افزونه "اعتبار من" برای وردپرس و ووکامرس

tablighema.com

تازه وارد
با تشکر مجدد

خیلی نوشته میاد و همچنین چیزی رو ازش کپی گرفتم :
No id was set in the arguments array for the "woocommerce" sidebar. Defaulting to "sidebar-14". Manually set the id to "sidebar-14" to silence this notice and keep existing sidebar content. لطفاً برای اطلاعات بیشتر را ببینید. (این پیام در نگارش 4.2.0 اضافه شده است) in /---------/wp-includes/functions.php on line 3560 Notice: تابع register_sidebar به‌صورت نادرست فراخوانی شد

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
از جمله ها اینطور برداشت میشه که احتمالا از ابزارک های قالب باشه . قالب 2015 رو فعال کنید و بعدش که ووکامرس فعال هست . mycred رو هم فعال کنید .

tablighema.com

تازه وارد
از جمله ها اینطور برداشت میشه که احتمالا از ابزارک های قالب باشه . قالب 2015 رو فعال کنید و بعدش که ووکامرس فعال هست . mycred رو هم فعال کنید .
با تغییر پوسته و نصب و فعالسازی افزونه ها دیگه این مشکل پیش نیومد. پوسته ای که خریدم برای سایت مولتی نیوز هست و میخوام که داشته باشمش. چه کار باید کنم؟ یعنی باید ابزارک هاش رو تغییر بدم؟

tablighema.com

تازه وارد
با سلام
در ابزارک «امتیازهای من» وقتی گزینه «شامل لیست تغییرات امتیازه ( تاریخچه )ا» رو فعال می کنم،  نمایش تاریخچه فعالیت کاربر از اولین فعالیت کاربر به بعد نمایش داده میشه، چطوری باید اونو تنظیم کنم تا از آخرین فعالیت کاربر به قبل نمایش بده؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

omidrastegar

کاربر عضو
آقا کسی پیدا میشه ترجمه این افزونه رو کامل کنه؟

من دارم روی یک افزونه دیگه کار می کنم وگرنه خودم تمومش می کردم....

omidrastegar

کاربر عضو
@

عزیز در ورژن جدید رشته ها به 1412 رسیده

من اگر کارم برای افزونه فعلی تموم بشه میام کمکتون

omidrastegar

کاربر عضو
@ آقا این فایل ترجمه رو در ترجمه آنلاین ایمپورت کن

رشته ها رو آپدیت کردم، مقداری هم ترجمه کردم

تا ادامش رو آنلاین انجام بدم

پیوست‌ها

• lang.zip
    76.2 کیلوبایت · بازدیدها: 10

spsgorgan

تازه وارد
دوستان خسته نباشید. 2 تا ایراد داره افزونه کی بهش برخورده ؟

1 : زمانیکه شما تیک امتیاز برای نمایش پست رو می زنید 2 تا 2تا حساب می کنه برای کاربر !

2 : تاریخ افزونه از 1970 هست !! با اینکه تاریخ سیستم صحیحه.

spsgorgan

تازه وارد
من مشکلات فوق رو حل کردم اما چون از قالب sahifa استفاده می کنیم همین که صفحه اصلی اجرا میشه همه امتیازات مشاهده محتوا رو به کاربر اعطا می کنه ! چطوری میشه اجرای این فانکشن رو توی صفحه اصلی غیرفعال کرد بنظرتون ؟

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
@ آقا این فایل ترجمه رو در ترجمه آنلاین ایمپورت کن

رشته ها رو آپدیت کردم، مقداری هم ترجمه کردم

تا ادامش رو آنلاین انجام بدم
ایمپورت شد، بسیاری از رشته ها قبلا ترجمه شده بودند، لطفا به صورت آنلاین انجام بدین که دوباره کاری نشه

mgt1234

تازه وارد
سلام

میشه اینو با ووکامرس ست کرد جوری که خریدار به ازای هر خرید امتیاز بگیره و بعد بتونه از اون امتیازا توی خریدای بعدیش تخفیف بگیره؟؟

مثل سیستم دیجی کالا

اگه نمیشه، افزونه ای هست که اینکارو انجام بده؟

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
اگه به عنوان تایپیک نگاه کنید، نوشته شده : افزونه اعتبار من برای وردپرس و ووکامرس

amirrezajoon

تازه وارد
آیا میشه مثلا بگیم به ازای هر مثلا 100 هزار توامن خرید 10 تا بهش اعتبار بدیم؟مثل دیجی کالا تقریبا که دیجی بن میده

hannanstd.ir

آره میشه . تو تنظیمات هر درگاه پرداخت هست که ازونجا میتونید تعیین کنید هر تومن یا ریال معادل چند امتیازه

amirrezajoon

تازه وارد
آره میشه . تو تنظیمات هر درگاه پرداخت هست که ازونجا میتونید تعیین کنید هر تومن یا ریال معادل چند امتیازه
خب چجوری بهش بگیم به ازای این قدر خرید بهش این قدر اتومات بعد از خرید کریدیت بده...آیا خودش اتومات میکنه؟

hannanstd.ir

ببینید منظورتون از خرید چیه ؟

ووکامرس یا خود افزونه ؟

افزونه که نصب میکنید و درگاهش رو نصب میکنید همونجا که مرچنت و ... وارد میکنید ازتون میپرسه میگه هر تومان یا ریال چند امتیازه  . حالا شما هم طبق آموزشی که گفتیم تو پست ها از شورت کد فروش اعتبار تو برگه هاتون بذارید کاربر خرید کنه باهاش ...

حالا که کاربر از اون برگه ها خرید میکنه بعد از پرداخت موفق ، به اعتبارش اضافه میشه .

مثلا تو تنظیمات درگاه زرین پال شما میذارید هر 100 تومان مساوی 1 امتیاز .

حالا اگه کاربر 1000 تومن پرداخت کنه ، 10 امتیاز می ره تو حسابش .

hannanstd.ir

دوستان سلام .

ترجمه اش به کجا رسید ؟

aliayoubi1

تازه وارد
سلام. خسته نباشید دوست عزیز. من نصب کردم. اما زمانیکه میخوایم توی تنظیمات بریم میگه : شما مجوز کافی برای دسترسی به*این برگه را ندارید.
سلام کامل افزونه رو حذف کن جدیدترین رو از مخزن وردپرس بگیر و نصب کن 

مشکل اصلی برای من از پوشه این افزونه که نامش تغییر کرده بود و تنظیماتی که در اول افزونه باید تنظیم کرد است . در مرحله تنظیم افزونه هیچ تغییری نده بعد با دقت و تک تک تنظیمات رو بده تا مشکل رو روی سایت خودت پیدا کنی

با از چند روز درد سر پیداش کردم 

بالا