افزونه فارسی حمل و نقل ووکامرس Persian WooCommerce Shipping

ali18

تازه وارد
سلام

یک مشکلی داره افزونه :

توی پست تیپاکس وقتی قیمت پستش را ، برای مراکز بعضی استان ها وارد میکنم اعمال نمیشه . برای اون استان هایی که فقط یک بار مرکز استان رو اضافه کردید اما خود استان رو اضافه نکردید اینجوری هست . موقع سبد خرید گزینه پست تیپاکس فعال نمیشه .

برای مثال استان یزد و استان اردبیل رو اگر قیمت پست تیپاکس رو براش فعال کنید و تیک فعال شدن تیپاکس رو هم بزنید باز هم موقع سبد خرید ، گزینه انتخاب تیپاکس نیست . اما مثلا برای استان خراسان رضوی و اصفهان درست بود .

امیدوارم این مشکل تو نسخه جدید افزونه بر طرف بشه .

ممنون

دارکوب کالا

تازه وارد
سلام دوستان 

با تشکر از این افزونه فوق العاده 

این افزونه به صورت اتومات نرخ رو محاسبه میکنه من میخوام برای پست پیشتاز مثلا اگه هزینش ۱۰۰۰۰ تومن میشه مشتری نصف مبلف رو بده یعنی به جای ۱۰۰۰۰ تومن ۵۰۰۰ تومن پرداخت کنه آیا این امکان وجود داره ؟

یک سوال دیگه من هر شهری رو انتخاب میکنم نرخ پست عوض نمیشه مثلا برای تهران یک قیمته و برای سیستان هم یک قیمته افزونه درست کار میکنه؟(منطقه رو خراسان رضوی زدم و ناحیه رو همه جا )

MahdiY

راهبر انجمن
آقا یه سوال / من چند تا کتاب انتخاب میکنم مثلا یکی 200 گرم چهار تا 400 گرمی  با وزن های متفاوت ولی باز قیمت همون یکی هست !! مثلا 5 تا با وزن متفاوت باز قیمت پست پیشتازش 7500 میزنه ! خوب این وزنش بیشتر میشه قیمت پست بیشتر نمی شه یعنی ؟
سلام

تقریبا این امکان وجود ندارد مگر اینکه از منو ووکامرس -> شهر های حمل و نقل برای اون استان یا شهر یک قیمت ثابت تعریف کرده باشید

با شهر های مختلف که تست می کنید باز هم قیمت تغییر نمی کند؟ (استان ها و شهر های مختلف)

MahdiY

راهبر انجمن
سلام دوستان 

این افزونه به صورت اتومات نرخ رو محاسبه میکنه من میخوام برای پست پیشتاز مثلا اگه هزینش ۱۰۰۰۰ تومن میشه مشتری نصف مبلف رو بده یعنی به جای ۱۰۰۰۰ تومن ۵۰۰۰ تومن پرداخت کنه آیا این امکان وجود داره ؟

یک سوال دیگه من هر شهری رو انتخاب میکنم نرخ پست عوض نمیشه مثلا برای تهران یک قیمته و برای سیستان هم یک قیمته افزونه درست کار میکنه؟(منطقه رو خراسان رضوی زدم و ناحیه رو همه جا )

در نسخه جدید این امکان افزوده شده است (بزودی منتشر می شود)

در مورد نرخ ثابت باید تنظیمات انجام شده بررسی بشه. افزونه با آخرین نرخ پستی به درستی کار میکند

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

یک مشکلی داره افزونه :

توی پست تیپاکس وقتی قیمت پستش را ، برای مراکز بعضی استان ها وارد میکنم اعمال نمیشه . برای اون استان هایی که فقط یک بار مرکز استان رو اضافه کردید اما خود استان رو اضافه نکردید اینجوری هست . موقع سبد خرید گزینه پست تیپاکس فعال نمیشه .

برای مثال استان یزد و استان اردبیل رو اگر قیمت پست تیپاکس رو براش فعال کنید و تیک فعال شدن تیپاکس رو هم بزنید باز هم موقع سبد خرید ، گزینه انتخاب تیپاکس نیست . اما مثلا برای استان خراسان رضوی و اصفهان درست بود .

امیدوارم این مشکل تو نسخه جدید افزونه بر طرف بشه .

ممنون
سلام

در مورد شباهت نام مراکز استان و استان باید این نکته را مد نظر داشته باشید که با فعال کردن تیپاکس استان شما صرفا اجازه می دهید شهرستان های زیر مجموعه ای که پست تیپاکس دارند فعال شوند. یعنی صرفا با فعال کردن تیپاکس استان اتفاق خاصی نمی افتد مگر اینکه شهرستان مد نظرتون (که ممکن است مرکز استان باشد) را نیز فعال کنید

MahdiY

راهبر انجمن
wanano گفت:
بزرگوار،

آپدیت آماده نشد؟
سلام

افزونه فارسی حمل و نقل ووکامرس بروز شد. نسخه 0.8.8 را نصب کنید.

