افزونه حرفه ای عضویت ویژه وردپرس Ultimate Membership Pro

forouzande

تازه وارد
سلام

لطفا یه نفر یک درگاه پرداخت ایرانی مثل زرین پال برای این افزونه بنویسه که بشه ازش استفاده کرد.

اگر هزینه هم داره اعلام کنن.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mamadspeed

تازه وارد
این افزونه درگاه پرداخت ایرانی نداره  بشه ازش استفاده کرد ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
در صورت امکان پیاده سازی می کنیم.

omidrastegar

کاربر عضو
آخرین نسخه افزونه Ultimate Membership Pro wordpress plugin v3.4  به پست اول اضافه شد

imokaf

تازه وارد
اگه درگاه بیاد براش ، بین rcp و این کدوم بهتره ؟! چه قدر افزونه عضویت ویژه زیاده! آدم گیج میشه :|

skyiran

کاربر عضو
سلام

ضمن عرض خسته نباشی به دوست عزیزمون آقای @omidrastegar جهت زحماتی که برای فارسی سازی این افزونه انجام دادن. 

همچنین تشکر پیش پیش به مدیر پرشین اسکریپت جهت ساخت افزونه درگاه پرداخت  :)   :-*  در آینده (امیدوارم به زودی انجام بشه) @Mohammad

این افزونه نصبت به افزونه های مشابه بسیار کاربردی تر و بهتر هستش من تمامی پلاگین های عضویت ویژه نصب و تست کردم هرکدام کمیتی دارند نصبت به دیگری اما این افزونه ULTIMATE MEMBERSHIP PRO از قابلیت های خیلی بهتری برخوردار است. میشه گفت در این زمینه کاملترین است.

فقط چندتا ایراد داره 

1- درگاه پرداخت ایرانی ندارد

2- پنل مدیریت افزونه بهم ریخته هستش (تقریبا)

اگر دوستان توانایی کمی تغییر داشته باشن این افزونه جزو بهترین ها خواهد بود.

همچنین امید جان اگر تمایل داشته باشی من میتونم چند خطی کمک کنم که ترجمه کنیم (در حد توانم ی گوشه از کار میگیرم)

نسخه 4.0 هم رسید.

skyiran

کاربر عضو
سلام

ضمن عرض خسته نباشی به دوست عزیزمون آقای @omidrastegar جهت زحماتی که برای فارسی سازی این افزونه انجام دادن. 

همچنین تشکر پیش پیش به مدیر پرشین اسکریپت جهت ساخت افزونه درگاه پرداخت  :)   :-*  در آینده (امیدوارم به زودی انجام بشه) @Mohammad

این افزونه نصبت به افزونه های مشابه بسیار کاربردی تر و بهتر هستش من تمامی پلاگین های عضویت ویژه نصب و تست کردم هرکدام کمیتی دارند نصبت به دیگری اما این افزونه ULTIMATE MEMBERSHIP PRO از قابلیت های خیلی بهتری برخوردار است. میشه گفت در این زمینه کاملترین است.

فقط چندتا ایراد داره 

1- درگاه پرداخت ایرانی ندارد

2- پنل مدیریت افزونه بهم ریخته هستش (تقریبا)

اگر دوستان توانایی کمی تغییر داشته باشن این افزونه جزو بهترین ها خواهد بود.

همچنین امید جان اگر تمایل داشته باشی من میتونم چند خطی کمک کنم که ترجمه کنیم (در حد توانم ی گوشه از کار میگیرم)

نسخه 4.0 هم رسید.

در اصلاح تاپیک قبل 

بنده از سایت زرین پال درخواست کردم که درگاه پرداختی را برای این افزونه تهیه کنند که اگر موافقت کنند و درگاه بسازند من اقدام به پارسی سازی آخرین نسخه 4.1 این افزونه خواهم کرد.

thmm

تازه وارد
دوستان عزیز حداقل آقای علیزاده تو ترجمه ای که انجام دادن درگاه زرین پال و ... درگاه واسط دیگری هم قرار دادند... این نسخه درگاه نداره

pclord

تازه وارد
درود

دوستان از کجا میشه درگاه برای این افزونه پیدا کرد؟ متاسفانه شخصی هم که درگاه براش نوشته بود دیگه خبری ازشون نیست، نه سایتش کار میکنه و نه جایی برای فروش گذاشته، فکر کنم کلا بیخیالش شده، اگه کسی درگاه زرین پال رو براش داره بفرسته ممنون میشم. کارم گیر درگاه مونده. نسخه جدیدشم اومده اگه فارسی میشد عالی بود:

Ultimate Membership Pro 5.5

با سپاس

آخرین ویرایش توسط مدیر:

pclord

تازه وارد
اگه کسی خواست تا لینک دانلود آخرین نسخه رو هم قرار بدم...

pclord

تازه وارد
دانلود Ultimate Membership Pro 5.5 در پیوست

فایل زبان فارسی نسخه ها قبلی رو گذاشتم توی پوشه زبان بیشتر قسمت ها فارسی شده.

من مشکلم رو با افزونه RCP حل کردم، اما این خیلی کاملتره فقط مشکلش نبود درگاه هست.برای زرین پال هم پیغام فرستادم شاید اضاف کنند.

