افزودن فیلد های پیش فرض در ثبت نام ووکامرس

larsa.ir

کاربر عضو
با سلام خدمت دوستان عزیز 

بنده میخواستم تو صفحه ثبت نام خود ووکامرس فیلد های اختصاصی خود ووکامرس رو مثل کشور نمیدونم شماره موبایل شهر استان و امثال این هارو تو صفحه ثبت نام بزارم

قابل ذکر هست میدونم افزونه هایی هست ولی این افزونه ها صرفا واسه خودشون به درد میخوره نه اینکه فیلد خود ووکامرس و پیش فرض باشه مثلا تو این افزونه ها طرف کشورو انتخاب میکنه دیگه تو خود افزونه ذخیره شده نه تو ووکامرس اصلی من میخوام فیلد های اصلی خود دیتابیس ووکامرس رو قرار بدم همون هایی که تو خود صفحه سفارش هم میاد اونارو

تو این صفحه بزارم که کاربری که عضو میشه همون موقع عضویت اونارو پر کنه

Obka

کاربر عضو
خب دوست عزیز ، وقتی  کاربری تو صفحه ووکامرس میاد ثبت نام میکنه و عضو میشه ، به این معنی هست که عضو سایت شما شده ، این چه معنی میده که شما دو تا صفحه ثبت نام داشته باشین ؟

یا شایدم بد متوجه منظور شما شدم .

این صفحه مطالعه کنید :

larsa.ir

کاربر عضو
سلام مرسی ببینید کسی که عضو میشه شماره تماس داره نمیدونم اهل کجا هست ادرسش و بقیه رو زمانی میزنه که داره محصولی خرید میکنه این فیلد هارو اون موقع نشون میده

و من میخوام این فیلد های خود پیش فرض ووکامرس تو صفحه عضویت     نمایش داده بشه و وارد کنه

چون من میخوام به مشتی فاکتور مجرا ایجاد کنم  به خاطر همین این فیلدها به دردم میخوره و نمیخوام صرفا تو موقع ثبت سفارش این فیلد ها نمایش داده بشه میخوام 

تو     هم استفاده کنم اونم فقط مال ووکامرس رو  نه افزونه های جانبی

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این فکر کنم کمکت میکه

larsa.ir

کاربر عضو
مرسی ولی این هم مثل بقیه افزونه های ساخت فیلد فقط فیلد میسازه تو دی تابیس اصلی ووکامرس ذخیره نمیشه متاسفانه

Obka

کاربر عضو
بنده در پست قبلی عرض کردم که برای ذخیره در دیتابیس از حالت های فیلتر و فانکشن استفاده کنید همچنین برای مستندات این کار به لینک زیر مراجعه کنید :

98cell.ir

کاربر عضو
سلام

Obka ایشون منظورشون اینه افزونه ای میخوام ک زمان ثبت سفارش کاربری ک لاگین شده دیگه ازش آدرس و ... نخواد و از آدرس و مشخصات پنل کاربریش خروجی بگیره زمان ثبت سفارش همچنین قابلیت خروجی فاکتور دستجمعی هم میخوان

من ک فکر نکنم همچین افزونه ای باشه ولی میشه نوشتش

default_65.gif

larsa.ir

کاربر عضو
:((   دوستان عزیز مرسی از همیاریتون ولی من نمیدونم چجوری منظورمو برسونم  وقتی میرید تو ادرس    عضو بشید.

فقط فیلد ایمیل ادرس و پسورد هست  حالا میخوام فیلد نام نام خانوادگی ادرس و شماره تلفن رو هم تو این    نمایش بدم  بدون افزونه  خود فیلد های ووکامرس باشه   یعنی افزونه های جانبی که معرفی میشند فقط فیلد های خودشونو می سازند ربطی به ووکامرس نداره  مثلا من تو این نوع افزونه ها وقتی نام نام خانوادگی هم اضافه کنم باز به دردم نمیخوره  چون فیلد های خود ووکامرس نیست

این فیلد ها خالی میمانه

You must be registered for see images attach

و این به درد نمیخوره  اومدم براش فاکتور ایجاد کنم  چون اطلاعاتش تو ووکامرس نیست نمیشه دید مثلا شمارش چی بوده  مجبورم برم تو اون افزونه های فیلد ساز تازه ببینم شمارش چی بوده یا ادرسش چی بوده اهل کجا بوده   اما اگه موقع ثبت نام در صفحه ووکامرس    پر میکرد همینجام نشون میداد

larsa.ir

کاربر عضو
بلخره پیدا کردم شاید به درد خیلی ها بخوره  فقط نفهمیدن چوری باید اضافه کنم یا باید تو کدوم فایل اضافه کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

larsa.ir

کاربر عضو
من این کد هارو تو wp-content/plugins/woocommerce/templates/myaccount/form-login.php  اضافه کردم و تو قالب اومد 

و فیلدهارو از جمله نام نام خاوادگی و شماره موبایل و کلا ثبت نام انجام دادم ولی متاسفانه وقتی میرم تو قسمت پروفایل اصلا این 3تا فیلد نام نام خانوادگی و شماره موبایل اصلا سیو نشده

ممنون یشم بفرمایید مشکل از کجا میتونه باشه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اون کد ها رو توی functions قالبت بزار ... و تست بگیر

larsa.ir

کاربر عضو
هونجا گذاشتم تو فرم میاد ولی یوزر که پر میکنه متاسفانه تو پروفایلش ذخیره نمیشه یعنی توثب نام قتی پر میکنه اکیه تمام ولی وقتی میری تو پروفایلش هیچیزی ثبت نشده

بالا