افزونه ادامه مطلب به صورت آجاکس

AHMAD-SE

تازه وارد
Read More Right Here

screenshot-1.jpg

جدید مد شده که سایت های وردپرسی ادامه مطلب شون رو به صورت آجاکس نشون بدن :)

این افزونه برای این کار مفید هست

AHMAD-SE

تازه وارد
این افزونه هم دقیقا اینکار رو میکنه

9kia

تازه وارد
سلام من یک کاربر مبتدی هستم از کاربرا و مدیران خواهش میکنم دقیق توضیح دهید از این افزونه به چه شکل استفاده کنم در کجا بریزم و به چه شکل تنظیم کنم آخه این افزونه خوبی هم اینکه دیگه کل صفحه و قالب را باز نیمکنه و با سرعت باز میکنه.

آیا این افزونه مثل ادامه مطلب سایت که استفاده کرده یا نه آخه من این افزونه را میخوام.تو رو خدا سریع پاسخ دهید برای یک فرد تازه کار با وردپرس توضیح دهید.مرسی

nulledscriptz

کاربر عضو
سلام من یک کاربر مبتدی هستم از کاربرا و مدیران خواهش میکنم دقیق توضیح دهید از این افزونه به چه شکل استفاده کنم در کجا بریزم و به چه شکل تنظیم کنم آخه این افزونه خوبی هم اینکه دیگه کل صفحه و قالب را باز نیمکنه و با سرعت باز میکنه.آیا این افزونه مثل ادامه مطلب سایت که استفاده کرده یا نه آخه من این افزونه را میخوام.تو رو خدا سریع پاسخ دهید برای یک فرد تازه کار با وردپرس توضیح دهید.مرسی
توی وردپرس ، همه افزونه ها اینطوری کار میکنن که شما باید اون افزونه رو به پوشه wp-contents/plugins آپلود کنید و بعدش از توی بخش مدیریت افزونه ها فعالش کنید . بعضی افزونه ها ابزارک دارن بعضا هم ندارن ، اگر داشته باشه بایدبرین توی بخش نمایش > ابزارک ها اون ابزارک رو به سایدبارتون بکشید تا فعال بشه و نمایش داده بشه اگر نداشت برای بعضی افزونه ها باید کد نمایششون رو دستی وارد کرد بعضیاشون هم خودشون کار لازم رو انجام میدن و شما لازم نیست کاری کنید . این افزونه فکر کنم از اون سری باشه که لازمه آپلود کنید و فعال کنید.

9kia

تازه وارد
توی وردپرس ، همه افزونه ها اینطوری کار میکنن که شما باید اون افزونه رو به پوشه wp-contents/plugins آپلود کنید و بعدش از توی بخش مدیریت افزونه ها فعالش کنید . بعضی افزونه ها ابزارک دارن بعضا هم ندارن ، اگر داشته باشه بایدبرین توی بخش نمایش > ابزارک ها اون ابزارک رو به سایدبارتون بکشید تا فعال بشه و نمایش داده بشه اگر نداشت برای بعضی افزونه ها باید کد نمایششون رو دستی وارد کرد بعضیاشون هم خودشون کار لازم رو انجام میدن و شما لازم نیست کاری کنید . این افزونه فکر کنم از اون سری باشه که لازمه آپلود کنید و فعال کنید.
مدیر محترم . این کد دستی بعضی افزونه ها که گفتیذ احتمالا بعضی ها ندارن را در کجا باید وارد کنیم و کد شون را باید از کجا گیر بیاریم.

در ضمن نگفتید سایت websoftdownload چه جوری دقیقا با چه افزونه ای این کار را انجام داده برای ادامه مطلب

nulledscriptz

کاربر عضو
مدیر محترم . این کد دستی بعضی افزونه ها که گفتیذ احتمالا بعضی ها ندارن را در کجا باید وارد کنیم و کد شون را باید از کجا گیر بیاریم.در ضمن نگفتید سایت websoftdownload چه جوری دقیقا با چه افزونه ای این کار را انجام داده برای ادامه مطلب
این کد دستی که گفتم رو باید از سایتی که افزونه رو دانلود کردین بپرسید برای هر افزونه فرق میکنه . و این کد رو توی قالب قرار میدین .

texas

کاربر عضو
كسي افزونه وب سافت دانلود رو اسمش نميدونه چيه ؟

آخه چند تا افزونه پيدا كردم كه در همون ايندكس ادامه مطلب رو نشون ميدن

يكي باشه كه منتقل كنه به صفحه مطلب

كسي سراغ نداره ؟

9kia

تازه وارد
مدیر گرامی ممنون که به کاربرا احترام میگذارید و به سرعت پاسخ میدهید.تو رو خدا جواب این سوال را هم بدبد.من به این افزونه یا اسکریپ خیلی احتیاج دارم.تو رو خدا کمک کنید.خود مدیرش که در انجمن ازش پرسیدند ناز کرده و پاسخ نداده.من میخوام دقیقا ادامه مطلب با آجاکس باز بشه دقیق دقیق مثل سایت websoftdownload . و در خواست دیگه اینکه پوسته سایت شما برای دانلود گذاشته شده ولی ایراد داره لینکش میشه لینک دانلودش را بزارید؟

nulledscriptz

کاربر عضو
مدیر گرامی ممنون که به کاربرا احترام میگذارید و به سرعت پاسخ میدهید.تو رو خدا جواب این سوال را هم بدبد.من به این افزونه یا اسکریپ خیلی احتیاج دارم.تو رو خدا کمک کنید.خود مدیرش که در انجمن ازش پرسیدند ناز کرده و پاسخ نداده.من میخوام دقیقا ادامه مطلب با آجاکس باز بشه دقیق دقیق مثل سایت websoftdownload . و در خواست دیگه اینکه پوسته سایت شما برای دانلود گذاشته شده ولی ایراد داره لینکش میشه لینک دانلودش را بزارید؟
در مورد افزونه فردا شب خودم یکی میسازم و میذارم سایت پرشین اسکریپت برای دانلود

در مورد قالبمون باید بگم که خیر کمک نمیکنم چون آقای محمد مجیدی این قالب را با پرداخت هزینه خریداری کردند و هر گونه استفاده بدون اجازه ایشون حرامه

9kia

تازه وارد
ممنون از لطف تون من فقط میخوام مثل سایتی که گفتم باشه در اینجا هم راجبش بحث شده :

9kia

تازه وارد
سلام.مدیر محترم شما قرار بود این افزونه را طراحی کنید پس چی شد.احتمالا فراموش کردید.

9kia

تازه وارد
ممنون . آخه اینجور که مدیر ناز در میاره .فکر میکنه جایی پیدا نمیشه . واقعا هم خیلی باحاله.تو رو خدا مثل همین افزونه باشه.

nulledscriptz

کاربر عضو
ممنون . آخه اینجور که مدیر ناز در میاره .فکر میکنه جایی پیدا نمیشه . واقعا هم خیلی باحاله.تو رو خدا مثل همین افزونه باشه.
یه مشکلی که سر راه برای کاربران استفاده کننده هست تفاوت در dom های قالبشونه و یه چیز عمومی نیست که توی همه قالب ها باشه . شما آدرس سایتتون رو بذارید تا من برای شما آمده کنم بعد روش تغییرش رو میگم هر کسی برای خودش آماده کنه .

9kia

تازه وارد
من از پوسته سایت websoftdownload همون سایتی که این کار را انجام داده استفاده میکنم دوست عزیز.

cedar

کاربر عضو
9kia : حداقل زمان برای پاسخ به سوالات شما در انجمن 24 ساعت هست

لطفا رعایت فرمائید

بالا