افزونه ای برای ارسال پیام مدیریت شده بین کاربران در وردپرس

Amin1985

تازه وارد
سلام

من یک افزونه نیاز دارم که کاربر بعد اینکه در سایت وردپرسی عضو شد فقط بتونه با چند نفر یوزر متخصص (مترجم یا متخصص شبیه سازی مطلب و...) که مشخص هستش (ادمین سایت مشخص میکنه ) بتونه فقط چت کنه

یعنی لاگین که شد مثلا رشته ای که میخاد سفارش بده رو انتخاب کنه و افراد و یوزر های متخصص رو اونجا ببینه و انتخاب کنه و بهشون پیام بفرسته.

اون یوزر متخصص رو یک عنوان هم بشه براش ثبت کرد تا کسی که سفارش میخاد بده بفهمه به کی داره پیام میفرسته.

مشتری وقتی پیامی میفرسته باید قبلش توسط ادمین و یا کسانی که ادمین مشخص کرده پیامش تائید بشه.

هر موقع مشتری به متخصص پیامی فرستاد به ادمین ها ایمیلی فرستاده بشه که پیام رو مدیریت کنه.
بعد از اینکه مشتری سوالش تائید شد به متخصص ایمیلی هم ارسال بشه که از طریق ایمیل هم مطلع بشه.
و برعکس وقتی متخصص جواب داد و تائید هم شد یک ایمیل به مشتری هم زده بشه تا بهش اطلاع داده بشه.

تائید پیام هایی که رد و بدل میشه به خاطر این هست که نمیخام در پیام ها شماره تماس و ایمیلی باشه میخام فقط از طریق سایت با هم در تماس باشن.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Amin1985

تازه وارد
همچین پلاگینی هست؟
یا باید کسی بنویسه؟
کسی میتونه بنویسه؟

Loud

تازه وارد
در افزونه های معمولی چت میشه گروه هم تعریف کرد

مثلا طبق گفته های این افزونه 

شما میتونی گروه هم تعریف کنی خب گروه رو طوری تعریف کن تا فقط همیشه ادمین ها عضو باشند 

و بقیه بیان و برن

البته این رو از توضیحاتش میگم وگرنه

هیچ تجربه ایی ندارم در این زمینه

Amin1985

تازه وارد
در افزونه های معمولی چت میشه گروه هم تعریف کرد

مثلا طبق گفته های این افزونه 

شما میتونی گروه هم تعریف کنی خب گروه رو طوری تعریف کن تا فقط همیشه ادمین ها عضو باشند 

و بقیه بیان و برن

البته این رو از توضیحاتش میگم وگرنه

هیچ تجربه ایی ندارم در این زمینه
من میخام پست ها اول تایید بشه .

مثلا نمیخام کسی آدرس و یا شماره تلفنی بزاره.

Amin1985

تازه وارد
سلام

من یک افزونه نیاز دارم که کاربر بعد اینکه در سایت وردپرسی عضو شد فقط بتونه با چند نفر مدیر که مشخص هستش (ادمین سایت مشخص میکنه ) بتونه فقط چت کنه.

هر پیامی هم که ارسال میشه بین طرفین حتما ادمین کل باید اون رو تائید کنه تا ارسال بشه.

یعنی یک ایمیل به ادمین کل بفرسته تا مطلع بشه و بعد از تائید توسط ادمین به طرفین هم یک ایمیل ارسال بشه که پست شما تائید شد. هر پیامی هم ارسال و تائید میشه به طرفین ایمیل زده بشه.

همچین افزونه ای کسی میشناسه معرفی کنه؟
تائید پیام هایی که رد و بدل میشه به خاطر این هست که نمیخام در پیام ها شماره تماس و ایمیلی باشن. میخام فقط از طریق سایت با هم در تماس باشن.

بالا