افزونه رزرواسیون فروشگاه ووکامرس WooCommerce Bookings

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
WooCommerce Bookings پارسی یک افزونه ی تجاری می باشد که به وسیله ی آن قادر هستید براحتی فروشگاه ووکامرسی خود را تبدیل به یک سیستم رزرواسیون آنلاین (هتل ، وقت پزشک ، سالن ها و همایش ها و...) کنید. این افزونه فوق العاده کاربردی دارای قابلیت هایی نظیر قابلیت ایجاد محدودیت ، قابلیت تعریف تاریخ انقضا ، قابلیت تعریف قیمت های دلخواه ، سیستم اطلاع رسانی ایمیلی ، قابلیت تعیین تاریخ شروع و پایان برای رزرو هتل ، قابلیت ثبت درخواست برای تاریخی خاص و... می باشد. قابل ذکر است قیمت این سیستم 250 دلار است که هم اکنون می توانید این افزونه را رایگان دریافت کنید

1a61-woocommerce-booking-extension-300x300.jpg

اطلاعات بیشتر:

کد:
http://www.woothemes.com/products/woocommerce-bookings/
دمو:

کد:
http://demo2.woothemes.com/bookings/product/2595/
دانلود:

کد:
http://up.persianscript.ir/uploads/5027-woocommerce-bookings.zip

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان ، برای همکاری در ترجمه این افزونه ، روی لینک " " کلیک کنید.

mehrpouya

کاربر عضو
دوستان ، برای همکاری در ترجمه این افزونه ، روی لینک " " کلیک کنید.
این لینک شما رو متاسفانه من نفهمیدم دقیقا طرز کارش چیه. اما این افزونه متاسفانه تجاریه و نسخه کامل نیست. اگه نسخه کاملش باشه ارزش ترجمه داره و حاضرم سه چار تا زبونش رو کمک کنم. روی سایت خودم هم تستش کردم. متاسفانه اصلا اون چیزی که توی توضیحاتش نوشته روی نسخه دمو به نظر نمی رسه. خیلی نقص داره. شاید این افزونه بهتر باشه:

یا این یکی که خودم دارم تست میکنم: [h=2]WP Quick Booking Manager 1.1[/h]موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

saeedpersian

کاربر عضو
این لینک شما رو متاسفانه من نفهمیدم دقیقا طرز کارش چیه. اما این افزونه متاسفانه تجاریه و نسخه کامل نیست. اگه نسخه کاملش باشه ارزش ترجمه داره و حاضرم سه چار تا زبونش رو کمک کنم. روی سایت خودم هم تستش کردم. متاسفانه اصلا اون چیزی که توی توضیحاتش نوشته روی نسخه دمو به نظر نمی رسه. خیلی نقص داره. شاید این افزونه بهتر باشه:

یا این یکی که خودم دارم تست میکنم: WP Quick Booking Manager 1.1

موفق باشید
به قسمت ترجمه آنلاين برو....عضو شو.... بعد وارد (لاگين) شو.... بعد به پروژه ترمه افزونه موردنظر برو.... از قسمت عبارت هاي ترجمه نشده اون واژه هايي رو كه بلدي ترجمه كن به فارسي. نميخواد چهار زبانه ترجمه كني. همون انگليسي به فارسي كافيه.

بعد ترجمه ي شما به حالت زرد يعني در انتظار تاييد درمياد... بعد مدير بخش مياد ترجمه هاي منتظر رو تاييد ميكنه... بعد كه كل واژه ها تموم شد... افزونه رو بطور فارسي شده پاب ميكنن.(كار گروهي)

درمورد افزونه كه چه امكاناتي داره ..نميدونم.

miladjef

کاربر عضو
اگر میشه برای شمسی کردن این افزونه راهنمایی کنید که چه فایل های رو باید تغییر داد و چه کد های باید استفاده کرد؟

miladjef

کاربر عضو
من با نسخه 1.4.9 این افزونه کار کرده بودم و توی نسخه 1.4.9 شما در بخش تنظیمات محصول دقیقا مشخص می کردی که این محصول برای کدوم دسته از محصولات هست(برای مثال اتاق بزرگ یا اتاق متوسط) ولی در این نسخه 1.5.1 شما با این که سته مورد نظر رو انتخاب می کنی(از قبل داخل خود افزونه دسته های اصلی ایجاد کردم) ولی اختصاص دادن ذخیره نمی شه

