افزونه تعیین تخفیف و قیمت برای سطوح اشتراک Restrict Content Pro در ایزی دیجیتال دانلودز

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
Restrict Content Pro - Easy Digital Downloads Add on نام افزونه ایست رایگان که توسط پرشین اسکریپت ( حنان ابراهیمی ستوده ) برنامه نویسی شده است .

این افزونه جانبی وظیفه یکپارچه سازی کامل افزونه فروش محصولات دیجیتال ( Easy Digital Downloads ) و افزونه اشتراک Vip ویژه ( Restrict Content Pro ) را بر عهده دارد .​
 ​
توسط این افزونه فوق العاده قادر خواهید بود که برای هر سطح اشتراکی که در افزونه Restrict Content Pro ایجاد می نمایید ، یک تخفیف پیشفرض قابل اعمال در افزونه Easy Digital Downloads در نظر بگیرید و این تخفیف برای کاربران آن سطح اشتراکی اعمال خواهد شد . اما از ویژگی بارز این افزونه که آن را از افزونه مشابه متمایز میسازد این است که امکان شخصی سازی و تعیین قیمت برای هر محصول به صورت مجزا امکان پذیر خواهد بود .

در زیر برخی از امکانات آن را ذکر خواهیم کرد :

• امکان فروش فایل به صورت تکی و یا Vip
  • امکان در نظر گرفتن تخفیف برای هر سطح اشتراکی به صورت مقدار ثابت
  • امکان در نظر گرفتن تخفیف برای هر سطح اشتراکی به صورت درصدی
  • امکان تعیین تخفیف برای کاربران پرداختی فعال و یا غیرفعال
  • امکان تعیین قیمت هر محصول برای هر یک از سطوح اشتراکی
  • امکان تعیین اعمال قیمت برای کاربران پرداختی فعال و یا غیرفعال
  • امکان نمایش قیمت اصلی علاوه بر قیمت Vip در هر محصول
  • امکان غیرفعال کردن تخفیفات برای محصولات دلخواه
  • و ....

برای مشاهده تصاویر محصول بر نمایید .

افزونه مذکور نیازمند به افزونه و می باشد .

این افزونه را به رایگان از مخزن وردپرس دانلود نمایید .

1 - ابتدا موقع ساخت و یا ویرایش هر سطح اشتراک ، یک تخفیف به صورت درصدی یا مقدار ثابت برای محصولات هر سطح اشتراک قابل تعریف هست . ( تیک فقط پرداختی ها یا paid only رو هم بزنید . چون قبلن هم در این مورد توضیح دادیم که مثلا سطح طلایی خودش دو دسته فعال ( پرداخت کرده ) یا غیرفعال ( پرداخت نکرده ، منقضی شده و .... ) تقسیم میشن که اگه بخواید تخفیف به فقط کاربرانی که فعال هستن اعمال بشه باید این تیک رو بزنید . )

496d-screenshot-01.png

2 - در تصاویر زیر مشخصه که این تخفیف ها جهت مشاهده سریع به لیست سطوح اضافه میشه تا درصورت نیاز به تغییر به راحتی قابل رویت باشن :

3d5b-screenshot-02.png

تا اینجا این تخفیفات به محصولات EDD اعمال میشن . شما میتونید برای رایگان شدن محصولات برای برخی از گروه های اشتراکی میزان تخیف رو به صورت درصدی و مقدار 100 درصد وارد کنید . اینطوری علاوه بر فروش به صورت عادی برای برخی گروه های کاربری رایگان در میاد .

3 - اما خب شاید بخواید که هر قیمت محصول رو جدا از مقدار تخفیف همگانی تنظیم کنید . یعنی برای محصولات دلخواهتون برای هر گروه اشتراک کاربری قیمت های دلخواهی تعیین کنید که در تصویر زیر به وضوح قابل رویت هست :

محصولات ساده EDD :

b56a-screenshot-04.png

محصولات متغیر EDD :

1284-screenshot-05.png

اما 2 تا قسمت به صورت منو بازشو هم اضافه شده که میبینید :

یکیش برای این هست که اگه قیمت رو برای حالت "فقط پرداختی" ست کردید ولی کاربر فعال نبود میتونید انتخاب کنید که از قیمت محصول استفاده بشه یا از تنظیمات تخفیف مربوط به گروهش استفاده بشه .

