افزودن لیبل به زودی رو محصولات

mina70

تازه وارد
سلام .

من میخواستم روی یک سری محصولات ناموجود برچسب به زودی بگذارم . 

از افزونه woocommerce upcoming استفاده کردم ولی تداخل داشت و خطا میداد .

افزونه woocommerce coming soon هم استفاده کردم . اونم فقط توی صفحه تکی محصول یه عبارت میزنه وتوی فروشگاه تغییری نمیکنه . هوک هارو هم دستکاری کردم ولی نتیجه ای نداشت .

کسی راه حلی داره با کد نویسی انجامش بدم ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
Woocommerce custom label سرچ کن توی گوگل. مطمئن نیستم توی فروم هست یا خیر

mina70

تازه وارد
مرسی . این افزونه رو گرفتم ولی به کارم نیومد . چون قبلprice  یا جای اون لیبل میگذاره .و هرسری هم ادمین باید لیبل رو تو پنل واسه هر محصول جداگانه لیبل رو تایپ کنه .

با کدنویس انجامش دادم .

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
مرسی . این افزونه رو گرفتم ولی به کارم نیومد . چون قبلprice  یا جای اون لیبل میگذاره .و هرسری هم ادمین باید لیبل رو تو پنل واسه هر محصول جداگانه لیبل رو تایپ کنه .

با کدنویس انجامش دادم .
مثلا چه کد نویسی ای ؟

mina70

تازه وارد
مثلا چه کد نویسی ای ؟
یک فیلد چک باکس سمت ادمین پنل ساختم . مقدارشو ذخیره کردم تو دیتابیس وبعدم با  woocommerce_after_shop_loop_item_title اکشن تو فروشگاه نمایشش دادم . 

اگه ادمین این چک باکس رو تیک بزنه لیبل بزودی رو برای اون محصول تو فروشگاه نمایش میده .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
پس از طریق post_meta این کار رو انجام دادید ....

اکی است ...

البته من هدفم از پرسش سوال استفاده برای مراجعه کنندگان بعدی هست که به کارشون بیاد ...

mina70

تازه وارد
آها باشه .کدشو میگذارم تا بقیه هم استفاده کنن.

شکلش رو هم با تغییر css میشه درست کرد .

کد:
// add coming label to admin paneladd_action( 'woocommerce_product_options_general_product_data', 'woo_add_custom_general_fields' );function woo_add_custom_general_fields() {  global $woocommerce, $post;    echo '<div class="options_group">';  woocommerce_wp_checkbox( 		array( 			'id'            => '_checkbox', 			'wrapper_class' => 'show_if_simple', 			'label'         => __('به زودی', 'woocommerce' ), 			'description'   => __( 'محصول به زودی در سایت قرار میگیرد', 'woocommerce' ) 			)		);  echo '</div>';}// save coming label add_action( 'woocommerce_process_product_meta', 'woo_add_custom_general_fields_save' );function woo_add_custom_general_fields_save( $post_id ){	$woocommerce_checkbox = isset( $_POST['_checkbox'] ) ? 'yes' : 'no';	update_post_meta( $post_id, '_checkbox', $woocommerce_checkbox );}// show coming labeladd_action('woocommerce_before_single_product_summary', 'show_coming');add_action( 'woocommerce_after_shop_loop_item_title', 'show_coming');function show_coming(){	global $product;	$coming_value=get_post_meta( get_the_ID(), '_checkbox', true );	if(($coming_value=='yes')&&(!$product->is_in_stock())){		echo '<span class="coming">به زودی</span>';	}}

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا