افزونه حرفه ای عضویت ویژه وردپرس Ultimate Membership Pro

omidrastegar

کاربر عضو
You must be registered for see images attach

به روزرسانی افزونه به آخرین نسخه در تاریخ 1398/07/18

افرونه حرفه ای عضویت ویژه وردپرس (Ultimate Membership Pro wordpress plugin v8.3.3)

این افزونه به صورت کامل فارسی سازی شده + درگاه پرداخت

Ultimate Membership Pro نام افزونه عضویت ویژه در وردپرس می باشد که به کمک آن قادر هستید سطح های مختلف کاربری را در سیستم وردپرس خود ایجاد کرده و کاربران خود را مدیریت کنید .

همچنین با استفاده از افزونه عضوی ویژه Ultimate Membership Pro می توانید تمام قسمت های مختلف سایت خود شامل برگه ها محتوا و عکس ها و همچنین آدرس سایت خود را محافظت کرده تا کاربرانی که عضو ویژه نیستند نتوانند به این بخش ها دسترسی داشته باشند . از دیگر امکانات افزونه Ultimate Membership Pro قابلیت تعیین بسته های مختلف کاربران ویژه است که می توانید برای این بسته ها زمان دلخواه تعیین کنید . همچنین این سیستم از استفاده چند نفر از یک اکانت را جلوگیری خواهد کرد . هم اکنون می توانید این افزونه که توسط تیم پرشین اسکریپت فارسی سازی شده است را دریافت کرده و با امکانات دیگر آن آشنا شوید .

لیستی از ویژگی های اصلی افزونه Ultimate Membership Pro :

• قابلیت تعریف سطوح دسترسی مختلف
  • بی نهایت سطح عضویت رایگان یا غیر رایگان
  • امکان محافظت از محتوا توسط Content Locker یا قفل مطلب
  • امکان بهره گیری از درگاه های پرداخت (درگاه های PayPal, Authorize.net, Stripe, 2CheckOut, BrainTree, Payza و واریز به حساب بانکی به صورت پیشفرض در افزونه موجودند)
  • بازه های تستی (Trial) رایگان یا غیر رایگان
  • امکان تعریف Drip Content یا محتوای دنباله دار و اجازه دسترسی به کاربر در زمان مشخص
  • محدود کردن دسترسی به صفحات یا آدرس ها
  • امکان تعریف پلن های اشتراک
  • دارای قالب های از پیش آماده برای ورود کاربران
  • دارای قالب های از پیش آماده برای ثبت نام
  • امکان محافظت از منو ها
  • یکپارچه شده با 9 پلتفرم ایمیل مارکتینگ (بازاریابی ایمیلی) مختلف
  • یکپارچه شده با ویژوال کامپوزر
  • امکان اعمال محدودیت در کلمات کلیدی
  • امکان ورود با شبکه های اجتماعی (7 شبکه اجتماعی شامل فیسبوک، توییتر، گوگل، لیندکین، اینستاگرام، Vkontakte و تامبلر)
  • دارای دکمه های از پیش ساخته برای شبکه های اجتماعی
  • امکان اعتبار سنجی دوگانه ایمیل
  • نمایش اطلاعات آماری در داشبورد
  • بی نهایت فیلد ثبت نام/پروفایل
  • دارای فیلد های محدود شده بر اساس سطوح
  • همگام سازی کاربران وردپرس
  • امکان ریدایرکت یا جایگزین کردن محتوای صفحه
  • امکان نمایش لیست کاربران
  • دارای تنظیمات جستجو و صفحه بندی کاربران
  • امکان استفاده از واحد های ارزی سفارشی سازی شده
  • امکان تعریف و بهره گیری از کوپن های تخفیف
  • امکان ایجاد گروهی کوپن ها
  • دارای قابلیت سفارشی سازی ایمیل های نوتیفیکیشن
  • دارای تمپلیت های از پیش ساخته Content Locker برای قفل محتوا
  • زمینه های دلخواه جهت تصویر پروفایل، آپلود فایل، انتخاب چندگانه
  • امکان بهره گیری از منطق شرطی در فرم ثبت نام
  • دارای کد تایید/فیلد سوال
  • صفحه اکانت کاربری حرفه ای با قابلیت های تمدید، لغو و حذف
  • مجهز به کد های کوتاه از پیش آماده
  • امکان اعمال مالیات بر اساس کشور کاربر
  • مجهز به فیلد های سفارشی کشور
  • و …

