افزونه ای برای ارسال خودکارمطالب از وردپرس به اینستاگرام

h_asadinasab

تازه وارد
با سلام و وقت بخیر خد مت دوستان و متخصصان پرشین اسکریپت

من هرچی گشتم افزونه ای برای ارسال مطالب به صورت اتوماتیک از وردپرس به اینستاگرام پیدا نکردم دوستان اگه میشه یه راه حلی پیشنهاد بدین

miladjef

کاربر عضو
دو تا افزونه توی مخزن وردپرس هستند

من Teletter Telegram Newsletter رو  پیشنهاد می کنم

soltaneghalbha

کاربر عضو
سلام

استفاده از از این افزونه ها روی سررو هم فشار میاره ؟ (نمیشه روی هاست های اشتراکی استفاده کنیم؟)

IAMIR

کاربر عضو
دو تا افزونه توی مخزن وردپرس هستند

من Teletter Telegram Newsletter رو  پیشنهاد می کنم
منظور دوستمون . اینستاگرام بود نه تلگرام .

تلگرام . Api و وب سرویس دسترسی برای این کار را دراختیار کاربران قرار می دهد . ولی ایستاگرام دسترسی و وب سرویس جهت ارسال پست ندارد .

افزونه  جهت ارسال مطالب از وردپرس به ایسنتاگرام نوشته شده . ولی به صورت تجاری واگذار می شود .

برای راهنمای بیشتر با پیام خصوصی با من درارتباط باشید .

جاویدان

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز

شما خوب نگشتی

دوست خوبمون miladjef هم تلگرام رو با ایسنتاگرام اشتباهی آدرس داد

چون افزونه های زیادی هست که دارند این کار رو میکنند نمونش سوشیال های مثل اونی که در صحیفا موجود هست که کارشون اشتراک گذاری مطلب هستش

یا در مخزن پلاگین وردپرس شما کلمه Instagram رو بزن با انبوهی از افزونه های ارسال یا دریافت مواجه میشی اگر تسلط به زبان هم نداری کافیه از مترجم گوگل برای پیدا کردن افزونه مورد نظرت در مخزن وردپرس استفاده کنی

موفق باشی

IAMIR

کاربر عضو
سلام

استفاده از از این افزونه ها روی سررو هم فشار میاره ؟ (نمیشه روی هاست های اشتراکی استفاده کنیم؟)
فشار که میاره . معمولا پیشنهاد میشه . اینگونه افزونه ها را روی سرویس های میزبانی قدرتمند . و یا سرور مجازی بهره ببرید .

ولی فکر نمی کنم به اون شدت افزونه تلگرام که دوستمون معرفی کردند . فشار بیاورد . چون از وبسرویس تلگرام استفاده می کند .

IAMIR

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز

شما خوب نگشتی

دوست خوبمون miladjef هم تلگرام رو با ایسنتاگرام اشتباهی آدرس داد

چون افزونه های زیادی هست که دارند این کار رو میکنند نمونش سوشیال های مثل اونی که در صحیفا موجود هست که کارشون اشتراک گذاری مطلب هستش

یا در مخزن پلاگین وردپرس شما کلمه Instagram رو بزن با انبوهی از افزونه های ارسال یا دریافت مواجه میشی اگر تسلط به زبان هم نداری کافیه از مترجم گوگل برای پیدا کردن افزونه مورد نظرت در مخزن وردپرس استفاده کنی

موفق باشی
ارسال مطالب از ایسنتاگرام به وردپرس چون ایستگرام فید دارد . به راحتی امکان پذیره .

ولی ارسال مطالب از وردپرس به اینستاگرام جز در مواردی خاص محال است .

که باتوجه به شیوه های خاص ربات نویسی این کار انجام شده . ولی خود ایسنتاگرام این قابلیت را ندارد .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این سرویس رایگان هست

amirassari2002

تازه وارد
این محصول یه پلاگینه قدرتمنده که دقیقا برای همین کار طراحی شده و علاوه بر نوشته ها، از محصولات ووکامرس هم پشتیبانی میکنه:

بالا