افزونه تغییر وضعیت سفارش به تکمیل شده پس از پرداخت

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام دوستان

خیلی از شماها سوال داشتید درباره تغییر وضعیت سفارش ، هنگامی که کاربری پرداخت انجام میداد و میومد بر فرض یک "محصول قابل دانلود" رو دریافت کنه باید منتظر تایید پرداختش توسط مدیر میموند و محصول به حالت "در حال بررسی" میموند. این قابلیت از نسخه 2 ووکامرس اضافه شده که سفارشات توسط مدیر تایید بشن.

در این مطلب قصد دارم افزونه ای معرفی کنم که کاری می کنه تا پس از پرداخت موفقیت آمیز کاربر ، به صورت اتوماتیک وضعیت سفارش به "تکمیل شده" تغییر پیدا بکنه.

این افزونه به سایت هایی که محصولات قابل دانلود دارن پیشنهاد میشه ; )

صفحه افزونه:

کد:
http://wordpress.org/plugins/woocommerce-autocomplete-order/
دریافت افزونه:

کد:
http://downloads.wordpress.org/plugin/woocommerce-autocomplete-order.0.1.1.zip
نحوه نصب: مثل تمامی افزونه های وردپرس کافیه در پوشه plugins آپلود و سپس از مدیریت افزونه ها فعال سازی انجام بشه.

دوستان نسخه جدید ووکامرس (2.0.14) در سایت ووکامرس پارسی منتشر شد میتونید دانلود کنید

amirkashani

کاربر عضو
کوتاه و مفید مثل همیشه

ممنون محمد جان

فقط اون درگاه رو چک کنید ممنون میشم خیلی نیازش دارم اصلا چرا یه گروه درست نمیشه برای نوشتن درگاه های بانک های مختلف؟

ببخشید اینجا مطرح کردم

یا حق :41:

omidgamerha

تازه وارد
سلام خسته نباشید ؛

من این افزونه رو نصب کردم ولی بعد از خرید حالت وضهیت همچنان در حالت بررسی میمونه، من میخوام که خودکار به حالت تمام شده تغییر کنه؛

باید چکاری انجام بدم ؟

ضمن اینکه بعد از خرید ایمیلی برای کاربری که خرید میکنه ارسال نمیشه ! باید چکاری انجام بدهم ؟

تشکر ؛

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما تنظیمات رو تغییر دادی که به صورت دستی وضعیت ها تغییر کنه...

اگر تنظیمات رو دستکاری نمی کردی این افزونه خودش این کار رو میکرد. کاملا تست شده هست این افزونه

reza_101010

تازه وارد
آقا محمد داداش کجا رو میگی من هم هنوز هون ریختیه یعنی تو وضعیت بررسی مونده با اینکه کاربر پرداخت کرده !!!

کدوم تنظیمات را باید به حالت اول برگردونم ؟؟؟

reza_101010

تازه وارد
آقا محمد داداش کجا رو میگی من هم هنوز هون ریختیه یعنی تو وضعیت بررسی مونده با اینکه کاربر پرداخت کرده !!!

کدوم تنظیمات را باید به حالت اول برگردونم ؟؟؟

Reza2kn

تازه وارد
سلام به همه دوستان عزیز.

من با ووکامرس این مشکل رو دارم:

با اینکه محصولاتم مجازی هستن و هیچ تنظیمی رو عوض نکردم و این افزونه رو هم نصب کردم ، پرداختی که موفق بوده رو تو سیستم زده در حال بررسی و وقتی تایید میکنم تازه برام ایمیل میاد که یه خرید جدید داشتی! :39:

اشکال کار از کجاست آقا محمد؟

ممنون.

موفق باشید :x:

Reza2kn

تازه وارد
سلام به همه دوستان عزیز.

من با ووکامرس این مشکل رو دارم:

با اینکه محصولاتم مجازی هستن و هیچ تنظیمی رو عوض نکردم و این افزونه رو هم نصب کردم ، پرداختی که موفق بوده رو تو سیستم زده در حال بررسی و وقتی تایید میکنم تازه برام ایمیل میاد که یه خرید جدید داشتی! :39:

اشکال کار از کجاست آقا محمد؟

ممنون.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
محصولات باید مجازی و قابل دانلود باشن. برای محصولات فیزیکی چون نیاز به تایید شما داره این کار قابل انجام نیست

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
محصولات باید مجازی و قابل دانلود باشن. برای محصولات فیزیکی چون نیاز به تایید شما داره این کار قابل انجام نیست

Reza2kn

تازه وارد
آره ، همینطوره. همه محصولات من هم مجازی هستن!

یکی این مشکل هست که آزارم میده ، یه مشکل دیگه هم اینه که :

میخوام بعد از تموم شدن پرداخت یه شماره تراکنشی ، شماره رهگیری چیزی به خریدار نشون داده بشه. میدونم تاحالا چند تا تاپیک براش زدن و همه شون رو هم خوندم و اون حرکت گذاشتن برگه تشکر رو روی حساب کاربری من رو هم انجام دادم ، ولی فقط مینویسه این سفارش شماست ، جایی شماره تراکنشی نداره. تو جهان پی هم یه دونه جا داره که لینک برگه بازگشت رو میشه توش بذاری ، ولی اون برای ایجاد دکمه پرداخت از خود جهان پی هست و یه کد میده که نمیدونم باید کجا گذاشت و فکر هم نمیکنم با ووکامرس دیگه بشه هماهنگش کرد :

You must be registered for see images attach

در حال حاضر هم با سیستم جهان پی کار میکنم و امکان گرفتن پی لاین و سیستم های دیگه رو هم ندارم. خیلی خیلی ممنون میشم اگه بتونید بهم کمکی بکنید :63:

Reza2kn

تازه وارد
آره ، همینطوره. همه محصولات من هم مجازی هستن!

یکی این مشکل هست که آزارم میده ، یه مشکل دیگه هم اینه که :

میخوام بعد از تموم شدن پرداخت یه شماره تراکنشی ، شماره رهگیری چیزی به خریدار نشون داده بشه. میدونم تاحالا چند تا تاپیک براش زدن و همه شون رو هم خوندم و اون حرکت گذاشتن برگه تشکر رو روی حساب کاربری من رو هم انجام دادم ، ولی فقط مینویسه این سفارش شماست ، جایی شماره تراکنشی نداره. تو جهان پی هم یه دونه جا داره که لینک برگه بازگشت رو میشه توش بذاری ، ولی اون برای ایجاد دکمه پرداخت از خود جهان پی هست و یه کد میده که نمیدونم باید کجا گذاشت و فکر هم نمیکنم با ووکامرس دیگه بشه هماهنگش کرد :

You must be registered for see images attach

در حال حاضر هم با سیستم جهان پی کار میکنم و امکان گرفتن پی لاین و سیستم های دیگه رو هم ندارم. خیلی خیلی ممنون میشم اگه بتونید بهم کمکی بکنید :63:

xkapitanx

تازه وارد
با سلام.

بنده از این افزونه استفاده کردم.

ولی مثل بقیه دوستان،باز هم بعد از نصب افزونه سفارش بعد از پرداخت همون حالت در حال انتظار میمونه!

مشکل چیه؟

راه حل دیگه ای نداره؟افزونه را چک کنید شاید مشکل داره،وگرنه واسه همه که نباید مشکل داشته باشه اگر سالمه!

شایدم هم تنظیم خاصی داره که نگفتید.

ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خیر دوست عزیز! افزونه رو خودم الان در چندین وب سایت دارم استفاده می کنم!

توجه کنید. این افزونه برای محصولات قابل دانلود هست!...

نه چیز دیگه

Reza2kn

تازه وارد
سلام به همه دوستان

خوب محمد جان ، محصولات سایت ما هم مجازی هستن! ولی هنوز تو حالت بررسی میمونن!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مجازی یا قابل دانلود؟ این دو تا متفاوت هستن از هم!

Reza2kn

تازه وارد
والا تو سایت خودش نوشته مجازی ها و قابل دانلود ها.

محصولات من هم مجازی هستن و از اونجایی که سرویس هستن ، چثزی برای دانلود به مشتری ارائه نمیشه.

شما فقط با محصولات قابل دانلود باهاش موفقیت داشتی؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بله. با موارد قابل دانلود تست کردم

این نکته رو توجه کنید. در توضیحات نوشته شده "virtual" and "downloadable"

dibaketabom

تازه وارد
دوستان عزیز من هم این مشکل رو دارم, ببینید هرکاری میکنم باز هم در صفحه پرداخت اطلاعات آدرس و مشخصات رو از کاربر میخواد در صورتیکه تیک ها رو برداشتم و محصول رو مجازی و قابل دانلود تعریف کردم, اشتباه کارم کجاست ؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

بالا