دومی هم واسه اینه که اگه حال نداشتید همه فیلد های قیمت ها رو پر کنید و بعضی ها رو خالی گذاشتید میتونید انتخاب کنید که از قیمت محصول استفاده بشه یا از تنظیمات تخفیف مربوط به گروهش استفاده بشه .

4 - اگه بخواید میتونید کلا تنظیمات Restrict content pro رو برای بعضی از محصولات غیر فعال کنید که تو تصویر زیر مشخصه . همچنین میتونید قیمت اصلی محصول رو هم به کاربران نشون ندید و فقط قیمتی که برای اونها درنظر گرفته شده رو نشون بدید :

2b8d-screenshot-06.png

تصاویر زیر هم برای حالتی هست که قیمت اصلی رو هم به کاربران اون گروه نشون میده :

8a91-screenshot-07.png

8a91-screenshot-08.png

تصایر رو بخاطر گذاشتن تو مخزن انگلیسی گرفتم ولی نصب کنید فارسیه .

نسخه ارائه شده نسخه اولیه هست . ممکنه خطا داشته باشه . پس خودتون هم حالت های مختلف رو تست بگیرید اگه موردی دیدید بگید رفع بشه .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Qalekhani

قلعه‌خانی
حنان جان دست شما درد نکنه. عالیه

فقط این تیکه "امکان تعیین قیمت هر محصول برای هر یک از سطوح اشتراکی" یعنی این که یه فایل میتونه قیمت های مختلف داشته باشه حتی برای کاربران VIP ؟؟؟ خب وقتی طرف مثلا اشتراک VIP میخره دیگه نمیخواد پول بده

میشه توضیح بدی اخوی؟

hannanstd.ir

حنان جان دست شما درد نکنه. عالیه

فقط این تیکه "امکان تعیین قیمت هر محصول برای هر یک از سطوح اشتراکی" یعنی این که یه فایل میتونه قیمت های مختلف داشته باشه حتی برای کاربران VIP ؟؟؟ خب وقتی طرف مثلا اشتراک VIP میخره دیگه نمیخواد پول بده

میشه توضیح بدی اخوی؟
سلام . الان تصاویرش رو میذارم و توضیح میدم . لامصب وسطش برق رفت .
بله میشه . از تصاویرش ببینید که برای هر محصول فیلد قیمت جدا برای هر سطح اشتراکی اضافه شده که اگه میخواید برای اون گروه vip رایگان بشه یا از تنظیمات سطح اشتراکی میزان تخفیف رو روی 100 درصد بذارید یا اینکه داخل محصولش قیمتش رو 0 وارد کنید .
پ . ن :
تاپیک بروز شد .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

علی دلار

تازه وارد
سلام و خسته نباشید

من وقتی از این افزونه برای تخفیف دهی استفاده میکنم خطا میده :

خطا: درگاه پرداخت انتخاب شده فعال نیست

مثلا قیمت برای کاربر عادی 5000 ریال و قیمت برای مشترک یکی از سطوح 0 ریال

البته از بخش تخفیف در سطوح اشتراک هم استفاده میکنم بازم خطا میده .

ولی قیمت هر دو (عادی و مشترک یکی از سطوح ) اگه صفر انتخاب بشه تایید میکنه و خطا نمیده

با درگاه پی لاین و پارس پال تست شد و در هر دو این خطا رو میده .

در ایزی دیجتال بدون این افزونه صفر ریال رو بدون خطا تایید میکنه !

hannanstd.ir

سلام و خسته نباشید

من وقتی از این افزونه برای تخفیف دهی استفاده میکنم خطا میده :

خطا: درگاه پرداخت انتخاب شده فعال نیست

مثلا قیمت برای کاربر عادی 5000 ریال و قیمت برای مشترک یکی از سطوح 0 ریال

البته از بخش تخفیف در سطوح اشتراک هم استفاده میکنم بازم خطا میده .

