افزونه درگاه جهان پی JahanPay ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
افزونه درگاه بانکی Jahanpay.com

دانلود کنید:

کد:
http://jahanpayment.ir/codes/Jahanpay_wc.zip
برای نصب کافیست افزونه را در پوشه پلاگین ها واقع در مسیر wp-content/plugins اپلود کنید و از مدیریت فعال کنید.

برای استفاده از درگاه باید در وب سایت عضو باشید.

zegersot

کاربر عضو
ماشالله گروه پای لاین :41:

مرسی بابت انتشار

behrouz321

تازه وارد
با سلام و درود خدمت دوستان .مخصوصا آقا محمد که خیلی به ما کمک می کنن

می خواستم بگم این پلاگین جهان پی رو روی وو کامرس نصب کردم که اولا باید پلاگین پی لاین غیرفعال باشه تا نصب و راه اندازی بشه .. و بعدشم اینکه وقتی پرداخت با موفقیت انجام بشه یا نشه تو صفحه ی تشکر متنی رو نشون نمیده ..

مرسی اگه یه چک بکنین ..

behrouz321

تازه وارد
2 تا مشکل دیگه هم پیدا شد !

یکی اینکه وقتی پرداخت با موفقیت انجام بشه ..وقتی به سایت فروشگاهمون برمی گرده سبد خرید صفر نمیشه

یکی دیگه اینکه اگه هزینه تو فروشگاه به تومان باشه ..وقتی می خوای پرداخت کنی مبلغ به ریال می ره واسه جهان پی

ینی اگه یه نفر سبدش هزار تومن باشه ..وقتی می خواد پرداخت کنه صد تومن پرداخت می کنه

و یکی هم همون مشکلی که گفتم

چون جهان پی ..با تمام درگاه های دیگه فرق داره و علاوه بر امکاناتش سودی که برمی داره فقط و فقط یه درصده ..از دوستای عزیزم خواهشمندم کمک کنن .. مرسی ;)

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این درگاه رو ما ننوشتیم. کار خود جهان پی هست. ازشون بخواید پشتیبانی کنن.

behrouz321

تازه وارد
ای بابا d:

اخه چرا ؟

من فک کردم وقتی پلاگینشو اینجا واسه دانلود گذاشتین حتما پشتیبانی هم می کنین :(

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بررسی میکنم خبرشو میدم. در همین تاپیک

amirkashani

کاربر عضو
محمد جان بنده بارها و بارها خدمتتون گفتم کمی باید بیشتر دست به دست هم بدیم من یه دانش کوچولو از کد نویسی دارم اما اونقدر نیست که بتونم کارهای بزرگ بکنم اما بازهم اگه کمکی از دست من بر میاد در خدمتتون هستم

میشه یکم وقت گذاشت روش

بازم ممنون محمد جان

من خودم وبمسترم میدونم مشکلات چیه اما باید بالاخره برای بالا رفتن تلاش کرد

یا حق

EmpireWorld

تازه وارد
دوستان چرا برای من این ارور نشون داده میشه :

در اتصال به درگاه زرین پال مشکلی به وجود آمد٬ لطفا از درگاه سایر بانک*ها استفاده نمایید.

البته یه نکته رو بگم که من هنوز حسبام تایید نشده

ممکنه از این باشه؟

به نظر خودم باید بره به سایت و بعد اونجا بگه که نمیشه خرید کرد

نه اینکه کلا نتونه بره به درگاه پرداخت

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
صد در صد همین هست. وقتی حساب تایید نشه کار نمیکنه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
پی لاین پیشنهاد میشه

کارمزد و... برمیگرده به خودتون

poorya99

تازه وارد
سلام

من استفاده میکردم خیلی عالی بود فقط مدتیه متصل نمیشه خود سایت جهان پی این اطلاعیه رو زده تو سایت لطفا اگه امکانش هست این آدرس وب سرویس رو وارد کنید و دوباره برای دانلود قرار بدید من هرچی گشتم نتونستم آدرس وب سرویس رو پیدا کنم ...

این اطلاعیه جهان پی:

-- به اطلاع می رسانیم به دلیل عدم اتصال برخی سرورهای آلمان به سرور جهان پی ,وب سرویس جدیدی پیاده و به شرح زیر اعلام می گردد

لذا تمامی کاربرانی که در اتصال به جهان پی مشکل دارند فقط وفقط آدرس وبسرویس را به شکل زیر تغییر دهند.

• آدرس وبسرویس قدیمی:(Iran)

• آدرس وبسروس جدید :( United States )

• لازم به یاد آوری است که فقط موارد قید شده در بالا را تغییر دهید نیازی به تغییر آدرس jahanpay.com/pay_invoice نیست !
  • فقط کاربرانی از وبسرویس جدید استفاده کنند که با وبسرویس قدیم امکان اتصال به جهان پی را نداشتند.

ممنون میشم سریع این کار رو انجام بدید خیلی کارم خراب شده بعد این جریان ...

poorya99

تازه وارد
سلاممن استفاده میکردم خیلی عالی بود فقط مدتیه متصل نمیشه خود سایت جهان پی این اطلاعیه رو زده تو سایت لطفا اگه امکانش هست این آدرس وب سرویس رو وارد کنید و دوباره برای دانلود قرار بدید من هرچی گشتم نتونستم آدرس وب سرویس رو پیدا کنم ...

این اطلاعیه جهان پی:

-- به اطلاع می رسانیم به دلیل عدم اتصال برخی سرورهای آلمان به سرور جهان پی ,وب سرویس جدیدی پیاده و به شرح زیر اعلام می گردد

لذا تمامی کاربرانی که در اتصال به جهان پی مشکل دارند فقط وفقط آدرس وبسرویس را به شکل زیر تغییر دهند.

• آدرس وبسرویس قدیمی:(Iran)

• آدرس وبسروس جدید :( United States )

• لازم به یاد آوری است که فقط موارد قید شده در بالا را تغییر دهید نیازی به تغییر آدرس jahanpay.com/pay_invoice نیست !
  • فقط کاربرانی از وبسرویس جدید استفاده کنند که با وبسرویس قدیم امکان اتصال به جهان پی را نداشتند.

ممنون میشم سریع این کار رو انجام بدید خیلی کارم خراب شده بعد این جریان ...
همیشه سوالام بی جواب میمونه اینجا

سوال نپرسم سنگین تره

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست من ، افزونه جهان پی توسط خودشون پشتیبانی میشه

و کمکی از دست ما بر نمیاد

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
بفرما :

کد:
http://up.persianscript.ir/uploads/2ea6-JPpayment.zip
اینکه آقا محمد میگه کاری از دست ما برنمیاد منظورش اینه که از نظر حرفه ای نباید کس دیگه ای این کارو بکنه چون افزونه خودش نویسنده داره .

jamshimi

کاربر عضو
دوستان در تنظمیات افزونه جهان پی در ووکامرس آدرس بازگشت رو باید چی انتخاب کنم؟ صفحه‌ای که در صورت پرداخت موفق نشان داده می‌شود را نشان دهید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا