افزونه آپلود فایل توسط مشتری در فروشگاه ووکامرس

omidrastegar

کاربر عضو
woocommerce-uploads-plugin.jpg

تاریخ به روزرسانی: 1395/02/09 ورژن فعلی: YITH WooCommerce Uploads Premium v1.1.8

در این پست قصد دارم افزونه ی yith woocommerce uploads premium به شما معرفی کنم که در صورت نصب و راه اندازی آن مشتریان میتوانند فایل خاصی را به سفارش خود ضمیمه کنند و مدیریت فروشگاه میتواند در هنگام بررسی سفارش مشتری آن فایل هایی که توسط مشتریان اضافه شده را مشاهده کرده و بررسی نمایند.این افزونه ای بسیار کاربردی برای افزودن مشخصات قابل توجه مشتریان فایل ها به محصولات است و با این ویژگی مشتریان میتوانند اجناس لازم را که در فروشگاه موجود نیست را به مدیران فروشگاه تذکر داده تا آن ها فروشگاه خود را تجهیز نمایند

این افزونه یک پنل کاربری برای پیکربندی و استفاده از این افزونه در صفحه جزئیات سفارش اضافه میکند و این قسمت به مدیران فروشگاه این امکان را میدهد که فایل های پیوست شده را دانلود کرده و مشاهده نمایند و نصب و راه اندازی این افزونه بسیار ساده و قابل فهم می باشد

برخی از ویژگی های این افزونه به شرح زیر است:

• آپلود سفارشی محصولات
  • قابلیت آپلود به ازای هر محصول
  • قابلیت افزودن محصولات پیشنهادی مشتریان
  • قابلیت تعامل مدیریت با فروشگاه
  • پشتیبانی از ووکامرس 2.2 به بالاتر
  • و قابلیت های بیشتر…

با توجه به مشکلات دوستان افزونه تغییر پیدا کرد و افزونه حرفه ای قرار گرفت

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
یادش بخیر. این یکی از اولین افزونه هایی بود که ترجمه ش کردم. ترجمه ش رو بروز می کنم، مجدد دانلود کنید.

vahid1369

تازه وارد
در این پست قصد دارم افزونه ای به شما معرفی کنم که در صورت نصب و راه اندازی آن مشتریان میتوانند فایل خاصی را به سفارش خود ضمیمه کنند و مدیریت فروشگاه میتواند در هنگام بررسی سفارش مشتری آن فایل هایی که توسط مشتریان اضافه شده را مشاهده کرده و بررسی نمایند.این افزونه ای بسیار کاربردی برای افزودن مشخصات قابل توجه مشتریان فایل ها به محصولات است و با این ویژگی مشتریان میتوانند اجناس لازم را که در فروشگاه موجود نیست را به مدیران فروشگاه تذکر داده تا آن ها فروشگاه خود را تجهیز نمایند

این افزونه یک پنل کاربری برای پیکربندی و استفاده از این افزونه در صفحه جزئیات سفارش اضافه میکند و این قسمت به مدیران فروشگاه این امکان را میدهد که فایل های پیوست شده را دانلود کرده و مشاهده نمایند و نصب و راه اندازی این افزونه بسیار ساده و قابل فهم می باشد

برخی از ویژگی های این افزونه به شرح زیر است:

• آپلود سفارشی محصولات
  • قابلیت آپلود به ازای هر محصول
  • قابلیت افزودن محصولات پیشنهادی مشتریان
  • قابلیت تعامل مدیریت با فروشگاه
  • پشتیبانی از ووکامرس 2.2 به بالاتر
  • و قابلیت های بیشتر…
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد افزونه به لینک زیر مراجعه نمائید:

اطلاعات بیشتر در مورد افزونه
سلام

ممنون بابت پلاگین که قرار دادید

سئوال بنده این هست که بعد از سفارش و مشاهده سفارشات می توانیم فایل آپلود کنیم ؟

با تشکر

3a31d

تازه وارد
سلام کسی میتونه بگه شرت کد این پلاگین چیه؟ چی جوری فراخونیش کنم؟

mha1368

تازه وارد
هر دو نسخه رو نصب کردم اما کار نکرد..

داخل کدوم قسمت افزودن فایل رو میاره ؟ (که مشتری فایل رو آپلود کنه)

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما افزونه افزودنی همگانی ووکامرس رو نصب کن. قابلیت آپلود فایل هم داره

mha1368

تازه وارد
شما افزونه افزودنی همگانی ووکامرس رو نصب کن. قابلیت آپلود فایل هم داره
اون افزونه در قسمت محصول قرار میده آپلود رو

من می خوام داخل سبد خرید یا در مرحله یِ اخر سفارش که کادری برای توضیحات هست..اونجا فایل آپلود بشه

ahmad.akbarzade

تازه وارد
برای من کار نمیکنه

هچکدومش

تنظیمات رو میزنم اما نمایش داده نمیشه

omidrastegar

کاربر عضو
افزونه تغییر پیدا کرد و بهترین افزونه آپلود فایل جایگزین گردید.

افزونه YITH.WooCommerce.Uploads.Premium.v1.1.8 به پست اول اضافه شد.

hamsepar

تازه وارد
افزونه تغییر پیدا کرد و بهترین افزونه آپلود فایل جایگزین گردید.

افزونه YITH.WooCommerce.Uploads.Premium.v1.1.8 به پست اول اضافه شد.
این افزونه هم درست کار نمیکنه ....فقط تنظیماتش وجود داره مثلا . بعد از ارسال فایل رو باید بریم از تو فولدر بارگذاری تو سایت خودمون بر داریم و بهمون نمیگه کدوم فایله و یا تو پنل مشتری اصلا نشون نمیده که چه فایلی رو آپلود کرده البته تنظیمات اینکه تو پنل نشون بده هست ولی خب نشون نمیده
احتمال زیاد با توجه به بروزرسانی جدید ....کد لایسنس میخواد 

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این افزونه هم درست کار نمیکنه ....فقط تنظیماتش وجود داره مثلا . بعد از ارسال فایل رو باید بریم از تو فولدر بارگذاری تو سایت خودمون بر داریم و بهمون نمیگه کدوم فایله و یا تو پنل مشتری اصلا نشون نمیده که چه فایلی رو آپلود کرده البته تنظیمات اینکه تو پنل نشون بده هست ولی خب نشون نمیده
احتمال زیاد با توجه به بروزرسانی جدید ....کد لایسنس میخواد 
من تستش کردم و دقیقا اسم فایل رو میگه (باز میشه مستقیم)

ضمن اینکه کد لایسنس تنها برای بروزرسانیه نه چیز دیگری...

بالا