# سازگاری با آخرین نسخه ووکامرس

# افزوده شدن فیلتر جهت شخصی سازی قیمت ها

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MahdiY

راهبر انجمن
سلام دوستان 

نسخه 0.8.8 را نصب کنید و کد زیر را در فایل فانکشن قالبتون قرار بدید.

کد:
add_filter( 'pws_add_rate', 'pws_add_rate', 10, 3 );

function pws_add_rate( $rate, $package, $method ) {

if( $method->id == 'WC_Forehand_Method' ) {
        $rate['cost'] = $rate['cost'] / 2;
    }

return $rate;
}

jamshimi

کاربر عضو
سلام

کافیه در صفحه محصول، تب حمل و نقل وزن محصول را مشخص کنید

باقی موارد بصورت اتوماتیک انجام می شود
یعنی خود افزونه هزینه های حمل و نقل پشتاز،سفارشی بر اساس نرخ شرکت پست محاسبه می کنه؟ و همین طور هزینه های درون استانی ، و استان های هم جوار و استان های غیر همجوار مد نظر قرار میده؟

من در قسمت مناطق حمل و نقل درون استانی ،استان رو مشخص کردم و همین طور در مناطق استان های همجوار هم 4 استان هم جوار انتخاب کردم و در قسمت استان های غیر همجوار بقیه استان ها را انتخاب و روش ارسال هم پیشتاز انتخاب شده

اما موقع خرید  هزینه پیشتاز درون استانی 6200 ولی بقیه هزینه های برون استانی همجوار و غیر همجوار ثابت هست یعنی چه از تهران به زاهدان و چه از تهران به قم هزینه یکی هست. 

همین طور در قسمت حمل ونقل موقع محاسبه هزینه پستی ، اصلا نمیشه کاری کرد که کشور ایران رو نشون نده و فقط استان ها رو نشون بده. من در تنظیمات ووکامرس فقط فروش در کشور ایران رو انتخاب کردم ولی باز هم در مرحله تسویه حساب منوی کشویی میاد که کشور رو انتخاب کرد

همین طور تصویر روش حمل و نقل باید با http;// باشه یا خیر و همین طور با چه سایزی باشه؟ من هم با http و هم بدون htpp وارد می کنم نشون نمیده. اندازه هم 200 در 200 png انتخاب کردم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MahdiY

راهبر انجمن
یعنی خود افزونه هزینه های حمل و نقل پشتاز،سفارشی بر اساس نرخ شرکت پست محاسبه می کنه؟ و همین طور هزینه های درون استانی ، و استان های هم جوار و استان های غیر همجوار مد نظر قرار میده؟

من در قسمت مناطق حمل و نقل درون استانی ،استان رو مشخص کردم و همین طور در مناطق استان های همجوار هم 4 استان هم جوار انتخاب کردم و در قسمت استان های غیر همجوار بقیه استان ها را انتخاب و روش ارسال هم پیشتاز انتخاب شده

اما موقع خرید  هزینه پیشتاز درون استانی 6200 ولی بقیه هزینه های برون استانی همجوار و غیر همجوار ثابت هست یعنی چه از تهران به زاهدان و چه از تهران به قم هزینه یکی هست. 

همین طور در قسمت حمل ونقل موقع محاسبه هزینه پستی ، اصلا نمیشه کاری کرد که کشور ایران رو نشون نده و فقط استان ها رو نشون بده. من در تنظیمات ووکامرس فقط فروش در کشور ایران رو انتخاب کردم ولی باز هم در مرحله تسویه حساب منوی کشویی میاد که کشور رو انتخاب کرد

همین طور تصویر روش حمل و نقل باید با http;// باشه یا خیر و همین طور با چه سایزی باشه؟ من هم با http و هم بدون htpp وارد می کنم نشون نمیده. اندازه هم 200 در 200 png انتخاب کردم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
سلام

بله افزونه خودش محاسبه می کنه.

البته در آخرین نسخه تعرفه منتشر شده استان همجوار و غیر همجوار معنی نداره. مقصد درون استانی یا برون استانی می باشد

آدرس تصویر باید بصورت کامل و مستقیم درج بشه. سایز دلخواه و بستگی به قالب شما دارد

jamshimi

کاربر عضو
سلام

بله افزونه خودش محاسبه می کنه.