ولی قیمت هر دو (عادی و مشترک یکی از سطوح ) اگه صفر انتخاب بشه تایید میکنه و خطا نمیده

با درگاه پی لاین و پارس پال تست شد و در هر دو این خطا رو میده .

در ایزی دیجتال بدون این افزونه صفر ریال رو بدون خطا تایید میکنه !
یعنی فقط برای قیمت های 0 با مشکل مواجه میشید؟

علی دلار

تازه وارد
بلی اگه تخفیف 100% باشه یا قیمت برای مشترکین سطوح صفر باشه این خطا رو میده (با هر درگاهی)

اگه یک ریال باشه یا بیشتر این خطا رو نمیده .

و بجای 0ريال اگه رایگان بنویسه بهتره

ممنون که بررسی میکنید

hannanstd.ir

بلی اگه تخفیف 100% باشه یا قیمت برای مشترکین سطوح صفر باشه این خطا رو میده (با هر درگاهی)

اگه یک ریال باشه یا بیشتر این خطا رو نمیده .

و بجای 0ريال اگه رایگان بنویسه بهتره

ممنون که بررسی میکنید
خب تا اونجا که یادم بود نوشته بودم رایگان ، چشم بررسی میکنم و آپدیت میدم .

artemix

تازه وارد
افزونه با نسخه جدید از

دانلود کردم مشکل داره اصلا کار نمیکنه . با نسخه قدیمی سالمه .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان منتظر بمونید . اگر مشکل رفع بشه در همین جا اعلام میشه. مرسی

hannanstd.ir

با توجه به ...... خور شدن زحمات بنده توسط افراد سودجو یکم رغبتم برای توسعه افزونه کم شده ولی چون قول دادم بعد آخرین امتحانم یعنی 14 آذر میرم تو کارش ... اینم بگم درگاهی که توی آزمایشگاه چیز لاین هستش کپی شده هست !!

علی دلار

تازه وارد
سلام جناب ستوده

ممنون بابت بروزرسانی ها

خطای زیر هنگام انتشار یا ویرایش محصولات نمایش میده (البته اینم بگم که وقتی به برگه دانلودهای ایزی دیجیتالز میریم با اینکه خطا نشون داده باز محصول منتشر شده)

.........................

Warning: Missing argument 2 for EDD_RCP_HANNANStd::edd_rcp_save_download() in /xxx/wp-content/plugins/restrict-content-pro-edd-add-on/edd_hooks.php on line 155

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /xxx/wp-content/plugins/restrict-content-pro-edd-add-on/edd_hooks.php:155) in /xxx/wp-admin/post.php on line 197

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /xxx/wp-content/plugins/restrict-content-pro-edd-add-on/edd_hooks.php:155) in /xxx/wp-includes/pluggable.php on line 1228

.....................

اطلاعات تکمیلی :

نسخه وردپرس فارسی : 4.4.2

ایزی دیجیتالز : 2.5.9

ریسترک کانتکت پرو : 2.4.9

افزونه جانبی یکپارچه سازی محصولات دیجیتال : 1.1.0

بازم عرض میکنم که با اینکه خطا نمایش میده ولی محصول منتشر میشه .

....................

بابت حل مشکل عدم نمایش رایگان متشکریم

meysam1987

تازه وارد
سلام

با پروفایل کاربری این افزونه مشکل دارم چون upmeرو غیرفعال کردم اما این خیلی ایراد داره.قالب من market place است که کلی افزونه جانبی داره.لطفا راهنمایی کنید. اگه قالب و افزونه خوبی هم هست که با این هماهنگ باشه لطفا معرفی کنید.

mahyar21

تازه وارد
سلام آقای ابراهیمی

آقا تو آخرین نسخه وقتی تو سطوح 0 مینویسیم در جعبه خرید مینویسه Free - Purchase

اینو چجوری فارسی کنم؟

مرسی

بالا