افزونه ارسال پیامک (sms) ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

smmn

تازه وارد
دوستان پیشنهادتون برای رفع مشکل من چیه؟

ممنون

malas

تازه وارد
نمیشه کاری کرد که این افزونه به صورت اتوماتیک برای همه شماره هایی که خرید میکنن پیامک رو ارسال کنه؟

الان حتما باید تیک بزنند که میخوان پیامک دریافت کنن.

achar

تازه وارد
یه سوال؟این پیامکاش چجوریه؟خودمون باید سامانه داشته باشیم؟

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام ،

برا پیامک از سایت payam-resan.com استفاده میکنم ، با پیشتیبانی تماس گرفتم که با ایمیل باهاتون همانگ کنند بتونم درگاه رو سایتم نصب بشه بهم گفته ماژول وردپرس داخل سایت روبردار من هم فایل php رو دانلود کردم براتون میذارم ، شرمندتم محمد جان سوادم بیش از این نبود حالا یا با همین کارمو راه بنداز یا راهنماییم کن چیکار کنم اگه رمز ورود سایت خودم یا پنل پیام رسان لازمه بفرستم خدمتتون

آخرین ویرایش:

hamid_star1990

تازه وارد
سلام من همچین مشکلی دارم

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'Sat_WC_Order_SMS' does not have a method 'localization_setup' in /home/farhan14/public_html/wp-includes/plugin.php on line 496

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
نهایتا 3 روز منتظر بمونید .

saeedsafaeeyan

تازه وارد
سلام من این افزونه رو نصب کردم ولی توی سایتم اختلال ایجاد میکنه و در بالای سایت این پیام میاد

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'Sat_WC_Order_SMS' does not have a method 'localization_setup' in /home/faraluxe/domains/faraluxe.com/public_html/wp-includes/plugin.php on line 496

مشکل از کجاس باید چیکار کنم

.exe

کاربر عضو
سلام ؛

همون طور که مهندس ابراهیمی گفتن طی روز های آینده نسخه جدید منتشر می کنند، اندکی منتظر بمونید.

سلام من این افزونه رو نصب کردم ولی توی سایتم اختلال ایجاد میکنه و در بالای سایت این پیام میاد

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'Sat_WC_Order_SMS' does not have a method 'localization_setup' in /home/faraluxe/domains/faraluxe.com/public_html/wp-includes/plugin.php on line 496

مشکل از کجاس باید چیکار کنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
دوستان 1 جا پست بزنید . تاپیک قفل میشه هرکی هر سوالی داره توی تاپیک ورژن 3 بپرسه .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا