دارکوب کالا

تازه وارد
با تشکر از زحمات آقای رستگار :53:

من افزونه کیف پول رو نصب کردم و در قسمت پیشخوان امتیاز بین موجودی کیف پول و تاریخچه کیف پول قرار میگیره.چطوری میشه این قسمت رو از پیشخوان حذف کرد.من با کد کوتاهش میخوام در برگه جداگانه نشونش بدم و این قسمت رو از نمایش در پیشخوان حذف کنم.با تشکر

سلام . چرا برای من دو گزینه شارژ کیف پول و گردش حساب نیست؟ 

VISTAWEB

تازه وارد
با تشکر از زحمات آقای رستگار :53:

من افزونه کیف پول رو نصب کردم و در قسمت پیشخوان امتیاز بین موجودی کیف پول و تاریخچه کیف پول قرار میگیره.چطوری میشه این قسمت رو از پیشخوان حذف کرد.من با کد کوتاهش میخوام در برگه جداگانه نشونش بدم و این قسمت رو از نمایش در پیشخوان حذف کنم.با تشکر

ببخشید شما از چه افزونه برای کیف پول استفاده میکنید چون من دارم شارژ نمیشه

hamad505

تازه وارد
این افزونه رو میشه برای edd هم استفاده کرد یا افزونه اگر موجود هست برای امتیاز قرار بدید تا دانلود کنیم تشکر

AHMADMRJIN

تازه وارد
سلام و تشکر فراوان...

همه چی اوکی هست فقط تازگیا یه مشکلی پیش اومده :(

وقتی طرف میخواد امتیازتش رو به تخفیف تبدیل کنه این پیغام میاد

کوپن "ywpar_discount" وجود ندارد!

ممنون میشم از عزیزان اگه به دادم برسن :)
دوستان متوجه موضوع نمیشن که چه مشکلی پیش اومده؟؟؟

AHMADMRJIN

تازه وارد
سلام و تشکر فراوان...

همه چی اوکی هست فقط تازگیا یه مشکلی پیش اومده :(

وقتی طرف میخواد امتیازتش رو به تخفیف تبدیل کنه این پیغام میاد

کوپن "ywpar_discount" وجود ندارد!

ممنون میشم از عزیزان اگه به دادم برسن :)
هیچکی جوابگو نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Master_Power

تازه وارد
سلام موقعی که کاربر توی سبد خرید میخواد از تخفیف امتیازات استفاده کنه پیغام ywpar_discount  میده

مشکل چیه ؟

Master_Power

تازه وارد
باید نسخه پریمیوم افزونه را آپدیت کنید

اگرخواستینش پ خ بدید تا لینک پرداخت مبلغ خرید بدم بهتون 5000 تومان

Qalekhani

قلعه‌خانی
خب مشکل چی بوده؟؟؟

من همین مشکل رو دارم
نیازی نیست برای نسخه نال شده یه افزونه، 5000 تومان به کسی بدید. از پیوست دانلود کنید. حدود 86 درصد فارسی شده ولی خوبه.

نسخه 1.2.3 افزونه YITH WooCommerce Points and Rewards

You must be registered for see images attach

Master_Power

تازه وارد
نیازی نیست برای نسخه نال شده یه افزونه، 5000 تومان به کسی بدید. از پیوست دانلود کنید. حدود 86 درصد فارسی شده ولی خوبه.

نسخه 1.2.3 افزونه YITH WooCommerce Points and Rewards

You must be registered for see images attach
قابل توجه شما . این نسخه هم همون مشکل را داره . من نسخه بالاترشو خریدم

از لحاظ اطمینان پرداخت هم آدرس سایتمو با نماد و ساماندهی میدم ولی فقط خواستم به دوستمون کمک کرده باشم. شما هم اول ببین افزونه ای که معرفی میکنی مشکل کاربر را نداشته باشه بعدا لینک بزارید

موفق باشید و پیروز

Qalekhani

قلعه‌خانی
قابل توجه شما . این نسخه هم همون مشکل را داره . من نسخه بالاترشو خریدم

از لحاظ اطمینان پرداخت هم آدرس سایتمو با نماد و ساماندهی میدم ولی فقط خواستم به دوستمون کمک کرده باشم. شما هم اول ببین افزونه ای که معرفی میکنی مشکل کاربر را نداشته باشه بعدا لینک بزارید

موفق باشید و پیروز
اخوی لایسنس این افزونه 88 دلار به صورت سینگل سایت هست. برای تعداد 6 سایت حدود 150 دلار.

بعد شما افزونه ای که به قول خودت حداقل 550 هزار تومان خریدی (چون باید لایسنس چندگانه باشه که بتونی به بقیه هم بدی)، رو به قیمت 5000 تومان عرضه میکنی؟

نکنید این کارا رو. خدا رو خوش نمیاد.

نسخه 1.2.3 که بنده داشتم تا ووکامرس 3.0.4 رو بنابر ادعای سازنده، ساپورت میکنه. مگر این که دوستان ورژن بالاتری داشته باشند.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Master_Power

تازه وارد
اخوی لایسنس این افزونه 88 دلار به صورت سینگل سایت هست. برای تعداد 6 سایت حدود 150 دلار.

بعد شما افزونه ای که به قول خودت حداقل 550 هزار تومان خریدی (چون باید لایسنس چندگانه باشه که بتونی به بقیه هم بدی)، رو به قیمت 5000 تومان عرضه میکنی؟

نکنید این کارا رو. خدا رو خوش نمیاد.
من هیچوقت نگفتم 550 هزار خریدم

گفتم بهشون اگه خواستن 5000 تومان بهشون میدم افزونه را . بعدشم شما که نمیخوای بخری که اینقدر حرص می خوری . خخخخخخخخ

Qalekhani

قلعه‌خانی
من هیچوقت نگفتم 550 هزار خریدم

گفتم بهشون اگه خواستن 5000 تومان بهشون میدم افزونه را . بعدشم شما که نمیخوای بخری که اینقدر حرص می خوری . خخخخخخخخ
بحث حرص خوردن نیست. بحث اینه که این انجمن به جز بخش بازارچه، به صورت رایگان به مردم کمک میکنه.

شما هم اگر محصولی برای فروش داری، در بخش بازارچه باید به فروش برسونی. پست شما خلاف قوانین انجمن هست.

مطرح کردن پیشنهادهای تجاری و غیر رایگان تنها در انجمن بازارچه مجاز می باشد​

هر گونه پیشنهاد تجاری و غیر رایگان در تالار های دیگر باعث اخراج شما از تالار گفتگو می گردد
 ​

Master_Power

تازه وارد
بحث حرص خوردن نیست. بحث اینه که این انجمن به جز بخش بازارچه، به صورت رایگان به مردم کمک میکنه.

شما هم اگر محصولی برای فروش داری، در بخش بازارچه باید به فروش برسونی. پست شما خلاف قوانین انجمن هست.
چشم عزیزم . همون اول اینو میگفتی . خخخخخ

بالا