افزونه برای vip کردن وردپرس چیه ؟

• نویسنده موضوع tiba
  • تاریخ شروع

tiba

تازه وارد
سلام

من میخوام یه افزونه ای که کاربر به ازای پرداخت مبلغ اکانت وی آی پی که ادمین تعیین میکنه عضو میشه و پس از تایید ادمین یا اتصال به درگاه های واسطه مثل پارس پال و ... بطور اتوماتیک تایید میشه مبلغ و یا همون طور پس از پرداخت به ادمین اعلام و تایید میکنه ادمین و پس از تایید مثلا ادمین تعیین میکنه که کاربر به مدت سه ماه یا یه ماه یا هر چقدر باشه میتونه از لینکای دانلود مثلا استفاده کنه یا از اکانت وی آی پی استفاده کنه یه همچین چیزایی که به ازای پرداخت بتونه لینکی رو دانلود کنه و براش مشخص بشه و مثلا اگر یه ماهه باشه بعد از اینکه یه ماهش تموم شد نتونه دیگه استفاده کنه و باید پرداخت مجدد داشته باشه برای این کار چه افزونه ای هست؟ اصلا افزونه ای هستش؟

ممنون میشم راهنمایی کنین

IAMIR

کاربر عضو
این افزونه کامل VIP هست .

کد:
http://www.wordpress98.com/wordpress/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-vip-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

ltf

کاربر عضو
نحوه کارش سخته ولی میتونی نحوه کارش رو بگی؟

ltf

کاربر عضو
دوست عزیز اگه برای سایتتون میخواید اطمینان حاصل کنید به هیچ وجه از افزونه استفاده نکنید

از جایی سفارش ساخت vip بدید :)

IAMIR

کاربر عضو
این افزونه توسط wordpress98 منتشر شده داخل لینک برین تمام توضیحات لازم موجوده نحوه کار و امکانتش هم درج شده .

ltf

کاربر عضو
این افزونه توسط wordpress98 منتشر شده داخل لینک برین تمام توضیحات لازم موجوده نحوه کار و امکانتش هم درج شده .
نه اشتباه میکنید توسط تیم wp-parsi ساخته شده

IAMIR

کاربر عضو
درسته حق با شماست توسط تیم wp-parsi ساخته شده و یکی از کامل ترین افزونه ها تو نوع خودش هست .

IAMIR

کاربر عضو
عزیز با تمام احترامی که برای شما قائلم داره مشاهده میشه در بعضی از پست هاتون دارین بر خلاف قوانین انجمن اسپم میدید . لطفا قوانین انجمن را مطالعه بکنید .

tiba

تازه وارد
دوست عزیز اگه برای سایتتون میخواید اطمینان حاصل کنید به هیچ وجه از افزونه استفاده نکنیداز جایی سفارش ساخت vip بدید :)
منظورتون چیه از جایی سفارش بدم؟ یعنی سفارش بدم اختصاصی خودم درست کنن؟

tiba

تازه وارد
این افزونه کامل VIP هست .

کد:
http://www.wordpress98.com/wordpress/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-vip-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/
اینکه داداش باید :

1- فایل ها رو توی خود وی پی آپ کنی که اینطوری هاستو میبندن که !

2- از آی دی ام پشتیبانی نمیشه

افزونه ای کامل تر از این نیست این دو مورد رو هم اوکی باشه؟

اگه افزونه ای باشه که همین امکانات رو داشته باشه و بشه مثلا لینک بهش بدیم بگیم این لینک رو وی آی پی کن نه اینکه آپ کنیم تو هاست سایت اینطوری باشه خوبه

ltf

کاربر عضو
منظورتون چیه از جایی سفارش بدم؟ یعنی سفارش بدم اختصاصی خودم درست کنن؟
ببینید کلا تمام کسایی که میخوان برای سایتشون vip قرار بدن از جایی سفارش میدن اگه خواستی من یه جایی رو سراغ دارم قیمتش هم خوبه و قیمتش منصفانه است شما اگه بخوای از این افزونه استفاده کنید هیچ تضمینی برای کار شما نیست ممکنه که در آینده مشکلاتی از قبیل کار نکردن افزونه و غیره داشته باشید ولی اینجا مطمئنه و میتونی در صورت بروز مشکل با مدیریتش تماس برقرار کنی و به صورت رایگان مشکلت رو برطرف کنند