کسی می تونه راهنمایی کنه؟

- - - Updated - - -

من با نسخه 1.4.9 این افزونه کار کرده بودم و توی نسخه 1.4.9 شما در بخش تنظیمات محصول دقیقا مشخص می کردی که این محصول برای کدوم دسته از محصولات هست(برای مثال اتاق بزرگ یا اتاق متوسط) ولی در این نسخه 1.5.1 شما با این که سته مورد نظر رو انتخاب می کنی(از قبل داخل خود افزونه دسته های اصلی ایجاد کردم) ولی اختصاص دادن ذخیره نمی شهکسی می تونه راهنمایی کنه؟
مشکلم حل شد(ببخشید)

miladjef

کاربر عضو
فکر کنم با افزونهparsidate مشکلت حل بشه
بابت معرفی این افزونه متشکرم اما یه سوال من اگر کد های داخل فایلclass-wc-bookings-calendar.php تغییر بدم و اونو به شمسی تبدیل کنم باید افزونه parsidate و wp-jalali رو غیر فعال کنم؟ (چون این دو افزونه تاریخ میلادی رو به شمسی تبدیل می کنه ولی اگر تاریخ شمسی باشه داخل کارشون اختلال پیش میاد)(برای تغییرات هم فکر کنم باید از کد های زیر Output the calendar view استفاده کنم...؟)

فایل پیوست نسخه 1.5.1

پیوست‌ها

• class-wc-bookings-calendar.zip
    2.2 کیلوبایت · بازدیدها: 23

miladjef

کاربر عضو
کار های که گفته بودم انجام دادم اما تغییر در افزونه به وجود نیومد.

rtlx94

Banned
سلام اگه میشه سریع تر افزونه ی booking رو ترجمه کنید دوستان . واقعا بهش نیاز دارم . آموزش ندارین ازش؟

saeedpersian

کاربر عضو
در قسمت ترجمه آنلاين بصورت پروژه قرار داده شده.

از اونجا خودتون هم ميتونيد ترجمه كنيد...

با اينكه من بهش نياز ندارم ولي كمي از اون رو ترجمه كردم. شما كه بهش نياز داري چند ساعت وقت بزاري تمومه!

miladjef

کاربر عضو
این فایل ترجمش (کار خودمه) هماهنگ با نسخه 1.5.1(نسخه که فقط تونستم داخل این انجمن به رایگان پیداش کنم و باقی سایت ها پولی بودند با تشکر از کسی که این افزونه قرار داد)

دوستان کسی ایده نداره تا بتونیم این بخش رو هم شمسی کنیم(البته به لطف دوستان تونستم بخش صدور فاکتور و هم بخش پیش فاکتور رو شمسی کنم اما این بخش رو هنوز نتونستم شمسی کنم)

attachment.php

You must be registered for see images attach

پیوست‌ها

• booking.zip
    29.6 کیلوبایت · بازدیدها: 43

rtlx94

Banned
سلام دوستان . من خیلی به این افزونه نیاز دارم . خواستم ببینم کسی آموزشش رو داره ؟ اگه دارید بیزحمت بذارید . ممنون

- - - Updated - - -

سلام . من دارم افزونه رو ترجمه میکنم .

میخواستم از ادمین بپرسم که اگه من تا آخر هفته ترجمه رو تموم کنم چقدر طول میکشه تا افزونه روی سایت قرار بگیره ؟

آخه خیلی لازمش دارم . آموزشش چی ؟

ممنون میشم اگه به سوالم جواب بدید . ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نسخه فارسی رو قرار دادن دوست من

ممنونم ازت [MENTION=34343]miladjef[/MENTION]

برای شمسی سازی باید دست به دامان [MENTION=21623]hannanstd[/MENTION] بشیم. وقتش ازاده :p

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
کجا وقتش آزاده :D

ولی فعلا دارم روی افزونه پیامک gravity forms کار میکنم ... ایشالا بعدش در خدمت هستم ... این نکته رو بگم که چون افزونه مستقل نیست و وابسته به ووکامرس هستش اگه شمسی سازی هم بشه ، برای استفاده توی ووکامرس باید خروجیش میلادی ذخیره بشه ها ...

