افزونه تاریخ تحویل سفارش ووکامرس با Order Delivery Date for WooCommerce + تقویم شمسی

omidrastegar

کاربر عضو
افزونه ی Order Delivery Date for WooCommerce

با کمک این افزونه می توانید تقویمی با قالب دلخواه خود انتخاب کنید و آن را در صفحه ی پرداخت برای مشتری قرار دهید تا زمان تحویل سفارش را در صورت تمایل مشخص کند.

توجه!!! این افزونه فارسی سازی شده و می توانید از همین جا آن را دریافت کنید.

به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه را در مسیر افزونه ها نصب و سپس آن را فعال می کنیم. پس از فعال سازی گزینه ای با عنوان “Order Delivery Date” را در منوی سمت راست وردپرس مشاهده می کنید. با کلیک بر روی آن به بخش تنظیمات افزونه منتقل خواهید شد. افزونه دارای دو قسمت تنظیمات تاریخ و تنظیمات ظاهری است که به بررسی آن می پردازیم:

تنظیمات تاریخ

date-setting.jpg

روز تحویل سفارش: در اینجا روزهای هفته مشخص شده اند که می توان آن ها را در تقویم تعیین کرد.
حداقل زمان تحویل (به ساعت): حداقل زمانی که می توانید برای تحویل یک کالا در نظر بگیرید. مثلا مشتری را محدود می کنید که در ظرف ۲۴ ساعت، سفارش خود را دریافت نماید.
انتخاب تاریخ مشخص: تاریخ هایی که برای تحویل کالا می توان تعیین کرد.
فیلد اجباری؟: اگر می خواهید این امکان به صورت اجباری توسط مشتری تعیین گردد می توانید آن را علامت بزنید.
بستن سفارش پس از تعداد روزهای مشخص شده: شما می توانید تعداد روزهایی را برای مشتری و تحویل کالای او مشخص کنید.
مرتب سازی صفحه ی سفارشات در ووکامرس: برای مراجعه به صفحه ی سفارشات و منظم کردن آن می توانید این گزینه را علامت بزنید.

تنظیمات ظاهری

display-setting-hamyarwp-1.jpg

زبان تقویم: زبان های زیادی در فهرست کشویی موجود هستند که می توانید آن ها را انتخاب کنید. ما زبان فارسی را به تقویم اضافه کردیم و همینطور تقویم شمسی را ایجاد کردیم. برای دریافت تقویم شمسی فقط می توانید افزونه را از همین پست دریافت کنید.
فرمت تاریخ: حالت و فرم تاریخ را می توانید از فهرست کشویی تعیین کنید.
اولین روز هفته: اولین روز هفته را می توانید مشخص کنید که برای شما از چه روزی آغاز می گردد.
برچسب فیلد: فیلدی که نمایش داده می شود را می توانید برچسب گذاری کنید که به صورت پیش فرض تاریخ تحویل می باشد.
متن داخل فیلد: متنی که داخل فیلد می باشد باید انتخاب تاریخ باشد که می توانید آن را وارد کنید.
فیلد یادداشت: توضیحی که در پایین تقویم می توانید ایجاد کنید را در اینجا وارد نمایید.
نمایش تعداد ماه: تعداد ماه هایی که این تاریخ می تواند معین شود را تعیین کنید. معمولا بازه ی آن بین ۱ تا دو ماه است.
انتخاب قالب: شما می توانید از این بخش قالب مد نظر خود را تعیین کنید. قالب های متعددی دارد که می توانید مشاهده کنید.

و سپس پیش نمایش تقویم را مشاهده می کنید. با ذخیره ی تنظیمات می توانید به یکی از محصولات مراجعه کرده و آن را به سبد خرید انتقال دهید. سپس در بخش پر کردن اطلاعات مشتری تقویم شما ایجاد شده که مشتری می تواند تاریخی را تعیین کند.

calender-hamyarwp-1.jpg

با کلیک بر روی فیلد بالا تقویم باز شده و مشتری می تواند تاریخ خود را وارد کند.

جمع بندی!

امکان دیگری که می توانیم به فروشگاه ووکامرسی خود اضافه کنیم، این است که به مشتری حق انتخاب تاریخ تحویل محصول را بدهیم. یعنی تقویمی درست کنیم تا مشتری بتواند زمان تحویل سفارش خود را تعیین کند.

You must be registered for see images attach

majid_2002

تازه وارد
*****برای دریافت تقویم شمسی فقط می توانید افزونه را از همین پست دریافت کنید  *******

دقیقا از کجا ؟؟؟

چون من نصب کردم ولی مشکل در قسمت تقویم دارم که فارسی نیست . 

و افزونه ای داخل پست نبود برای فارسی سازی تاریخ 

من همه آموزش نصب رو رفتم و روی فارسی هم گذاشتم ولی تاریخ شمسی نمایش داده نمیشه 

omidrastegar

کاربر عضو
لینک*****برای دریافت تقویم شمسی فقط می توانید افزونه را از همین پست دریافت کنید  *******

دقیقا از کجا ؟؟؟

چون من نصب کردم ولی مشکل در قسمت تقویم دارم که فارسی نیست . 

و افزونه ای داخل پست نبود برای فارسی سازی تاریخ 

من همه آموزش نصب رو رفتم و روی فارسی هم گذاشتم ولی تاریخ شمسی نمایش داده نمیشه 
لینک دانلود رو آخره پست هست

You must be registered for see images attach

در ضمن افزونه پرشین دیت رو هم باید جای جای افزونه جلالی نصب و فعال کنید

maryamiiiiii

تازه وارد
تاریخ فارسی نمیشه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همه کارایی که گفته شده کردم، تاریخ سایتم درسته اما تاریخ تحویل مینویسه بهمن 2016 در صورتی که الان اصلا بهمن نیست!!!
کلا تاریخ رو اشتباه میزنه

persian date
wp-jalali  هم نصب کردم

چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

am1n

تازه وارد
سلام و ممنون

من هم پارسی دیت رو نصب کردم اما تاریخ درست نیست!

بعلاوه در نسخه پریمیوم ساعت تحویل هم داره. اگر شما توان فنی ش رو دارین و مایل هستین، من نسخه اصلی رو بخرم و شما هم فارسی سازی کنید

موافق هستین؟

brhnam17

تازه وارد
با سلام

منم همین مشکل رو دارم و متاسفانه این افزونه رو نمیشه کاریش کرد ظاهرا

منم هرکاری کردم بازم توی قسمت تاریخش مشکل داره

اگر کسی بتونه این افزونه رو کاملا فارسی سازی کنه عالی میشه من که شخصا دعاش میکنم

اگر هم افزونه دیگه ای میشناسید رو معرفی کنید ممنون میشم

amin_b1993

کاربر عضو
@omidrastegar سلام
آپدیت های جدید این پلاگین هم درست نشده هنوز و تاریخ رو شمسی نشون میده ولی اشتباه 
مثلا تیر رو میزنه آبان
 با افزونه پارسی دیت هم مشکل حل نشد
کسی راه حلی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

بالا