فارسی سازی رو تقریبا کامل کردم نسبت به قبلی. بر اساس نسخه موجود در زرین پال درگاه پرداخت اضافه کردم.
برای زیباسازی و دقت کامل در راستچین شدن افزونه wp-parsidate را جداگانه نصب کنید.

پیوست‌ها

• Ultimate.Membership.Pro.WordPress.Plugin.v5.5.zip
    7.3 مگابایت · بازدیدها: 252
  • Ultimate Membership Pro wordpress plugin v8.3.3.zip
    10.7 مگابایت · بازدیدها: 71
آخرین ویرایش:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
: :)) ))

Awat اسم پلاگین نیست . اسم یک فردی هست که این پلاگین رو تو مارکت همیار میفروشه ... اسمش آوات علیزاده هستش ..... حالا نمیدونم چرا گذاشته روی پلاگین اسمش رو :D

iSAEED

کاربر عضو
این کدوم نسخست؟!

نسخه فارسی یا زبان اصلی؟!

amiralibk.ir

تازه وارد

Awat اسم پلاگین نیست . اسم یک فردی هست که این پلاگین رو تو مارکت همیار میفروشه ... اسمش آوات علیزاده هستش ..... حالا نمیدونم چرا گذاشته روی پلاگین اسمش رو :D
طبق معمول دوستان خریدن افزونه رو ترجمه کردن و شدن صاحب و سازنده افزونه  :44:   :)

omidrastegar

کاربر عضو

راست میگی اصلا متوجه تهش نشده بودم

این کدوم نسخست؟!

نسخه فارسی یا زبان اصلی؟!
نسخه انگلیسی

طبق معمول دوستان خریدن افزونه رو ترجمه کردن و شدن صاحب و سازنده افزونه  :44:   :)
کاش میخریدند

omidrastegar

کاربر عضو
افزونه به صورت کامل به زبان فارسی ترجمه شد و در پست اول جایگزین گردید.

iSAEED

کاربر عضو
افزونه به صورت کامل به زبان فارسی ترجمه شد و در پست اول جایگزین گردید.
خیلی ممنون بابت فارسی سازی این افزونه.

منتها تا واحد پول ایرانی و افزونه های وابسته نیاد واسش کارایی نداره

ایشالله اونم اکی بشه.چون افزونه خوبی به نظر میرسه

awat

تازه وارد
متاسفم براتون یه عده بدبخت و مفت خور / تو اصن میدونی کپی رایت چیه ؟؟ فرق افزونه نال با اصل در چیه ؟؟؟ اینهمه زخمت کشیدم براش درگاه نوشتم و ترجمه کردم الانم من آدم بده ام ؟؟؟ من بزور چیزی به کسی نمیفروشم ولی در عوض از خریدارانم هرچی در توانم باشه بهشون پشتیبانی میدم / جالب اینحاست رایگان قرار دادی و از آموزش منم داری استفاده میکنی ؟؟؟؟؟ واقعا که متاسفم برات

طبق معمول دوستان خریدن افزونه رو ترجمه کردن و شدن صاحب و سازنده افزونه :44: :)
من رو هیچ چیزی اسم نذاشتم افزونه از اسمش مشخص و پیداست عزیزم خودت که استادی و ملت هم شعور اینو دارن / فقط شما قصدت از این پست خراب کردن منه / که البته بهت خسته نباشید میگم

میخرند عزیزم من حدا از سیستم مارکت بصورت فروش که کاربران سوال میپرسند تمایل به خرید مستفیم و بدون واسط رو دارند اما متاسفانه سایت های کلاه برداری مثله این

