افزونه صدور فاکتور woocommerce pdf invoiceفارسی

Farzad666

تازه وارد
این را امتحان کنید تست شده است! 

سلام. ممنون بابت اشتراک گذاری این افزونه.

نحوه ویرایش کردن طرح فاکتور رو ممکنه بفرمایید چطوره؟ از داخل چه فایلی باید این کار انجام بشه؟ مثلا فاصله بالای فاکتور تا شروع کاغذ زیاد هستش چطور کمش کنم؟

کلا راهی برای ویرایشش هست که مثلا inspect element بگیرم و ویرایش کنم؟

am_mamdooh

تازه وارد
سلام. ممنون بابت اشتراک گذاری این افزونه.

نحوه ویرایش کردن طرح فاکتور رو ممکنه بفرمایید چطوره؟ از داخل چه فایلی باید این کار انجام بشه؟ مثلا فاصله بالای فاکتور تا شروع کاغذ زیاد هستش چطور کمش کنم؟

کلا راهی برای ویرایشش هست که مثلا inspect element بگیرم و ویرایش کنم؟
مسیر فایل این هست : 

اگر اصلاح کردید بدید آپدیت کنیم و یا در issues مطرح کنید.

Farzad666

تازه وارد
مسیر فایل این هست : 

اگر اصلاح کردید بدید آپدیت کنیم و یا در issues مطرح کنید.

ممنون. به نظرتون نمیشه فاکتور رو به جای PDF به صورت تحت وب اجرا کرد و با inspect element کد ها رو دستکاری کرد؟

mehrglassy

تازه وارد
با سلام
سوالی دارم
این پلاگین پیش فاکتور رو تو چه مرحله ای میده !؟
من هرچی گشتم , همه فاکتور ها بعد از خرید قرار میگیره :(

این پلاگین میتونه فاکتور محصولات با قیمت هاشونو تو صفحه سبد خرید بده !؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

bellum

تازه وارد
دوستان من این افزونه رو نصب کردم ولی بعد از خرید ، فاکتور به ایمیل خریدار ارسال نمیشه ... ( با ایمیل خود هاست )

به نظرتون مشکل از چیه ؟ 

mhabob_16

تازه وارد
سلام

شما مجوز کافی برای دسترسی به‌این برگه را ندارید.

مشکل کجاست؟با اینکه ادمین و مدیر اصلی ساتی هستم ولی اجازه نمیده وارد تنضمیاتش بشم؟

m0h4mm4d

کاربر عضو
دوستان این افزونه الان در چه مرحله ای هست ؟ مشکلاتش بر طرف شد ؟ مخصوصا جواب دو سوال زیر برام مهم هست :

1: امکان دانلود از قسمت سفارش ها را میده ؟

2: فیش برای حمل و نقل هم چاپ میکنه ؟

از افزونه ی دیگه ای استفاده کردم که بهتر از افزونه ی فعلی هست و همچنین رایگانه, تنها مشکلی که داره کاراکترهای فارسی رو درست نشون نمیده که کسی بتونه این مورد رو حل کنه خیلی خوب میشه.

WooCommerce PDF Invoices & Packing Slips

من کل استک و گیت هاب رو گشتم, متاسفانه مشکل اساسی هست و باید تیم توسعه دهنده راه حلی براش پیدا کنه. حالا واقعا من نتونستم یک افزونه ی درست حسابی که موردی نداشته باشه برای ووکامرس پیدا کنم!
دقیقا درست فرمودید ولی در تاپیک زیر نویسنده ی افزونه گفته نمیتونم کمکی بکنم . من هم یک سوال کردم ازش ولی بعید میدونم به این زودی جواب بده .

به نظر شما میشه بدون خروجی پی دی اف از این افزونه استفاده کرد ؟ حالا HTML باشه مشکلی نداره که .

m0h4mm4d

کاربر عضو
ممنون. به نظرتون نمیشه فاکتور رو به جای PDF به صورت تحت وب اجرا کرد و با inspect element کد ها رو دستکاری کرد؟
اگر میخواهید خروجی HTML بگیرید و به پی دی اف نیازی ندارید از این افزونه استفاده کنید .

.بعد داخل قسمت تنظیمات تیک خروجی HTML را بزنید . توجه کنید که خروجی پی دی اف این افزونه برای زبان فارسی کار نمیکنه

AHF-victory

تازه وارد
دوستان ممنون میشم اگر افزونه ای هست بگید

با فارسی مشکلی نداشته باشه....

m0h4mm4d

کاربر عضو
یکی از دوستان میگفت این افزونه با فارسی مشکل نداره ولی از ورژن های پایینش استفاده میکرد . با ووکامرس 3 هم فکر کنم مشکلی نداشته باشه چون تجاری هست و سریع به روز رسانی میشه . ( خوشا به حالشون )

ولی متاسفانه نسخه ها ی اخرش موجود نبود که تست کنم ، اگر شما تست کردی خبرش را به ما هم لطف کن بده .

am1n

تازه وارد
سلام

دیگه آپدیت نمیشه؟ فارسی (جهت و زبان) و شمسی سازی چطور؟

masih_shad

تازه وارد
دوستان

فایل جدید این افزونه را من درست کردم که شامل اصلاحات زیر می باشد :

۱) اصلاح فوت فارسی + اصلاح فونت Bold موضوعات

۲) اضافه کردن تاریخ شمسی در صورت انتخاب در بخش تنظیمات

۳) اصلاح راست به چپ (فعلا برای سایتهای کاملا فارسی قابل استفاده می باشد، بزودی نسخه مالتی زبان هم اضافه می شود.)

لینک دانلود : 
  واقعا ممنون از زحمتی که کشیدید ... همیشه موفق باشید

•  

bhoali

تازه وارد
بعد از پرداخت مشتری فاکتور را از کجا میشه بصورت pdf دانلود کرد من قالب کات شاپ دارم و همه چیز این افزونه خوبه الا  اینکه فق پیش نمایش را نشون میده و بعد از اتما مخرید نمیدونم فاکتور کجا است که دانلود کنم 

کل تایپیک را هم خودنم و لی نشون نمیده که نمیده 

بالا