افزونه فارسی حمل و نقل ووکامرس Persian WooCommerce Shipping

MahdiY

راهبر انجمن
سلام @MahdiY عزیز #:-s

مشکل دیروز من دوباره اومد سراغم ، هرکاری میکنم درست نمیشه .

1- توی صفحه سبد خرید وقتی کاربر میخواد آدرس رو بزنه ، فیلد استان که باید لیستی باشه و استان رو انتخاب کنی به صورت فیلد عادیه و استان کار نمیکنه .

2- همونجا توی همون فحه توی فیلد شهر به جای اینکه بگه شهر خود را انتخاب کنید میزنه لطفا استان خود را انتخاب کنید .

ببخشید ها ، از اونجایی خیلی فورثه از قبل اطلاعات ورود را واستون پ.خ کردم .

مرسی از شما

www.paralab.ir
سلام

سایت شما بررسی شد

فیلد کشوری که از صفحه تسویه حساب کردید رو مجددا برگردونید و تست بزنید

برای حمل و نقل و فیلد های صفحه تسویه حساب از چه افزونه ای استفاده می کنید؟

amirrahimi69

کاربر عضو
سلام

سایت شما بررسی شد

فیلد کشوری که از صفحه تسویه حساب کردید رو مجددا برگردونید و تست بزنید

برای حمل و نقل و فیلد های صفحه تسویه حساب از چه افزونه ای استفاده می کنید؟
سلام و تشکر ویژه از شما :-* :-* :-*

1- درست شد مشکل اول

و اینکه فعلا این کشور رو میزارم تا کارم انجام شه ولی در آینده میشه کاری کرد که دیگه به این کشور وابسته نباشه ؟ ( آپدیت : این مورد رو با سی اس اس مخفی کردم )

از افزونه YITH WooCommerce Checkout Manager  استفاده می کنم .

2- مشکل دوم رو چیکار کنم به منظورتون ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MahdiY

راهبر انجمن
سلام و تشکر ویژه از شما :-* :-* :-*

1- درست شد مشکل اول

و اینکه فعلا این کشور رو میزارم تا کارم انجام شه ولی در آینده میشه کاری کرد که دیگه به این کشور وابسته نباشه ؟ ( آپدیت : این مورد رو با سی اس اس مخفی کردم )

از افزونه YITH WooCommerce Checkout Manager  استفاده می کنم .

2- مشکل دوم رو چیکار کنم به منظورتون ؟
این مورد بررسی میشه

انشالله در نسخه های بعد با افزونه YITH WooCommerce Checkout Manager هماهنگ خواهد شد

ضمن اینکه اون لیبل استان خود را انتخاب کنید چیز عادی هستش. کاربر اگه استان رو انتخاب نکنه و روی شهر کلیک کنه این متن میاد (خطا محسوب نمیشه)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ark21

تازه وارد
نسخه 0.8.1 افزونه منتشر شد

مشکل اعمال وزن محصولات روی قیمت پست پیشتاز و سفارشی حل شد.
سلام

من این افزونه رو نصب کردم فقط نمیدونم چطوری باید پیکربندی و فعال کنم .. کلیاتش رو میدونم ولی چطوری باید وزن رو براش تعریف کرد یا چطور تمام شهرها رو تو جدول آورد

هیچ جایی هم آموزشی براش ندیدم لطفا کمک کنید !!

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

من این افزونه رو نصب کردم فقط نمیدونم چطوری باید پیکربندی و فعال کنم .. کلیاتش رو میدونم ولی چطوری باید وزن رو براش تعریف کرد یا چطور تمام شهرها رو تو جدول آورد

هیچ جایی هم آموزشی براش ندیدم لطفا کمک کنید !!
سلام

هنگام ارسال محصول در تب حمل و نقل وزن محصول را مشخص کنید (با توجه به واحد وزنی)

از قسمت ووکامرس -> پیکربندی -> حمل و نقل یک منطقه حمل و نقل ایجاد کنید و روش های پستی را به آن اضافه کنید

جزئیات بیشتر در تاپیک قبلا توضیح داده شده است

rezad91

تازه وارد
سلام

بله باید یک منطقه تعریف کنید و روش های پستی را به آن اضافه کنید

در حال تهیه فیلم آموزشی هستیم ...
سلام ببخشید میخواستم بدونم که فیلم آموزشی افزونه حمل و نقل آماده نشد ؟

و یک سوال داشتم

اگر ما در قسمت پیکر بندی > حمل و نقل به منطقه خود پست پیشتاز و سفارسی رو اضافه کنیم ولی در قسمت 