اومده و 16 نسخه به قیمت 50 هزارتومان رو فروخته که معادل 800 هزارتومان میشه / بدون اینکه زحمتی بکشه اصن یک خط کد بهش اضافه کنه اومده افزونه رو به قیمت 20 هزارتومان از مارکت خریده و پشتیبانی خوبی بهش دادیم اما این هم یک کلاه بردار عوضی مثه بقیه است

از دوستان عزیزم تقاضا دارم کمکم کنن که جلوی این کثافت بی عرضه رو بیگیریم تا بیشتر از این با زحمت های دیگران پول پارو نکنه کثافت آشفال
بخدا بحث پول نیست حرصم درمیاد میبینم یه عده سود جود زحمات های ما رو هدر میدن ازتون خواهشمندم بردارانه که بهم کمک کنن من به شرفم قسم نسخه اصلی و دارای لایستس قانونی براتون میذارم بصورت کاملا رایکان فقط از شنا تقاضای کمک دارم

ممنونم بابت همه چی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

متاسفم براتون یه عده بدبخت و مفت خور / تو اصن میدونی کپی رایت چیه ؟؟ فرق افزونه نال با اصل در چیه ؟؟؟ اینهمه زخمت کشیدم براش درگاه نوشتم و ترجمه کردم الانم من آدم بده ام ؟؟؟ من بزور چیزی به کسی نمیفروشم ولی در عوض از خریدارانم هرچی در توانم باشه بهشون پشتیبانی میدم / جالب اینحاست رایگان قرار دادی و از آموزش منم داری استفاده میکنی ؟؟؟؟؟   واقعا که متاسفم برات
سلام

در مورد رایگان قرار دادن اینکه ما در این سایت پلاگین ها و اسکریپت های خارجی که توی سایت های خارجی رایگان پخش شده باشند رو توی انجمن منتشر میکنیم :

ولی ترجمه و زحمات دوستان ایرانی رو بدون اجازه خودشون منتشر نمیکنیم ؛ در مورد ویدئو هم جدیدا اضافه شده به تاپیک و قبلن نبوده . بهر حال از تاپیک حذف شد . ( میتونستید از دکمه گزارش استفاده کنید )

در مورد ترجمه هم گویا omidrastegar خودشون مجددا ترجمه کردند . اگر مطمئن هستید که از ترجمه شما استفاده شده گزارش بدید فایل فارسی از تاپیک حذف میشه .

awat گفت:
من رو هیچ چیزی اسم نذاشتم افزونه از اسمش مشخص و پیداست عزیزم خودت که استادی و ملت هم شعور اینو دارن / فقط شما قصدت از این پست خراب کردن منه / که البته بهت خسته نباشید میگم
دوست عزیز ... دقیقا روی افزونه اسم خودتون رو گذاشتید .

توی لینک بالا کاملا مشخص هست که از اسم خودتون بجای اسم اصلی استفاده کردید . حتی روی تصویر هم اسم رو عوض کردید . پس خواهشا حرف از کپی رایت نزنید .

awat گفت:
میخرند عزیزم من حدا از سیستم مارکت بصورت فروش که کاربران سوال میپرسند تمایل به خرید مستفیم و بدون واسط رو دارند اما متاسفانه سایت های کلاه برداری مثله این

اومده و 16 نسخه به قیمت 50 هزارتومان رو فروخته که معادل 800 هزارتومان میشه / بدون اینکه زحمتی بکشه اصن یک خط کد بهش اضافه کنه اومده افزونه رو به قیمت 20 هزارتومان از مارکت خریده و پشتیبانی خوبی بهش دادیم اما این هم یک کلاه بردار عوضی مثه بقیه است

از دوستان عزیزم تقاضا دارم کمکم کنن که جلوی این کثافت بی عرضه رو بیگیریم تا بیشتر از این با زحمت های دیگران پول پارو نکنه کثافت آشفال

بخدا بحث پول نیست  حرصم درمیاد میبینم یه عده سود جود زحمات های ما رو هدر میدن ازتون خواهشمندم بردارانه که بهم کمک کنن من به شرفم قسم نسخه اصلی و دارای لایستس قانونی براتون میذارم بصورت کاملا رایکان فقط از شنا تقاضای کمک دارم

ممنونم بابت همه چی
ببینید اینکه یک افزونه رو بومی سازی ( ترجمه و درگاه ) واقعا کارتون قابل تقدیر هستش .. و شما هم حق دارید که حق و دستمزد تلاشتون رو بگیرید ... ( دستمزد ترجمه و درگاه رو ) ، نه اینکه پلاگین یکی دیگه رو بخرید و بزارید فروش ....

