افزونه ای برای محاسبه و واریز پورسانت

sepehr74

کاربر عضو
سلام وقت بخیر من میخوام به یه نفر دسترسی فروشندگی بدم فقط میخوام از هر واریزی درصد مشخصی واریز بشه به حساب من و بقیه وجه به حساب فروشنده واریز بشه ایا امکان این کار هست؟ افزونه ای داره یا مربوطه به درگاه ها که این سرویس رو بدن یا نه؟

masoud ashoori

کاربر عضو
با سلام و احترام

با استفاده از افزونه دکان میتوانید به کاربران اجازه ثبت کالا در سایتتان را بدهید

همچنین میتوانید درصد کارمزد (پورسانت) خودتان را تعیین کنید.

وجه به حساب شما واریز می شود.

اتوماتیک پورسانت شما محاسبه و از مبلغ سفارشات کم می شود و می توانید ما بقی را به حساب فروشنده هایتان واریز نمایید.

لینک این افزونه:

sepehr74

کاربر عضو
با سلام و احترام

با استفاده از افزونه دکان میتوانید به کاربران اجازه ثبت کالا در سایتتان را بدهید

همچنین میتوانید درصد کارمزد (پورسانت) خودتان را تعیین کنید.

وجه به حساب شما واریز می شود.

اتوماتیک پورسانت شما محاسبه و از مبلغ سفارشات کم می شود و می توانید ما بقی را به حساب فروشنده هایتان واریز نمایید.

لینک این افزونه:

سلام من از دکان استفاده میکنم ولی نمیدونم چجوری این عملیات انجام میشه امکان داره بهم توضیح بدین ؟

masoud ashoori

کاربر عضو
همه چیز بصورت اتوماتیک هست و نیازی نیست شما کاری انجام بدهید.

در تنظیمات افزونه دکان میتونید یک مقدار کارمزد برای فروش فروشندگان بعنوان مثال 10% قرار بدید یا مثلا در بخش ویرایش کاربر میتونید کارمزدی که از فروش محصولات اون کاربر کسر میشه رو با بقیه تفاوت قائل بشید بعنوان مثال کسی فروش زیادی داره رو 8% قرار بدید.

نحوه کار به این صورت هست که فروشندگان کالاهاشون رو توی سایت ثبت میکنند.

به فروش رفت وجه توسط درگاه توسط درگاه های بانکی ای که دارید به حساب شما واریز میشه.

بصورت اتوماتیک مقدار کارمزد کسر میشه بعنوان مثال کارمزد سایت شما 10% هست، یک خرید 100 هزار تومانی توی سایت شما ثبت میشه. 10 هزار تومان کارمزد فروشگاه میشه و مبلغ 90 هزار تومان برای فروشنده میمونه.

که فروشنده هر وقت خواست میتونه توی پنل خودش درخواست واریز وجه بده که شما وجه رو به حسابش واریز کنید.

سوال یا ابهام دیگری بود بفرمایید :53:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

tender7

تازه وارد
سلام روزبخیر .

من میخوام به محصولات موجود در فروشگاه فروشنده افزونه دکان یکسری زمینه دلخواه اضافه کنم میشه کمکم کنید ؟؟

You must be registered for see images attach

بالا