افزونه سنجش(مقایسه) محصولات ووکامرس

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
با سلام خدمت دوستان

افزونه yith-woocommerce-compare را جهت دوستان عزیز پارسی کرده ام.

این افزونه رایگان امکان مقایسه محصولات را در اختیار استفاده کنندگان ووکامرس می گذارد.

منوی مدیریت این افزونه در برگه تنظیمات ووکامرس به عنوان یک تب افزوده می شود. همچنین از معادل پارسی کلمه مقایسه (که کلمه ای عربی است) استفاده کرده ام که کلمه سنجش می باشد.

چنانچه مشکلی در ترجمه بود ، اینجانب را در جریان بگذارید.

با سپاس

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مرسی دوست عزیز ! تست کردم و مشکلی ندیدم! بسیار عالی :67:

mtkz

تازه وارد
سلام

در قسمت مقایسه محصولات عناوین صفت ها سمت چپ قرار میگیرند و مشخصات داخلی صفتها در سمت راست.

attachment.php

چطور تنظیمش کنم ؟؟؟

You must be registered for see images attach

tohi20

کاربر عضو
دوست عزیز من نصب کردم مشکل داشت کالا سایت بالا نمیاد مجبور شدم از سی پنل پاک کردم

حسـام

کاربر عضو
سلام

در قسمت مقایسه محصولات عناوین صفت ها سمت چپ قرار میگیرند و مشخصات داخلی صفتها در سمت راست.

چطور تنظیمش کنم ؟؟؟
یا شما درست نصب نکردید یا فایل Rtl موجود نبوده، بررسی میکنن به زودی

دوست عزیز من نصب کردم مشکل داشت کالا سایت بالا نمیاد مجبور شدم از سی پنل پاک کردم
سایت و کلا پاک کردید؟!یا پلاگین و ؟

چک شده درسته

hamerstandr

تازه وارد
صفحه مقایسه را که میبندم یک صفحه دیگر نیز نمایش میدهد

سنجش محصولات در سمت چپه

ayoot

تازه وارد
اقا میشه بفرمایید چه کدی تو قالبم اضافه کنم که دکمه سنجش بیاد؟

اخه من یه قالب اختصاصی دارد که نویسنده اش پشتیبانی نمیکنه دیگه

ALi.Reza

کاربر عضو
اقا میشه بفرمایید چه کدی تو قالبم اضافه کنم که دکمه سنجش بیاد؟

اخه من یه قالب اختصاصی دارد که نویسنده اش پشتیبانی نمیکنه دیگه
من نصب ندارم ولی اینطور که من دیدم نیاز به کد نیست و خودش اضافه می کنه، تنظیماتش رو یه نگاه بنداز:

+

حمیدرضا

تازه وارد
 پس از نصب افزونه دیگه سایتم بالا نمیاد و این ارور رو مینویسه:

Fatal error: Call to undefined method WooCommerce::get_attribute_taxonomies() in /home/my web site/domains/mysite.com/public_html/wp-content/plugins/yith-woocommerce-compare/class.yith-woocompare-helper.php on line 59

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
احتمالا تداخل بین افزونه ها رخ داده

یکی یکی افزونه ها رو غیر فعال کنید تا مشکل رو بفهمید

toros

تازه وارد
ممنون.پلاگین خیلی خوبی هست.اما یه مشکل داره.

تصور کنید طیف عظیمی از محصولات دارین که هر دسته بندی شاخص های مشخص خودش رو داره.

حالا اگر بخوایم موقع مقایسه و یا همون سنجش فقط شاخص هایی که برای محصول پر شده رو مقایسه کنه باید چه کار کنیم؟

mojtaba2772

تازه وارد
من هم دقیقا با همسن مشکل که toros گفت مواجهم ، تنوع محصولی بسیار زیادی در سایتم دارم . زمان مقایسه دو محصول میخواهم فقط صفت های مربوط به آن محصول ها را نمایش دهد ، اما کلیه صفت ها که حتی مربوط به این محصولات هم نیستند نمایش می دهد اما جلوی آن ها را خالی نمایش می دهد!

farsking

تازه وارد
من هم دقیقا با همسن مشکل که toros گفت مواجهم ، تنوع محصولی بسیار زیادی در سایتم دارم . زمان مقایسه دو محصول میخواهم فقط صفت های مربوط به آن محصول ها را نمایش دهد ، اما کلیه صفت ها که حتی مربوط به این محصولات هم نیستند نمایش می دهد اما جلوی آن ها را خالی نمایش می دهد!
درود بر شما.

بنده هم این مشکل را دارم 

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این چیزی که شما می فرمائید جز امکانات این افزونه نیست.

بالا