ما هم خودمون از این جور موارد کسب درآمد کردیم ولی هیچ وقت سیستم اصلی رو برای فروش نذاشتیم . به همین دلیل محصولی توی مارکت همیار و جای دیگه نداریم درحالی که میتونستیم کلی از این کار کسب درآمد کنیم . .. نمونه اش گراویتی فرم و rcp هستش که توی خیلی از سایت ها به فروش میرفت ولی ما فقط از طریق درگاه های خودمون و پلاگین هایی که خودمون زدیم کسب درآمد نکردیم نه از سیستم اصلیش .

حس شما کاملا برای بنده قابل درک هستش ... حالا سایت شما فقط 80 تومن گیرش اومده ( گذاشته 50 هزار ریال و تا الان میشه 80 تومان ) . نمونه همین شرایط شما برای بنده هم پیش اومده ... افزونه restrict content pro رو توی همین انجمن بومی سازی و درگاه زدیم و 2 نسخه زرین پال و پارسپال رو رایگان قرار دادیم ولی در مارکت همیار وردپرس از درگاه های ما توسط شاهدی نامی استفاده شد و حدود 40  تا 40 هزار تومن یعنی 1 میلیون 600 تومن گیرش اومد !

بهر حال گفتم بومی سازی شما قابل تقدیره ولی بچه های این انجمن هم بجز ویدئوی شما از محصولات شما استفاده نکردند .. همونطور که شما حق خودتون دیدید که پلاگین رو ترجمه کنید دوستان انجمن هم حق خودشون دیدند که ترجمه کنند . درگاه های شما هم توی این انجمن به هیچ وجه استفاده نشده ... فقط ویدئو بود که مدیران در جریانش نبودند و اگه گزارش میدادید همون موقع حذف میشد . در مورد سایت مذکور هم اول باید با مدیرش هماهنگ کنید . اگه قبول نکرد بعدش بیاد چاره دیگه لحاظ کرد .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amiralibk.ir

تازه وارد

توی لینک بالا کاملا مشخص هست که از اسم خودتون بجای اسم اصلی استفاده کردید . حتی روی تصویر هم اسم رو عوض کردید . پس خواهشا حرف از کپی رایت نزنید .

ممنون حنان جان . 

دیگه اسم گزاشتن رو افزونه به چه صورته و چجوری میتونه باشه من نمیدونم !!!! فقط میدونم شما اینکارو کردی دوست عزیز !!!

awat

تازه وارد
سلام
در مورد رایگان قرار دادن اینکه ما در این سایت پلاگین ها و اسکریپت های خارجی که توی سایت های خارجی رایگان پخش شده باشند رو توی انجمن منتشر میکنیم :

ولی ترجمه و زحمات دوستان ایرانی رو بدون اجازه خودشون منتشر نمیکنیم ؛ در مورد ویدئو هم جدیدا اضافه شده به تاپیک و قبلن نبوده . بهر حال از تاپیک حذف شد . ( میتونستید از دکمه گزارش استفاده کنید )

در مورد ترجمه هم گویا omidrastegar خودشون مجددا ترجمه کردند . اگر مطمئن هستید که از ترجمه شما استفاده شده گزارش بدید فایل فارسی از تاپیک حذف میشه .

ببینید اینکه یک افزونه رو بومی سازی ( ترجمه و درگاه ) واقعا کارتون قابل تقدیر هستش .. و شما هم حق دارید که حق و دستمزد تلاشتون رو بگیرید ... ( دستمزد ترجمه و درگاه رو ) ، نه اینکه پلاگین یکی دیگه رو بخرید و بزارید فروش ....