شهرهای حمل نقل برای هزینه ها هیچ مبلغی وارد نکنیم 

افزونه بر چه اساس هزینه های پیشتاز و یا سفارشی رو محاسبه میکنه محاسبه میکنه ؟

من به صورت تستی این کار را کردم و یه مبلغی را به عنوان پیستاز و یا سفارشی نمایش میده ، میخواستم بدونم که برچه اساس این هزینه را محاسبه میکنه ؟

MahdiY

راهبر انجمن
سلام ببخشید میخواستم بدونم که فیلم آموزشی افزونه حمل و نقل آماده نشد ؟

و یک سوال داشتم

اگر ما در قسمت پیکر بندی > حمل و نقل به منطقه خود پست پیشتاز و سفارسی رو اضافه کنیم ولی در قسمت 

شهرهای حمل نقل برای هزینه ها هیچ مبلغی وارد نکنیم 

افزونه بر چه اساس هزینه های پیشتاز و یا سفارشی رو محاسبه میکنه محاسبه میکنه ؟

من به صورت تستی این کار را کردم و یه مبلغی را به عنوان پیستاز و یا سفارشی نمایش میده ، میخواستم بدونم که برچه اساس این هزینه را محاسبه میکنه ؟
در حال تهیه فیلم ها هستیم

هزینه های پست سفارشی و پیشتاز در شهر های حمل و نقل برای خاص کردن قیمت هست. مثلا قصد دارید پست پیشتاز شهرتون 4000 تومن باشه میتونید تنظیم کنید

در غیر اینصورت با توجه به وزن محصولات و مسافت ارسال با تعرفه اداره پست محاسبه خواهد شد

tohi20

کاربر عضو
یه مشکلی هم هست در بخش ویرایش سفارشات استان و شهر رو بصورت کد نشون میده همچنین  تو اس ام اس ام شهر رو میزنه مثلا 3312

farzad1749

تازه وارد
1- ممنون بخاطر این افزونه خوبتون فقط کاش افزونه ای به این مهمی رو که توسعه دادید چند ویدیو یا حتی منبع خوب آموزشی و توضیح نحوه کار باهاش رو هم انتشار میدادید!!

2- من الان یک مشکلی دارم اینه که توی قسمت 

ووکامرس > پیکربندی > حمل و نقل

مثلا می خوام که برای شهر (اهواز -خوزستان) پیکربندی مثلا سفارشی و پیشتاز باشه

و برای شهر (دزفول - خوزستان) پیکربندی بصورت پیک موتوری و محلی باشه.

یعنی این دو شهر از یک استان روش حمل و نقل متفاوتی داشته باشند! آیا چنین چیزی ممکن است؟ یا خیر؟

تنظیمات مانند تصویر زیر را من انجام دادم...ولی در قسمت انتخاب روش حمل و نقل در سایت وقتی که مثلا شهر دزفول رو انتخاب می‌کنم روش های تعریف شده برای اهواز باز نشان داده میشن!چرا؟...تشکر

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

logofun

تازه وارد
هزینه های Persian Woocommerce Shipping آپدیت هستن ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

m0h4mm4d

کاربر عضو
1- ممنون بخاطر این افزونه خوبتون فقط کاش افزونه ای به این مهمی رو که توسعه دادید چند ویدیو یا حتی منبع خوب آموزشی و توضیح نحوه کار باهاش رو هم انتشار میدادید!!

یعنی این دو شهر از یک استان روش حمل و نقل متفاوتی داشته باشند! آیا چنین چیزی ممکن است؟ یا خیر؟

تنظیمات مانند تصویر زیر را من انجام دادم...ولی در قسمت انتخاب روش حمل و نقل در سایت وقتی که مثلا شهر دزفول رو انتخاب می‌کنم روش های تعریف شده برای اهواز باز نشان داده میشن!چرا؟...تشکر

سلام ، من هم مثل این دوستمون یکم گیج هستم در مورد این افزونه ، مخصوصا اینکه الان نمیدونم چه مواردی با افزونه ی ووکامرس فارسی تنظیم میشه و چه مواردی توسط این افزونه . در شاپ کیپر هم سوال کردم از آقا مهدی جواب کوتاه بود و مشکلم حل نشد .

پیشنهاد میکنم این افزونه تجاری بشه و وقت بیشتری روی اون گذاشته بشه ، مثلا میتونید محاسبه ی پست پیشتاز و سفارشی  را رایگان کنید و برای شخصی سازی و تیپاکس هزینه دریافت بشه .

