افزونه فارسی حمل و نقل ووکامرس Persian WooCommerce Shipping

MahdiY

راهبر انجمن
25/1/13
2,187
88
48
اینترنت!
سلام مجدد
من بجز مشکل فوق که ریپلای کردم T یک مشکل دیگه هم دارم که هر کاری کردم رفع نشد که نشد
و اون اینکه بعضی مشتری ها گله میکنند که با اینکه ما آدرس رو کامل و درست وارد کردیم و استان و شهر رو هم انتخاب کردیم اما پیغام میده که آدرس رو وارد کنید و نمیذاره ثبت سفارش کنیم. من خودم که در حد سواد کمم بررسی کردم فکر میکنم این مشکل بیشتر برای مشتری هایی پیش میاد که یک سفارششون رو من لغو کردم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
آدرس سایت karitan.com
سلام
ممنون میشم دسترسی وردپرس را جهت بررسی در تیکت‌های وب سایت نابیک Nabik.Net ارسال بفرمایید.

mohammadbal

تازه وارد
18/10/21
1
0
1
سلام
در صفحه پرداخت بعد از انتخاب استان، شهرها را به درستی نمایش میدهد ولی در صفحه سبد خرید بعد از انتخاب استان، شهر را به صورت یک فیلد خالی نمایش میدهد، آیا باید کدی اضافه بشه تا مثل صفحه پرداخت نمایش دهد؟

پیوست ها

آخرین ویرایش:

MahdiY

راهبر انجمن
25/1/13
2,187
88
48
اینترنت!
سلام
در صفحه پرداخت بعد از انتخاب استان، شهرها را به درستی نمایش میدهد ولی در صفحه سبد خرید بعد از انتخاب استان، شهر را به صورت یک فیلد خالی نمایش میدهد، آیا باید کدی اضافه بشه تا مثل صفحه پرداخت نمایش دهد؟
سلام
نمایش استان و شهر را در سبد خرید غیرفعال کنید.

navand

تازه وارد
20/10/21
1
0
1
navand.co
ممنون حل شد

hamed-pc

تازه وارد
30/9/21
4
0
1
با سلام
بنده از آخرین نسخه استفاده میکنم . اما بخش برای نمایش لوگو و یا تصویر مربوط به نوع حمل و نقل نمیبینم که آپلود کنم توی فیلم آموزشی یک بخشی است که میتوان یک تصویر را آپلود کرد اما در نسخه آخرین ورژن که نصب کردم همپین موردی دیده نمیشه

MahdiY

راهبر انجمن
25/1/13
2,187
88
48
اینترنت!
ببخشید این افزونه رایگان هست؟
و اینکه امکان قیمت متغیر با توجه به شهر و استان مشتری وجود دارد؟
سلام
بله
نسخه رایگان افزونه در مخزن وردپرس قابل دریافت هست.
بله، به فیلم های آموزشی مراجعه کنید.

MahdiY

راهبر انجمن
25/1/13
2,187
88
48
اینترنت!
با سلام
بنده از آخرین نسخه استفاده میکنم . اما بخش برای نمایش لوگو و یا تصویر مربوط به نوع حمل و نقل نمیبینم که آپلود کنم توی فیلم آموزشی یک بخشی است که میتوان یک تصویر را آپلود کرد اما در نسخه آخرین ورژن که نصب کردم همپین موردی دیده نمیشه
سلام
در بخش حمل و نقل می توانید آدرس URL یک تصویر را وارد کنید. برای آپلود تصویر باید به منو رسانه بروید.

hamed-pc

تازه وارد
30/9/21
4
0
1
سلام
در بخش حمل و نقل می توانید آدرس URL یک تصویر را وارد کنید. برای آپلود تصویر باید به منو رسانه بروید.
سلام
لطفا دقیقا بفرمایید از کجا میشه انجام داد من هر چقدر میگردم جایی برای دادن لینک لوگو و یا تصویر نوع حمل و نقل نمیبینم لطفا با عکس نمایش بدید ممنونم