موفق باشید.

You must be registered for see images attach

omidrastegar

کاربر عضو
آخرین نسخه افزونه Ultimate Membership Pro wordpress plugin v5.5  به پست اول اضافه شد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

inoti

تازه وارد
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما بزرگواران

فایل زیپ اول مربوط به چیه؟

seyedata

تازه وارد
Ultimate-Membership-Pro-WordPress-Plugin-v3.1.jpg

به روزرسانی افزونه به آخرین نسخه در تاریخ 1395/04/15

افرونه حرفه ای عضویت ویژه وردپرس (Ultimate Membership Pro wordpress plugin v3.4)

این افزونه به صورت کامل فارسی سازی شده

Ultimate Membership Pro نام افزونه عضویت ویژه در وردپرس می باشد که به کمک آن قادر هستید سطح های مختلف کاربری را در سیستم وردپرس خود ایجاد کرده و کاربران خود را مدیریت کنید .

همچنین با استفاده از افزونه عضوی ویژه Ultimate Membership Pro می توانید تمام قسمت های مختلف سایت خود شامل برگه ها محتوا و عکس ها و همچنین آدرس سایت خود را محافظت کرده تا کاربرانی که عضو ویژه نیستند نتوانند به این بخش ها دسترسی داشته باشند . از دیگر امکانات افزونه Ultimate Membership Pro قابلیت تعیین بسته های مختلف کاربران ویژه است که می توانید برای این بسته ها زمان دلخواه تعیین کنید . همچنین این سیستم از استفاده چند نفر از یک اکانت را جلوگیری خواهد کرد . هم اکنون می توانید این افزونه که توسط تیم پرشین اسکریپت فارسی سازی شده است را دریافت کرده و با امکانات دیگر آن آشنا شوید .

لیستی از ویژگی های اصلی افزونه Ultimate Membership Pro :

• قابلیت تعریف سطوح دسترسی مختلف

• بی نهایت سطح عضویت رایگان یا غیر رایگان

• امکان محافظت از محتوا توسط Content Locker یا قفل مطلب

• امکان بهره گیری از درگاه های پرداخت (درگاه های PayPal, Authorize.net, Stripe, 2CheckOut, BrainTree, Payza و واریز به حساب بانکی به صورت پیشفرض در افزونه موجودند)

• بازه های تستی (Trial) رایگان یا غیر رایگان

• امکان تعریف Drip Content یا محتوای دنباله دار و اجازه دسترسی به کاربر در زمان مشخص

• محدود کردن دسترسی به صفحات یا آدرس ها

• امکان تعریف پلن های اشتراک

• دارای قالب های از پیش آماده برای ورود کاربران

• دارای قالب های از پیش آماده برای ثبت نام

• امکان محافظت از منو ها

• یکپارچه شده با 9 پلتفرم ایمیل مارکتینگ (بازاریابی ایمیلی) مختلف

• یکپارچه شده با ویژوال کامپوزر

• امکان اعمال محدودیت در کلمات کلیدی

• امکان ورود با شبکه های اجتماعی (7 شبکه اجتماعی شامل فیسبوک، توییتر، گوگل، لیندکین، اینستاگرام، Vkontakte و تامبلر)

• دارای دکمه های از پیش ساخته برای شبکه های اجتماعی

• امکان اعتبار سنجی دوگانه ایمیل

• نمایش اطلاعات آماری در داشبورد

• بی نهایت فیلد ثبت نام/پروفایل

• دارای فیلد های محدود شده بر اساس سطوح

• همگام سازی کاربران وردپرس

• امکان ریدایرکت یا جایگزین کردن محتوای صفحه

• امکان نمایش لیست کاربران

• دارای تنظیمات جستجو و صفحه بندی کاربران

• امکان استفاده از واحد های ارزی سفارشی سازی شده

• امکان تعریف و بهره گیری از کوپن های تخفیف

• امکان ایجاد گروهی کوپن ها

• دارای قابلیت سفارشی سازی ایمیل های نوتیفیکیشن

• دارای تمپلیت های از پیش ساخته Content Locker برای قفل محتوا

• زمینه های دلخواه جهت تصویر پروفایل، آپلود فایل، انتخاب چندگانه

• امکان بهره گیری از منطق شرطی در فرم ثبت نام

• دارای کد تایید/فیلد سوال

• صفحه اکانت کاربری حرفه ای با قابلیت های تمدید، لغو و حذف

• مجهز به کد های کوتاه از پیش آماده

• امکان اعمال مالیات بر اساس کشور کاربر

• مجهز به فیلد های سفارشی کشور

• و …

برای زیباسازی و دقت کامل در راستچین شدن افزونه wp-parsidate را جداگانه نصب کنید.

با سلام
من میخوام لینکهای سایتم فقط برای اعضای vip قابل دانلود باشه. آیا با این افزونه امکانش هست؟
اگر بله لطفا روش رو توضیح بدید
ممنونم

sepahanserver

تازه وارد
به نسخه 8.6.2 آپدیت نمیشه ؟
این نسخه نمیشه درگاه فعال کرد فکر کنم با وردپرس جدید سازگار نیست...

بالا