البته در آخرین نسخه تعرفه منتشر شده استان همجوار و غیر همجوار معنی نداره. مقصد درون استانی یا برون استانی می باشد

آدرس تصویر باید بصورت کامل و مستقیم درج بشه. سایز دلخواه و بستگی به قالب شما دارد
سپاس از شما

در مورد حذف فیلد کشور در موقع تسویه حساب و حمل و نقل نفرمودید. چون عملا فروشگاه در ایران قرار داره و نیازی به نمایش اون نیست

MahdiY

راهبر انجمن
سپاس از شما

در مورد حذف فیلد کشور در موقع تسویه حساب و حمل و نقل نفرمودید. چون عملا فروشگاه در ایران قرار داره و نیازی به نمایش اون نیست
سلام

در حال حاضر راه حل کلی برای این مورد وجود ندارد. این مورد را بررسی میکنم. در صورتی که راه حل کلی و استاندارد سازگار با همه افزونه ها پیدا شد به افزونه اضافه می کنیم.

jamshimi

کاربر عضو
سلام

در حال حاضر راه حل کلی برای این مورد وجود ندارد. این مورد را بررسی میکنم. در صورتی که راه حل کلی و استاندارد سازگار با همه افزونه ها پیدا شد به افزونه اضافه می کنیم.
سلام

ممنونم از زحمات شما

هزینه هایی مانند پاکت مخصوص بسته بندی مرسولاتی مانند CD جدا از هزینه پست پیشتاز می باشد. این نوع هزینه رو کجا باید وارد نمود؟

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

ممنونم از زحمات شما

هزینه هایی مانند پاکت مخصوص بسته بندی مرسولاتی مانند CD جدا از هزینه پست پیشتاز می باشد. این نوع هزینه رو کجا باید وارد نمود؟
سلام

در حال حاضر امکان تعریف هزینه اضافه برای محصولات خاص وجود ندارد. اگر همه محصولات شما شامل این هزینه بسته بندی می شوند می توانید از قسمت تنظیمات روش حمل و نقل پیشتاز یه قیمت ثابت اضافه کنید

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام و احترام.

با تشکر از بروزرسانی افزونه.

من یک سوال داشتم ووکامرس و افزونه هایی که من استفاده می کنم از نسخه قبلی ووکامرس هست و نسخه 3 نیست آیا می تونم این نسخه جدید افزونه را بدونه اینکه ووکامرس را آپدیت کنم استفاده کنم؟

با تشکر.

MahdiY

راهبر انجمن
با سلام و احترام.

من یک سوال داشتم ووکامرس و افزونه هایی که من استفاده می کنم از نسخه قبلی ووکامرس هست و نسخه 3 نیست آیا می تونم این نسخه جدید افزونه را بدونه اینکه ووکامرس را آپدیت کنم استفاده کنم؟

با تشکر.
سلام

فکر میکنم با نسخه های قبل سازگاری داشته باشه. نسخه جدید را نصب کنید اگر مشکلی داشت نسخه های قبلی رو از لینک زیر دانلود کنید

m0h4mm4d

کاربر عضو
با سلام و احترام.

با تشکر.
من هم مثل شما نسخه ی 3 نیستم ، روی سیستم آزمایشی آپدیت افزونه را نصب کردم قسمت "محصولات" ووکامرس از کار افتاد و درست نشون نمیده محصولات را . میخواستم بدونم بقیه دوستان همین مشکل را دارند ؟ یا با یکی از افزونه ها من تداخل داره . ( چون خیلی افزونه روش نصب دارم )

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MahdiY

راهبر انجمن
من هم مثل شما نسخه ی 3 نیستم ، روی سیستم آزمایشی آپدیت افزونه را نصب کردم قسمت "محصولات" ووکامرس از کار افتاد و درست نشون نمیده محصولات را . میخواستم بدونم بقیه دوستان همین مشکل را دارند ؟ یا با یکی از افزونه ها من تداخل داره . ( چون خیلی افزونه روش نصب دارم )
سلام

آیا قسمت سفارشات هم از کار افتاده؟

این موارد بخاطر بروزرسانی نسخه 3 هستش. یعنی نسخه های قبل و بعد 3 نمیتونن با هم سازگاری داشته باشن!

الان هم احتمالا فایل لاگتون پر شده از خطای "نباید دسترسی مستقیم به خصوصیات محصول صورت گیرد"

m0h4mm4d

کاربر عضو
سلام

آیا قسمت سفارشات هم از کار افتاده؟

این موارد بخاطر بروزرسانی نسخه 3 هستش. یعنی نسخه های قبل و بعد 3 نمیتونن با هم سازگاری داشته باشن!

الان هم احتمالا فایل لاگتون پر شده از خطای "نباید دسترسی مستقیم به خصوصیات محصول صورت گیرد"
بله ، غیر فعالش کردم . به نسخه ی قبل برش گردوندم .

فعلا زود هست برای انتقال به ووکامرس 3 ، ووکامرس 3.0.8 اومده ، ببینید چقدر ارور هاش بر طرف شده . هنوز تعداد ارور ها که در هر به روز رسانی فیکس میشه خیلی زیاد هست .

بالا