افزودن محصول در یک محصول دیگر

alifiresoft

کاربر عضو
با سلام. من یک فروشگاه راه اندازی کردم. داخل فروشگاه میخوام میز بفروشم. اما میخوام برای این میز مثلا پیشنهاد بدم که اگر رو میزی هم میخوای میتونی از اینجا انتخاب کنی. 

یه افزونه هست که این کارو انجام میده به اسم : product addon 

اما مشکل این افزونه اینه که فقط میتونی بگی آیا رومیزی میخوای یا نه؟ 

من میخوام قابلیت این رو هم داشته باشه که بگه از این رومیزی چند تا میخواد. و بعد با فیمتش در پیش فاکتور چاپ بشه. اگر از دستان کسی افزونه ای میشناسه معرفی کنه. 

یشنهاد من : برای این کار بهتره بتونیم محصولی رو در محصول دیگه اضافه کرد. اگر چنین امکانی بود خوب میشد. اما من هر چی سرچ کردم نتونستم چیزی پیدا کنم. 

اگر راهی به ذهنتون میرسه دریغ نکنید. با سپاس

داش علی

کاربر عضو
سلام می تونی رومیزی رو به عنوان کالای مرتبط و باقی میز ها را به صورت کالای مشابه به ووکامرس اضافه کنید.

البته اگه در صفحه هم چند تا لینک به بخش رو میزی یا ... بدهید نمای خوشگل تری دارد.

البته واسه این کار ووکامرس افزونه های دیگری هم دارد که از بخش افزونه های ووکامرس می تونید پیداش کنید.

alifiresoft

کاربر عضو
سلام می تونی رومیزی رو به عنوان کالای مرتبط و باقی میز ها را به صورت کالای مشابه به ووکامرس اضافه کنید.

البته اگه در صفحه هم چند تا لینک به بخش رو میزی یا ... بدهید نمای خوشگل تری دارد.

البته واسه این کار ووکامرس افزونه های دیگری هم دارد که از بخش افزونه های ووکامرس می تونید پیداش کنید.
این کالای مرتبط و کالای مشابه رو نمیخوام. این ها رو هم میدونم میشه اضافه کرد. اما منظور من به کل چیز دیگه ایه.

بالا