ما هم خودمون از این جور موارد کسب درآمد کردیم ولی هیچ وقت سیستم اصلی رو برای فروش نذاشتیم . به همین دلیل محصولی توی مارکت همیار و جای دیگه نداریم درحالی که میتونستیم کلی از این کار کسب درآمد کنیم . .. نمونه اش گراویتی فرم و rcp هستش که توی خیلی از سایت ها به فروش میرفت ولی ما فقط از طریق درگاه های خودمون و پلاگین هایی که خودمون زدیم کسب درآمد نکردیم نه از سیستم اصلیش .

حس شما کاملا برای بنده قابل درک هستش ... حالا سایت شما فقط 80 تومن گیرش اومده ( گذاشته 50 هزار ریال و تا الان میشه 80 تومان ) . نمونه همین شرایط شما برای بنده هم پیش اومده ... افزونه restrict content pro رو توی همین انجمن بومی سازی و درگاه زدیم و 2 نسخه زرین پال و پارسپال رو رایگان قرار دادیم ولی در مارکت همیار وردپرس از درگاه های ما توسط شاهدی نامی استفاده شد و حدود 40 تا 40 هزار تومن یعنی 1 میلیون 600 تومن گیرش اومد !

بهر حال گفتم بومی سازی شما قابل تقدیره ولی بچه های این انجمن هم بجز ویدئوی شما از محصولات شما استفاده نکردند .. همونطور که شما حق خودتون دیدید که پلاگین رو ترجمه کنید دوستان انجمن هم حق خودشون دیدند که ترجمه کنند . درگاه های شما هم توی این انجمن به هیچ وجه استفاده نشده ... فقط ویدئو بود که مدیران در جریانش نبودند و اگه گزارش میدادید همون موقع حذف میشد . در مورد سایت مذکور هم اول باید با مدیرش هماهنگ کنید . اگه قبول نکرد بعدش بیاد چاره دیگه لحاظ کرد .
خیلی ازتون ممنونم که لینک ها رو عوض کردید
شما هم مثل من گیره یک عده بی همه چیز افتادی و تجربه ش رو داری من همیشه کارهای شما رو دنبال میکنم و جای تقدیر هست اما به نظر شما راه حلی هست که ما بتونیم جلوی این گونه سوء استفاده ها رو بگیریم
در ضمن خدمتتون عرض کنم بنده افزونه رو بصورت کاملا قانونی و از طریق وب ساایت codecanyon خریدم نه افزونه های رایگان منشر شده در وب سایت ها / در مورد ترجمه این افزونه هم با خود سازنده اصلی در رابطه با ترجمه این افزونه صحبت کردم و ایشون موافقت خودشون رو اعلام کردند و تشکر زیادی هم کردند / حتی در باره گسترش امکانات و یا بقول وبمستر ها develop کردنش بحث کردیم قرار هست در تسخه بعدی یک سری امکاتات و ترجمه رسمی رو قرار بدند
ولی یه سوال از شما استاد عزیزم : به نظرت محدودیت دانلود در فایل ها هم براش بسازم فکر خوبیه و جواب میده ؟؟؟ مقلا کاربر با اشتراک ماهانه فقط بتونه روزی 30 دانلود داشته باشه ؟؟

خیلی خوشحال شدم از آشنای باهاتون و از زحمات شما تقدیر و تشکر میکنم

ممنون حنان جان .

دیگه اسم گزاشتن رو افزونه به چه صورته و چجوری میتونه باشه من نمیدونم !!!! فقط میدونم شما اینکارو کردی دوست عزیز !!!

کپی رایت و نمیخوام معنی کنم ولی به نظرت این کار درسته که یک افزونه کلی برای گسنرش و ساختش زحمت کشیده بشه و بصورت رایگان پخش بشه ؟؟؟؟ این سوالمو جواب بدید من ممنونت میشم !

