افزونه رزرواسیون فروشگاه ووکامرس WooCommerce Bookings

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان ، میگم ترجمه ها رو دوستمون @khalil-delavaran تایید کنن

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
لطف میکنی محمد جان . احتمال داره این افزونه تا یک هفته دیگه آماده بشه ؟
ترجمه های عزیزان و تایید شدن. و فایل ترجمه ای که گذاشته شده بود نیز اضافه شد.

خوشبختانه ترجمه به پایان رسید.

از همه دوستان بابت همکاری در ترجمه سپاسگذاریم. امیدوارم که این همکاری در باقی ترجمه ها تداوم داشته باشه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

rtlx94

Banned
ترجمه های عزیزان و تایید شدن. و فایل ترجمه ای که گذاشته شده بود نیز اضافه شد.خوشبختانه ترجمه به پایان رسید.

از همه دوستان بابت همکاری در ترجمه سپاسگذاریم. امیدوارم که این همکاری در باقی ترجمه ها تداوم داشته باشه.
مرسی خلیل جان . لطف کردی

ایشالا کی افزونه رو میذارین واسه دانلود ؟

miladjef

کاربر عضو
اون تصویری که مربوط به تاریخ توی این تاپیک گذاشته شده ... مربوط به انتخابگر تاریخ جاوا هست که معمولا jquery ui هستند ... شما باید دنبال jquery ui datepicker یا datepicker و همچین چیزی باشید .....قبلا واسه فروش ویژه ووکامرس یکی از دوستان انجمن تاریخ شمسی میخواست که افزونه اش رو نوشته بودم توی لینک زیر هست :

اگه میخواید خودتون ردیفش کنید ... افزونه بالا رو تجزیه تحلیل کنید شاید دستتون بیاد .... اینکه با ورژن جدید ووکامرس سازگار هست یا نه تست نکردم ...

- - - Updated - - -

خروجیش میلادی باشه ... یعنی کاربر یه تقویم شمسی مییبنه و تاریخ دلخواهش رو به صورت شمسی انتخاب میکنه ... اما اون چیزی که ذخیره میشه معادل میلادی همون تاریخ شمسی هست که کاربر انتخاب کرده ...
با توجه به مطالبی که گفتید دو فایل که در ضمیمه قرار دارند پیدا کردم و با توجه به فایلی که برای نمونه قرار داده بودید فکر کنم باید تغییرات را توی فایل date-picker.min انجام بشه ....؟

پیوست‌ها

• date-picker.zip
    3.4 کیلوبایت · بازدیدها: 19

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
min با خودش فرقی نداره معمولا ... min حالت فشرده اش هست که برای کاهش حجم بارگزاری صفحه میزارند تا سنگین نشه ..

هنوز خود افزونه رو بررسی نکردم ولی احتمالا همینه ...

datepicker شمسی زیاد وجود داره توی نت .... ولی اینکه jquey ui باشه کمه ....

اما مشکل خیلی بزرگی که دارند اینه که با هر ورژن جی کوئری سازگاری ندارند ...

miladjef

کاربر عضو
یک سوال تغییر که دارم روی datepicker انجام می دم روی هر دو فایل باید باشه...(هم min و هم فایل اصلی)؟

rtlx94

Banned
کسی نمیدونه کی این افزونه رو واسه دانلود میزارن ؟؟؟؟ ترجمش که تموم شد

hannanstd.ir

یک سوال تغییر که دارم روی datepicker انجام می دم روی هر دو فایل باید باشه...(هم min و هم فایل اصلی)؟
ببینید معمولا اون min هست . ولی برای اطمینان یک بار محتویات داخل فایل js اولی رو کلا پاک کنید و داخل سایت کنترل اف 5 بزنید . ببینید اگه انتخاب گر تاریخ از کار افتاد یعنی همونه . اگه از کار نیوفتاد فایل js دومی رو همین کار رو بکنید . تا بفهمید کدوم یکیه .

rtlx94

Banned
سلام

تاریخی که به مشتری نشون داده میشه هنوز میلادیه !!!!!

چیکار کنم که شمسی بشه ؟؟؟؟

لطفا کمکم کنید

کسی آموزشش رو بلد نیس ؟

miladjef

کاربر عضو
من چند روز ای که رو داخل فایل date-picker.min.js عبارت s=a.datepicker.iso8601Week(j) پیدا کردم و با یه مقدار جستجو فهمیدم که iso8601 یک نوع فرمت برای نمایش تاریخ هست .ولی نمی دونم برای شمسی سازی date-picker.min.js چیکالر کنم....

miladjef

کاربر عضو
دوستان اگر کسی می تونه بخشی که برای انتخاب تاریخ هست شمسی کنه(فایل ضمیمه) هزینه اش رو بهم اطلاع بده

با تشکر

You must be registered for see images attach

hannanstd.ir

الان افزونه رو نصب کردم..

این دیت پیکره دقیقا کجا ها بکار رفته ...

لیست کاملش رو همینجا بگو ...

- - - Updated - - -

افزونه دستکاری شده ؟

چون من از توی مدیریت وردپرس وقتی روی منوی تقویم ها میزنم ...

فقط مینویسه شنبه شنبه و ..... و موزیلا کرش میکنه

miladjef

کاربر عضو
الان افزونه رو نصب کردم..این دیت پیکره دقیقا کجا ها بکار رفته ...

