افزودن شهر به ووکامرس

mohamademolaei

تازه وارد
امیدوارم که خوب باشید
میخوایم داخل ووکامرس، توی لیست شهرها، یک شهر اضافه کنیم که کاربر موقع پرداخت، بعد از اینکه استان تهران رو انتخاب کرد، اون شهر که قرار دادیم رو هم ببینه و انتخاب کنه.

الان بعد از انتخاب استان تهران، یه چند تا شهر میاد، که شهر ری جزو اونا نیست، میخوایم اونو اضافه کنیم به عنوان یه شهر جدا در تهران، که براش هزینه ارسال معین کنیم.

ممکنه راهنمایی کنید توی کدوم قسمت باید این کار رو انجام بدیم و چجوری؟

ممنون از شما

You must be registered for see images attach

patrick1q

تازه وارد
فکر میکنم که افزونه وردپرس فارسی شما آپدیت نیست، چون ری به طور پیش فرض داخل استان تهران تعریف شده. پیشنهاد میکنم در صورتی که آگاهی کافی در مورد آپدیت افزونه ها رو دارید از طریق آپدیت مشکلتون رو حل کنید (اینکار میتونه باعث بشه که وب سایتتون به مشکل بخوره پس در صورتی که مطمئن نیستید در موردش تحقیق کنید). در کل داخل پیشخوان از قسمت سمت راست، به دنبال گذینه ووکامرس فارسی - حمل و نقل / شهر ها بگردید.

mohamademolaei

تازه وارد
تمام افزونه ها آپدیت هست
برای شهر ری چون هزینه ارسال متفاوت باید در نظر بگیریم، لازمه که به عنوان شهر جدا قابل انتخاب باشه تا هزینه براش محاسبه بشه.
اما توی هیچکدوم از بخش های وب سایت و ووکامرس، چیزی به عنوان افزودن شهر وجود نداره

patrick1q

تازه وارد
اگر از آخرین ورژن ووکامرس استفاده میکنید مطابق این شکل گذینه حمل و نقل - شهر ها را انتخاب کنید و در قسمت سمت راست امکان اضافه کردن شهر رو دارید.

پیوست‌ها

• Untitled.png
    Untitled.png
    157.5 کیلوبایت · بازدیدها: 37

sajjadkh65

تازه وارد
اگر از آخرین ورژن ووکامرس استفاده میکنید مطابق این شکل گذینه حمل و نقل - شهر ها را انتخاب کنید و در قسمت سمت راست امکان اضافه کردن شهر رو دارید.
من آخرین نسخه ووکامرس فارسی رو نصب دارم ولی چنین گزینه ای نداره! نسخه ووکامرس فارسی: 4.0.5
در مخزن هم نسخه جدیدتری ازش نیست.

شما چه نسخه ای رو دارید؟

patrick1q

تازه وارد
افزونه حمل و نقل ووکامرس رو نصب کنید مشکلتون حل میشه

بالا