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

خیلی ازتون ممنونم که لینک ها رو عوض کردید

شما هم مثل من گیره یک عده بی همه چیز افتادی و تجربه ش رو داری من همیشه کارهای شما رو دنبال میکنم و جای تقدیر هست اما به نظر شما راه حلی هست که ما بتونیم جلوی این گونه سوء استفاده ها رو بگیریم

در ضمن خدمتتون عرض کنم بنده افزونه رو بصورت کاملا قانونی و از طریق وب ساایت codecanyon خریدم نه افزونه های رایگان منشر شده در وب سایت ها / در مورد ترجمه این افزونه هم با خود سازنده اصلی در رابطه با ترجمه این افزونه صحبت کردم و ایشون موافقت خودشون رو اعلام کردند و تشکر زیادی هم کردند / حتی در باره گسترش امکانات و یا بقول وبمستر ها develop کردنش بحث کردیم قرار هست در تسخه بعدی یک سری امکاتات و ترجمه رسمی رو قرار بدند

ولی یه سوال از شما استاد عزیزم : به نظرت محدودیت دانلود در فایل ها هم براش بسازم فکر خوبیه و جواب میده ؟؟؟ مقلا کاربر با اشتراک ماهانه فقط بتونه روزی 30 دانلود داشته باشه ؟؟

خیلی خوشحال شدم از آشنای باهاتون و از زحمات شما تقدیر و تشکر میکنم
خواهش میکنم دوست عزیز ...

بلانسبت دوستانی که دارن شریف و سالم تو وب کار میکنن باید بگم بازار وب ایران به قدری شیر تو شیر و هرکی به هرکی شده که فرقی نمیکنه شما اصل خریدی یا نه ..... یه عده شدن مافیای وب ایران و هرچیزی رو به هرقیمتی که دلشون میخواد فرو میکنن به ملت ....

متاسفانه مرجعی هم برای بررسی و پیگیری وجود نداره .....

به نظر بنده شما پلاگین هایی که خودتون برنامه نویسی کردید مثل درگاه هاشو با سورسگاریدن روی دامنه کد کنید و بفروشید ... فروش پایین میاد ولی خب خیالتون راحت تره ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

awat

تازه وارد
خواهش میکنم دوست عزیز ...

بلانسبت دوستانی که دارن شریف و سالم تو وب کار میکنن باید بگم بازار وب ایران به قدری شیر تو شیر و هرکی به هرکی شده که فرقی نمیکنه شما اصل خریدی یا نه ..... یه عده شدن مافیای وب ایران و هرچیزی رو به هرقیمتی که دلشون میخواد فرو میکنن به ملت ....

متاسفانه مرجعی هم برای بررسی و پیگیری وجود نداره .....

به نظر بنده شما پلاگین هایی که خودتون برنامه نویسی کردید مثل درگاه هاشو با سورسگاریدن روی دامنه کد کنید و بفروشید ... فروش پایین میاد ولی خب خیالتون راحت تره ...
حتما همین کارو میکنم / خیلی خیلی ممنونم از راهنماییت فروش کمتر ولی خیالمم راحته که زحمتهام به هدر نمیره و این مافیای کثیف به امید خدا روری تقاص پس میدن / بازم ممنونم دوست خوبم

omidrastegar

کاربر عضو
افزونه به نسخه جدید به روزرسانی شد برای دریافت به پست اول مراجعه نمایید

omidrastegar

کاربر عضو
افزونه به نسخه جدید به روزرسانی شد برای دریافت به پست اول مراجعه نمایید

reza_73

تازه وارد
سلام 

تو این افزونه کاربر میتونه ارسال پست هم داشته باشه 

این افزونه بهتره یا UserPro

ممنون

mehrpouya

کاربر عضو
سلام.

من این افزونه رو نصب کردم. اما جز یه کاربر کسی نتونست ثبت نام کنه. اون یه کاربر هم خودم بودم! فشار واقعا سنگینی هم روی سرور سایت وارد کرد. دست آخر هم شرکت هاستینگ این افزونه رو حذف کرد تا سایت نورمال شد. یه بررسی بفرمائید

mojtaba472

تازه وارد
سلام دوستان

درگاه پرداخت برای این افزونه وجود داره؟

اگه وود داره لطفا لینک بدید.

omidrastegar

کاربر عضو
آخرین نسخه افزونه Ultimate Membership Pro wordpress plugin v3.1  به پست اول اضافه شد

بالا