لیست کاملش رو همینجا بگو ...

- - - Updated - - -

افزونه دستکاری شده ؟

چون من از توی مدیریت وردپرس وقتی روی منوی تقویم ها میزنم ...

فقط مینویسه شنبه شنبه و ..... و موزیلا کرش میکنه
به احتمال زیاد کرش کردن برای ترجمه هست(ترجمه کار خودمه)(من هم الان دو هفته ای که همین مشکل دارم)

اگر منظور شما از فایل که date-picker.jsوdate-picker.min.js هست داخل پوشه woocommerce-bookings\assets\js

و اگر منظور شما این که چه جای استفاده شده در بخش رزرو محصول اینم کد اون بخش

کد:
<form class="cart" method="post" enctype='multipart/form-data'>

<div id="wc-bookings-booking-form" class="wc-bookings-booking-form" style="display:none">

<p class="form-field form-field-wide wc_bookings_field_duration">
    <label for="wc_bookings_field_duration">مدت زمان:</label>
    <input
        type="number"
        value="1"
        step="1"
        min="1"
        max="5"
        name="wc_bookings_field_duration"
        id="wc_bookings_field_duration"
        /> روز</p>
<fieldset class="wc-bookings-date-picker wc_bookings_field_start_date">
    <legend>
        شروع  تاریخ : <small class="wc-bookings-date-picker-choose-date">انتخاب...</small>
    </legend>
    <div class="picker" data-display="always_visible" data-availability="[[["months",{"1":true,"2":true,"3":true,"4":true,"5":true,"6":true,"7":true,"8":true,"9":true,"10":true,"11":true,"12":true}]]]" data-default-availability="true" data-fully-booked-days="[]" data-min_date="+1d" data-max_date="+30d"></div>
    <div class="wc-bookings-date-picker-date-fields">
        <label>
            <input type="text" value="2015" name="wc_bookings_field_start_date_year" placeholder="سال" size="4" class="booking_date_year" />
            <span>سال</span>
        </label> / <label>
            <input type="text" name="wc_bookings_field_start_date_month" placeholder="ماه" size="2" class="booking_date_month" />
            <span>ماه</span>
        </label> / <label>
            <input type="text" name="wc_bookings_field_start_date_day" placeholder="روز" size="2" class="booking_date_day" />
            <span>روز</span>
        </label>
    </div>
اون بخش که شما گفتید در داخل تنظیمات خود محصول هست یعنی می تونید برای مشتری سه تا فیلد قرار بدید تا سال و ماه و روز مورد نظر رو وارد کنه و یا این که با تقویم یک روز انتخاب کنه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

فکر اپدیتش هم باشیدا ....

بعد آپدیت ... پــــَر ...

- - - Updated - - -

خب این مشکل کرش رو حل کنید حتما .... احتمالا یک جای \" یا /" و ... بوده توی ترجمه که \ یا / یا .... توی ترجمه اعمال نشده و فایل جاوا توی لوپ افتاده ...

miladjef

کاربر عضو
چشم حتما باید آپدیت کنم

البته من توی بخش ترجمه یک خط بود به این صورت که l, F j, Y

فکر کنم این شورت کد برای نمایش تاریخ به میلادی هست؟؟ این بخش رو دست نزده بودم

------------------------------------------------------------------------------------------

مشکل از ترجمه نبود چون من ترجمه رو حذف کردم ولی بازم همین مشکل وجود داره

(من با نسخه 1.4.9 این افزونه کار کرده بودم و ترجمش هم کرده بودم و مشکلی نداشت)

اوایل هم که با این نسخه کار می کردم و ترجمه کرده بودم شکلی نداشت ولی الان مشکل دار شده توی این بخش

من یه چندتا افزونه را حذف می کنم و نتیجه رو اعلام می کنم

--------------------------------------------------------------------------------------------

مشکل کرش کردن بخش تقویم فکر کنم برای خود افزونه هست چون من تمام افزونه های فارسی ساز وردپرس و ووکامرس رو چند افزونه دیگه رو غیر فعال کردن و ولی باز هم این مشکل وجود داره

------------------------------------------------------------------------------------

تقویم مربوط به رزرو با تقویمی که داخل تنظیمات افزونه هست فکر کنم فرق داشته باشه...(فکر هر دو تا از یک فایل استفاده نمی کنن)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

پیچیده تر از این حرف هاست ....

خود دیت پیکر ادیت شده ... فعلا تا اینجا پیش رفتم ولی بعید میدونم به نتیجه نهایی برسم ....

attachment.php

این رو گفتم زیاد امید وار نباشی ..

You must be registered for see images attach

miladjef

کاربر عضو
پیچیده تر از این حرف هاست ....خود دیت پیکر ادیت شده ... فعلا تا اینجا پیش رفتم ولی بعید میدونم به نتیجه نهایی برسم ....

attachment.php

این رو گفتم زیاد امید وار نباشی ..
خیلی ممنون از این که وقت گذاشتی

فقط می خوام که به صورت ظاهری کسی که انتخاب می کنی تاریخ شمسی باشه و اگر تاریخ برای مدیر داخل پنل به میلادی نمایش داده بشه مشکلی نیست.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا