض تعداد ستون ها برای محصولات در قالب بازار 4 تا است. چگونه میتوان این تعداد را افزایش داد؟

.exe

کاربر عضو
سلام ؛

یا کد زیر رو در فانکشن قالب قرار بدین :

کد:
// Change number or products per row to 5
add_filter('loop_shop_columns', 'loop_columns');
if (!function_exists('loop_columns')) {
function loop_columns() {
return 5; // 5 products per row
}
}
یا از پلاگین زیر استفاده کنید :

کد:
http://wordpress.org/plugins/woocommerce-product-archive-customiser/

mreza17

تازه وارد
دست شما درد نکنه :41:

ولی خودم یه راه بهتر پیدا کردم در قسمت محصولات ووکامرس در پایین صفحه تیک واکنشگرا بودن را غیر فعال کنید. با تغییر پیکسل تصاویر خودش به تناسب تعداد ستون ها را ایجاد می کنه .

فقط در این حالت در هنگام نمایش به صورت موبایل تصاویر مربوط به دسته بندی ها به حالت ماکزیمم نمایش داده می شود که نمای خوبی ندارد .

چاره کار چیست؟ :39:

.exe

کاربر عضو
سلام ؛

برای اینکه تو نمایشگر های مختلف مشکلی نداشته باشین باید تیک واکنشگرا رو فعال کنید .

یکی از روش های بالا رو استفاده کنید .

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
دست شما درد نکنه :41: ولی خودم یه راه بهتر پیدا کردم در قسمت محصولات ووکامرس در پایین صفحه تیک واکنشگرا بودن را غیر فعال کنید. با تغییر پیکسل تصاویر خودش به تناسب تعداد ستون ها را ایجاد می کنه .

فقط در این حالت در هنگام نمایش به صورت موبایل تصاویر مربوط به دسته بندی ها به حالت ماکزیمم نمایش داده می شود که نمای خوبی ندارد .

چاره کار چیست؟ :39:
نه آقا پیکسل چیه ؟!!!!!!!!!! واکنشگرایی رو میخوای فدای این چیزها کنی . درصدی اندازه بده .

mreza17

تازه وارد
اساتید کمک :63:

من حالت واکنشگرایی را فعال کردم ولی در حالت موبایل تصاویر مربوط به دسته بندی به صورت تمام width می باشد

attachment.php

در حالت غیر موبایل تصاویر مربوط به دسته بندی و محصولات واکنشگرا می باشد ولی در حالت موبایل فقط تصاویر محصولات واکنش گراست.

راه حلش چیه؟

attachment.php

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

بالا