در هر صورت تشکر میکنم بابت وقتی که میگزارید .

MahdiY

راهبر انجمن

سلام. امکان تفکیک روش های ارسال وجود ندارد (باید شخصی سازی بشه)

اما میتونید شما صرفا با ساخت یه منطقه برای ایران، و فعال کردن تیک پیک موتوری خوزستان و دزفول، پیک موتوری را فقط برای این شهر قرار بدین

m0h4mm4d

کاربر عضو
سلام. امکان تفکیک روش های ارسال وجود ندارد (باید شخصی سازی بشه)
منظورتون از تفکیک روش های ارسال چی هست ؟ یعنی کلا فقط یک منطقه برای ایران میشه درست کرد ؟ و فقط تغییرات را روی ایران انجام داد ؟ پس باید کلا اون قسمت مناطق حمل خود ووکامرس فارسی را بی خیال بشیم ؟؟

MahdiY

راهبر انجمن
منظورتون از تفکیک روش های ارسال چی هست ؟ یعنی کلا فقط یک منطقه برای ایران میشه درست کرد ؟ و فقط تغییرات را روی ایران انجام داد ؟ پس باید کلا اون قسمت مناطق حمل خود ووکامرس فارسی را بی خیال بشیم ؟؟
منظور از تفکیک روش ها اینه که برای یه استان پیشتاز بذاریم برای یه شهر فقط پیک موتوری باشه

بله یک منطقه برای ایران ایجاد کنید و روش های پستی خودتون را اضافه کنید

استان ها و شهر های حمل و نقل ووکامرس فارسی کاملا مجزاست. وقتی افزونه پستی را فعال کنید شهر های ووکامرس فارسی غیرفعال می شود

m0h4mm4d

کاربر عضو
منظور از تفکیک روش ها اینه که برای یه استان پیشتاز بذاریم برای یه شهر فقط پیک موتوری باشه

بله یک منطقه برای ایران ایجاد کنید و روش های پستی خودتون را اضافه کنید

استان ها و شهر های حمل و نقل ووکامرس فارسی کاملا مجزاست. وقتی افزونه پستی را فعال کنید شهر های ووکامرس فارسی غیرفعال می شود
سلام . متشکرم از پاسختون .

در حقیقت انتظار میرفت که علاوه بر امکانات ووکامرس فارسی ، افزونه ی حمل و نقل بتونه امکانات جدیدی را اضافه کنه ولی الان اینطور نیست و باید بین محاسبه ی اتوماتیک هزینه ی پستی و امکانات پستی یکی را انتخاب کنیم . برنامه ای در آینده ی نزدیک دارید که این موارد اصلاح بشه ؟

MahdiY

راهبر انجمن
سلام . متشکرم از پاسختون .

در حقیقت انتظار میرفت که علاوه بر امکانات ووکامرس فارسی ، افزونه ی حمل و نقل بتونه امکانات جدیدی را اضافه کنه ولی الان اینطور نیست و باید بین محاسبه ی اتوماتیک هزینه ی پستی و امکانات پستی یکی را انتخاب کنیم . برنامه ای در آینده ی نزدیک دارید که این موارد اصلاح بشه ؟
افزونه پستی تکمیل کننده افزونه ووکامرس فارسی هست.

1. غیرفعال شدن شهر های ووکامرس فارسی صرفا بخاطر لیست قیمت روش های پستی هست (پیک موتوری، تیپاکس و ...). شهر های ووکارس فارسی غیرفعال میشن چون در افزونه پستی تعبیه شدند با امکان ویرایش توسط کاربر (افزودن و حذف استان، شهر و محله دلخواه)

2. برای محدود کردن ارسال به یک شهر یا استان خاص می توانید آن را از منو ووکامرس -> شهر های حمل و نقل حذف کنید. منظور شما از امکانات پستی چیست؟

irsalam

تازه وارد
سلام روز بخیر 

من یک مشکلی که با افزونه دارم و نمی دونم چکار کنم اینه که واحد پولی فروشگاه به تومان هست و زمانی که می خواییم روش پستی رو انتخاب کنیم هزینه پست رو در اصل به تومان میزنه مثلا هزینه پست 4900 تومان رو میزنه 49000 تومان مثل تصویر پیوست حالا سوالم اینه که چطوری باید در اصل یک صفر از واحد پولی افزونه کم بشه که درست بشه 

ممنون

بالا