افزونه ارسال مطلب توسط کاربران

سردار

تازه وارد
با سلام

بنده این افزونه رونصب کردم و در ابزارک فعالش کردم.ولی وقتی روی اون کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیافته.

مشکل کجاست؟

nulledscriptz

کاربر عضو
با سلامبنده این افزونه رونصب کردم و در ابزارک فعالش کردم.ولی وقتی روی اون کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیافته.

مشکل کجاست؟
این مشکل برای یکی دیگه از کاربران به نام jing هم رخ داده . آدرس وبسایتتون رو بدید تا بررسی کنم . ایشالله که مشکل حل بشه

jing

کاربر عضو
افزونه ای که ساختین توسایت خودتون که دیدم بنظرم خیلی جالب میاد اگر زحمت می کشیدین مشکل ماها هم سریعتر حل میکردین خیلی خوب بود.آخه الان فعاله برای اینکه شما تست کنین کاربری که میاد روش کلیک میکنه عکس العملی نمی بینه برای بار دوم دیگه بی خیال از کنارش میگذره..

cedar

کاربر عضو
نسخه زیر 3 هست ؟ روی 3 بدون مشکل بود ...

jing

کاربر عضو
نسخه زیر 3 هست ؟ روی 3 بدون مشکل بود ...
من قبلا خدمت دوست عزیزمون گفتم نسخه زیر 3هست احتمالا نظرشون اینه که مشکل مارا حل کنند... انشاءالله

سردار

تازه وارد
این مشکل برای یکی دیگه از کاربران به نام jing هم رخ داده . آدرس وبسایتتون رو بدید تا بررسی کنم . ایشالله که مشکل حل بشه
ممنون از شما

آخرین ویرایش توسط مدیر:

nulledscriptz

کاربر عضو
افزونه ای که ساختین توسایت خودتون که دیدم بنظرم خیلی جالب میاد اگر زحمت می کشیدین مشکل ماها هم سریعتر حل میکردین خیلی خوب بود.آخه الان فعاله برای اینکه شما تست کنین کاربری که میاد روش کلیک میکنه عکس العملی نمی بینه برای بار دوم دیگه بی خیال از کنارش میگذره..
من هدفم اینه که این مشکل رو حل کنم ولی از اون روزی که گفتم تا حالا فرصت نگاه کردن بهش رو نداشتم .

بنظر من بهتره شما نسخه 3.0.1 رو نصب کنید اینطوری دیگه هر افزونه و یا تم جدیدی که میاد دردسری ندارید و راحت نصب میشه . اگرم مشکلی هست که نمی خواید بروز کنید فعلا افزونه رو غیر فعال کنید تا برای کاربرانتون تازگیش از بین نره...

jing

کاربر عضو
من هدفم اینه که این مشکل رو حل کنم ولی از اون روزی که گفتم تا حالا فرصت نگاه کردن بهش رو نداشتم .بنظر من بهتره شما نسخه 3.0.1 رو نصب کنید اینطوری دیگه هر افزونه و یا تم جدیدی که میاد دردسری ندارید و راحت نصب میشه . اگرم مشکلی هست که نمی خواید بروز کنید فعلا افزونه رو غیر فعال کنید تا برای کاربرانتون تازگیش از بین نره...
من که قبلا به نسخه 3ارتقا دادم اذیت شدم از همین نسخه فعلی راضی هستم....جسارت نشه ...پس از قرار معلوم دیگه نباید منتظر باشیم؟

nulledscriptz

کاربر عضو
من که قبلا به نسخه 3ارتقا دادم اذیت شدم از همین نسخه فعلی راضی هستم....جسارت نشه ...پس از قرار معلوم دیگه نباید منتظر باشیم؟
نه نه اینکه منتظر نباشید . منظورم اینه که باید اشکال یابیش کنم ببینم فرق نسخه های قبلی چیه که توی اونا کار نمیکنه البته حدس هایی زده ام و زود حلش میکنم ....

چه اذیتی داشت آپدیت وردپرس ؟ توی آپدیت مشکل داشتید یا توی سیستم ؟ خود سیستم که مشکلی نداره!

