افزونه برای ووکامرس-ویرایش قیمت دسته جمعی محصولات در ووکامرس

mostafaqanbari

تازه وارد
خواستم پلاگینی که خودم برای ووکامرس نوشتم رو معرفی کنم. امیدوارم برای دوستان عزیز مفید واقع بشه. بسیار خوشحال میشم که اشکالات این پلاگین رو بگید.

کاربردها:

این پلاگین علاوه بر اینکه بصورت یکجا همه محصولات رو نمایش میده قابلیت این رو داره که محصولات رو بصورت portfolio برای ادمین نمایش بده. بدین صورت که درابتدا همه محصولات بصورت یکجا نمایش داده میشوند ولی با انتخاب یک یا چند "دسته بندی"، محصولات بصورت ***** شده نمایش داده میشوند. درکنار اسم هر محصول هم میتونید قیمت عادی و حراج یک محصول رو ویرایش کنید. علاوه بر این با استفاده از یک شورت کد میتونید جدول قیمت همه محصولات رو در سایت نمایش بدید. از قابلیت های دیگه این پلاگین نمایش Variationهای مختلف یک محصول هست. بدین صورت که اگر برای یک محصول variation تعریف کرده باشین میتونید برای هرکدام از اونها قیمت مورد نظر رو ویرایش کنید.

لینک دانلود پلاگین از سایت وردپرس:

saeedpersian

کاربر عضو
چند تا شات هم از قسمتهاي امكاناتي مخصوص اين پلاگين بزاري استقال بهتري ميشه.

saebonic

تازه وارد
سلام

با صفت های فارسی مشکل داره. لطف کنید اصلاح نمایید.

saebonic

تازه وارد
با سلام

این افزونه رو نصب کردم و به خوبی کار می کرد اما یه دفعه قطع شد. با firebuge چکش کردم خطای زیر روی می ده

jQuery( "#tabs-custom-menu" ).tabs({fx: {opacity: 'toggle', duration:'slow'}}).addClass( "ui-tabs-vertical ui-helper-clearfix" );

چه جوری برطرف کنم مشکلشو.

ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تداخل افزونه

احتمالا با افزونه custom tab ووکامرس

بالا