مشکل افزودن کالا به دسته بندی های سربرگ

mahdiroostaei

تازه وارد
سلام وقتی بخیر
من میخوام کالا هام روی قالبم دسته بنده کنم مثل دسته بندی دیجی کالا مثلا وقتی میام روی قسمت آرایشی و بهداشتی دسته های مختلف میاره بعد مثلا بیام روی یک مورد دوباره کالا ها رو بیاره چطوری میتونم این کار رو بکنم؟وقتی روی اون مورد کلیک میکنم صفحه شامل همه محصولات مربوط به اون موضوع بیاد میشه راهنمایی کنید؟
You must be registered for see images attach

mahdiroostaei

تازه وارد
میخوام دسته بندی هام مثل دیجی کالا بشه کسی میتونه آموزش بده؟

پیوست‌ها

• دیجی.jpg
    دیجی.jpg
    252.3 کیلوبایت · بازدیدها: 2

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سوال اول:
از طریق فهرست ها احتمالا باید جایگزاری کنید

سوال دوم:
با افزونه های mega menu میتونید این موضوع رو پوشش بدید.

aliomidi300

تازه وارد
سلام اگر محصولات متنوع و زیادی دارید که نیاز به زیر منوی بسیار زیادی است باید از مگا منو استفاده کنید
اگر قالب شما این قابلیت رو داره باید به قسمت نمایش / فهرست ها رفته و فهرستهای خود را بسازید خوب حالا میخواد زیر منو تشکیل بدید مثلا از بالا شروع میکنیم
لوازم خانگی / لوازم خانگی برقی / یخچال
در اینجا لوازم خانگی مادر هست / لوازم خانگی برقی زیر دسته بندی و یخچال پایینترین نقطه فهرست هست که روی یخچال کلید کنین تمام محصولات مرتبط باز میشه . برای این کار وقتی این اسامی رو ساختیت لوازم خانگی برقی رو با موس نگه دار و دراپ کن منظورم اینه الان سمت چپ فهرستایی که ساختی مشخصه و زیر همه اما نباید زیر هم باشه و لوازم خانگی برقی باید یکم بکشی با موس بره سمت چپ تا زیر دسته بندی قرار بگیره
You must be registered for see images attach

الان تو تصویر بالا میبینی که زیر فروشگاه لیست علاقه مندی رفته زیر دسته فروشگاه همینطور پیگیری مرسولات پستی هم رفته زیر لیست علاقه مندی ها و ارتباط با ما هم رفته زیر پیگیری اما تماس با ما میشه فهرست بعدی و اصلیت
این برای شرایطی هست که شما قالبت پشتیبانی کنه. خیلی از قالبها مثل کانی شاپ امکان استفاده از مگا منوی سه سطحی بهت میده مثل دیجی کالا
یسکری افزونه هم هست که میتونی نصب کنی اما ممکنه درست رو قالبت نشینه

mahdiroostaei

تازه وارد
دوستان لطفا یه افزونه پیشنهاد بدید برای ویرایش قالب من وقتی روی محصولی کلیک میکنم وارد صفحه بعد میشه بطور ثابت یک عکس میاد که میخوام حذفش کنم هرجا گشتم پیدا نشد با برنامه wp bakery page builder هم فقط صفحه اول سایت رو میشه ویرایش کرد در صفحه دوم قابل اجرا نیست!لطفا راهنمایی کنید

پیام یزدانیان

کاربر عضو
دوستان لطفا یه افزونه پیشنهاد بدید برای ویرایش قالب من وقتی روی محصولی کلیک میکنم وارد صفحه بعد میشه بطور ثابت یک عکس میاد که میخوام حذفش کنم هرجا گشتم پیدا نشد با برنامه wp bakery page builder هم فقط صفحه اول سایت رو میشه ویرایش کرد در صفحه دوم قابل اجرا نیست!لطفا راهنمایی کنید

سلام وقت بخیر ، متوجه سوالتان نشدم .برگه های دیگتون از ویژوال کامپوزر پشتیبانی نمیکنن؟ میتونید اسکرین شات بدید؟

mahdiroostaei

تازه وارد
الان توی این سربرگ میخوام اون شماره تلفن رو حذف کنم هرچی میگردم پیداش نمیکنم کجا باید تغییر بدم؟
و یه سوال دیگه چطور میشه متن کپی رایت پایین قالب رو حذف کرد؟

پیوست‌ها

• تغییر.jpg
    تغییر.jpg
    152.4 کیلوبایت · بازدیدها: 2

mahdiroostaei

تازه وارد
سلام دوستان لطفا یه نگاه بیاندازید
یکدفعه صفحه هم خورد

مشکل از چیه؟

پیوست‌ها

• مشکل.jpg
    مشکل.jpg
    133.1 کیلوبایت · بازدیدها: 1

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
مشکلی دیده نمی شود دقیقا مشکل شما چیه؟
اگر منظورتون لوگو شماست که کش مرورگر را با ctrl و F5 همزمان فشار دهید خالی شود اگر عکسی هم در برخی بخش ها نشان داده نمی شود احتمالا حذف یا جابجا شده است.
موفق باشید

mahdiroostaei

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
مشکلی دیده نمی شود دقیقا مشکل شما چیه؟
اگر منظورتون لوگو شماست که کش مرورگر را با ctrl و F5 همزمان فشار دهید خالی شود اگر عکسی هم در برخی بخش ها نشان داده نمی شود احتمالا حذف یا جابجا شده است.
موفق باشید
درود
مشکل رفع شد
یکی از افزونه ها بروز شده بودن و باعث بهم ریخته شدن قالب شده بود
سپاس

بالا