سردار

تازه وارد

عزیز یعنی در حال حاضر شما نمیدونید مشکل از کجاست؟

jing

کاربر عضو
نه نه اینکه منتظر نباشید . منظورم اینه که باید اشکال یابیش کنم ببینم فرق نسخه های قبلی چیه که توی اونا کار نمیکنه البته حدس هایی زده ام و زود حلش میکنم ....چه اذیتی داشت آپدیت وردپرس ؟ توی آپدیت مشکل داشتید یا توی سیستم ؟ خود سیستم که مشکلی نداره!
من به نسخه 3ارتقا دادم ولی گزینه کاربران تومنوهای سمت راست نداشتم لذا هیچ دسترسی به پروفایل کاربران برام میسر نبود تو همین انجمن وجاههای دیگه مطرح کردم مشکل حل نشد نتیجه اینکه برگشتم به ورژن 2.9.2البته برای برگشتش هم خیلی تودرد سر افتادم تا اینکه یکی از دوستان عزیز تو این انجمن مشکل را حل کردند لذا خاطره خوبی از ورژن3 ندارم... نمیدونم بنظرخودم این ورژن با ورژن3برای من خیلی تفاوت نداره چون چیزی اضافتر از 2.9.2 ندیدم شاید شما بهتر بدونین ولی برداشت من اینه؟

بنظرم اگر زحمت بکشید ایرادش بطرف کنیدخیلی ها مثل من هستند که همون ورژن قبل دارند ومشکلشون حل میشه... انشاءالله موفق باشید

mostafahosseini

تازه وارد
سلام

من این افزونه رو نصب کردم. کارش رو هم درست انجام میده. اما از اون موقع که نصب کردم یه سری مطلب خارجی مشکل دار میاد تو پیش نویس هام و وقتی میخوام پاک کنم خطا میده و به تراش انتقال داده نمیشه. واسه همین فعلا غیرفعالش کردم. مشکل از کجاست. این افزونه ، افزونه خیلی خوب و مفیدیه که بسیار به درد کاربرای سایت ما می خوره. ممنون میشم کمکک کنید

فعلا یا علی

jing

کاربر عضو
نه نه اینکه منتظر نباشید . منظورم اینه که باید اشکال یابیش کنم ببینم فرق نسخه های قبلی چیه که توی اونا کار نمیکنه البته حدس هایی زده ام و زود حلش میکنم ....چه اذیتی داشت آپدیت وردپرس ؟ توی آپدیت مشکل داشتید یا توی سیستم ؟ خود سیستم که مشکلی نداره!
مشکل این افزونه حل نشد؟؟

rasool.rasool

تازه وارد
قابلیت استفاده مستقیم در قالب هایی که از ابزارک پشتیبانی نمی کنند :

این موضوع در توضیحات نصب نبود . یعنی میشه به جای استفاده از ابزارک کدش رو مستقیما در قالب قرار بدیم ؟ اگر اینطور هست کدش جیه ؟

nulledscriptz

کاربر عضو
قابلیت استفاده مستقیم در قالب هایی که از ابزارک پشتیبانی نمی کنند :این موضوع در توضیحات نصب نبود . یعنی میشه به جای استفاده از ابزارک کدش رو مستقیما در قالب قرار بدیم ؟ اگر اینطور هست کدش جیه ؟
قبلا توی تالار گفتیم ...

کد:
display()

nulledscriptz

کاربر عضو
کد زیر رو هر جای قالب بذارین نشون میده

کد:
<?php

display($args)

?>

rasool.rasool

تازه وارد
کد زیر رو هر جای قالب بذارین نشون میده

کد:
<?php

display($args)

?>
ممنون

فقط یه ویرایش دیگه میخوام انجام بدم . وقتی این کد php استفاده میکنم , بالای آیکون ارسال مطلب عبارت ارسال مطلب هستش و من میخوام به جای این عبارت چیز دیگه ای قرار بدم. چطور باید این کارو بکنم .

با تشکر

nulledscriptz

کاربر عضو
ممنونفقط یه ویرایش دیگه میخوام انجام بدم . وقتی این کد php استفاده میکنم , بالای آیکون ارسال مطلب عبارت ارسال مطلب هستش و من میخوام به جای این عبارت چیز دیگه ای قرار بدم. چطور باید این کارو بکنم .

با تشکر
باید از توی مدیریت تغییرش بدین

بالا