اگه خواستی بگو تا سریعا آدرسشو برات پ. خ میکنم :53:

IAMIR

کاربر عضو
اینکه داداش باید :1- فایل ها رو توی خود وی پی آپ کنی که اینطوری هاستو میبندن که !

اگه افزونه ای باشه که همین امکانات رو داشته باشه و بشه مثلا لینک بهش بدیم بگیم این لینک رو وی آی پی کن نه اینکه آپ کنیم تو هاست سایت اینطوری باشه خوبه
نه نداریم متاسفانه باید بدی اختصاصی بنویسن . (این افزونه کامل ترین افزونه موجوده)

ولی با تغییرات در افزونه میشه خواسته های شما را در آن اضافه کرد .

اگر لینک بدی بگی vip کن بعد اولین کسی که دانلود کرد لینکش را بر می داره خودش اشتراک می ذاره او نجوری بعد از اولین دانلود عمومی میشه . نفر دوم فقط لینک وارد می کنه دیگه نیاز نیست از واسطه پرداخت عبور کنه .

ولی اینجوری هر بار که در خواست دانلود داده بشه یک لینک اختصاصی با ست کردن cookie و آی پی فقط توسط کامپیوتری که طرف مقابلت درخواست داده قابل دانلوده .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جواد نصراللهی

تازه وارد
اینکه داداش باید :1- فایل ها رو توی خود وی پی آپ کنی که اینطوری هاستو میبندن که !

واسه مشکل دومت یه راه حل خیلی خوب دارم

خیلی افزونه خوبیه

البته با ورژن اصلیش می فرقه

چون دست کاریش کردن

پ خ بده تا واست توضیح بدم

tiba

تازه وارد
واسه مشکل دومت یه راه حل خیلی خوب دارمخیلی افزونه خوبیه

البته با ورژن اصلیش می فرقه

چون دست کاریش کردن

پ خ بده تا واست توضیح بدم
سلام پ.خ شد

Ehs@n

کاربر عضو
عرفان بیا این جواد رو بنش کن!

آخه برادر من دلیل این کارت چیه که بعد از 9 روز پست رو بالا میاری؟! خوب شما آی دیت رو پ.خ کن بهش! دیگه پست رو چرا بالا میاری!

داری قوانین رو زیر پا میذاری پس لطفا کمی بیشتر مراعات کن(البته به من هیچ ربطی نداره ولی اینو بذار پای یه خواهش دوستانه)

ببخشید اینو میگم ولی وقتی شما الکی پست رو بالا میاری مثل منی که میاد جواب رو بده میبینه الکی پست بالا اومده کفری میشه! :33:

جواد نصراللهی

تازه وارد
عرفان بیا این جواد رو بنش کن!آخه برادر من دلیل این کارت چیه که بعد از 9 روز پست رو بالا میاری؟! خوب شما آی دیت رو پ.خ کن بهش! دیگه پست رو چرا بالا میاری!

داری قوانین رو زیر پا میذاری پس لطفا کمی بیشتر مراعات کن(البته به من هیچ ربطی نداره ولی اینو بذار پای یه خواهش دوستانه)

ببخشید اینو میگم ولی وقتی شما الکی پست رو بالا میاری مثل منی که میاد جواب رو بده میبینه الکی پست بالا اومده کفری میشه! :33:
من عذر خواهم

اصلا به تاریخ پست قبلی نگاه نکردم

:77:

بالا