آقا محمد میدونه چی دارم میگم ...

miladjef

کاربر عضو
کجا وقتش آزاده :D ولی فعلا دارم روی افزونه پیامک gravity forms کار میکنم ... ایشالا بعدش در خدمت هستم ... این نکته رو بگم که چون افزونه مستقل نیست و وابسته به ووکامرس هستش اگه شمسی سازی هم بشه ، برای استفاده توی ووکامرس باید خروجیش میلادی ذخیره بشه ها ...

میشه بگید چه فایل یا فایل های رو باید تغییر بدیم توی این افزونه.... یا این که چه کدهای باید تغییر داده بشه(برای مثال کد های که مخصوص پارمتر زمان اند چی هستند...)

با تشکر

- - - Updated - - -

دوستان کسی نمیتونه کمک کنه؟

rtlx94

Banned
کجا وقتش آزاده :D ولی فعلا دارم روی افزونه پیامک gravity forms کار میکنم ... ایشالا بعدش در خدمت هستم ... این نکته رو بگم که چون افزونه مستقل نیست و وابسته به ووکامرس هستش اگه شمسی سازی هم بشه ، برای استفاده توی ووکامرس باید خروجیش میلادی ذخیره بشه ها ...

------------------------------------------------

ببخشید چنتا سوال داشتم

1 اینکه من دارم این افزونه رو ترجمه میکنم . ولی ترجمه های قبلیم تایید نمیشه . چرا ؟ آخه خیلی لازمش دارم .

در مورد آموزش هم اگه کسی از دوستان داره بگه تا ما هم یاد بگیریم .

اینکه فرمودین خروجیش باید میلادی باشه ینی چی دقیقا ؟ میشه ازش استفاده کرد یا ن !؟ زیر دیپلم بگید ! :D

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
میشه بگید چه فایل یا فایل های رو باید تغییر بدیم توی این افزونه.... یا این که چه کدهای باید تغییر داده بشه(برای مثال کد های که مخصوص پارمتر زمان اند چی هستند...)با تشکر

- - - Updated - - -

دوستان کسی نمیتونه کمک کنه؟
اون تصویری که مربوط به تاریخ توی این تاپیک گذاشته شده ... مربوط به انتخابگر تاریخ جاوا هست که معمولا jquery ui هستند ... شما باید دنبال jquery ui datepicker یا datepicker و همچین چیزی باشید .....

قبلا واسه فروش ویژه ووکامرس یکی از دوستان انجمن تاریخ شمسی میخواست که افزونه اش رو نوشته بودم توی لینک زیر هست :

اگه میخواید خودتون ردیفش کنید ... افزونه بالا رو تجزیه تحلیل کنید شاید دستتون بیاد .... اینکه با ورژن جدید ووکامرس سازگار هست یا نه تست نکردم ...

- - - Updated - - -

------------------------------------------------ببخشید چنتا سوال داشتم

1 اینکه من دارم این افزونه رو ترجمه میکنم . ولی ترجمه های قبلیم تایید نمیشه . چرا ؟ آخه خیلی لازمش دارم .

در مورد آموزش هم اگه کسی از دوستان داره بگه تا ما هم یاد بگیریم .

اینکه فرمودین خروجیش باید میلادی باشه ینی چی دقیقا ؟ میشه ازش استفاده کرد یا ن !؟ زیر دیپلم بگید ! :D
خروجیش میلادی باشه ... یعنی کاربر یه تقویم شمسی مییبنه و تاریخ دلخواهش رو به صورت شمسی انتخاب میکنه ... اما اون چیزی که ذخیره میشه معادل میلادی همون تاریخ شمسی هست که کاربر انتخاب کرده ...

بالا