افزونه فارسی حمل و نقل ووکامرس Persian WooCommerce Shipping

MahdiY

راهبر انجمن
سلام آقا مهدی، قبل از هرچیز ممنون بابت زحمتی که برای افزونه کشیدید.مشکلی که در افزونه وجود داره اینه که در برگه تسویه حساب زمانی که استانی انتخاب بشه بارگذاری شهر ها با مشکل مواجع میشه. مثلا اگر استان تهران رو انتخاب کنیم شهرهای استان تهران بارگذاری میشن، حالا اگر استان رو به گیلان تغییر بدیم شهرها روی همون استان تهران میمونن. موفق باشید.
سلام
این مشکل تا حد زیادی در نسخه جدید برطرف شده، از چه نسخه ای استفاده می کنید؟

MahdiY

راهبر انجمن
نه

من افزونه رو‌نصب ندارم کلا ولی برای پیک موتوری هم از داخل شهر ها تیک پیک موتوری زدم هم از تو تنظیمات ووکامرس ولی فعال نمیشه در صفحه پرداخت
سلام
یه نکته اضافه کنم، علاوه بر تیک زدن پیک موتوری شهر، باید تیک پیک موتوری استانش رو هم بزنید.

sadeghkh76

تازه وارد
سلام
یه نکته اضافه کنم، علاوه بر تیک زدن پیک موتوری شهر، باید تیک پیک موتوری استانش رو هم بزنید.
بله فال کردن هم استان هم شهر وهم در تنظیمات حمل و نقل ووکامرس اضفه کردم اما در صفحه تسویه پیک موتوری رو فعال نمیکنه مثلا تیک فارس روزدم تیک شیراز هم زدم در تنظیمات هم اضافه کردم ولی وقتی میزنم فارس شیراز پیک موتوری نمیاره برام

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

آموزش ویدیویی افزونه منتشر شد.

آپارات

تلگرام

یوتیوب

بله

آخرین ویرایش:

MahdiY

راهبر انجمن
بله فال کردن هم استان هم شهر وهم در تنظیمات حمل و نقل ووکامرس اضفه کردم اما در صفحه تسویه پیک موتوری رو فعال نمیکنه مثلا تیک فارس روزدم تیک شیراز هم زدم در تنظیمات هم اضافه کردم ولی وقتی میزنم فارس شیراز پیک موتوری نمیاره برام
سلام
لطفا فیلم آموزشی منتشر شده برای پیک موتوری رو ببینید.

SANBOR

تازه وارد
سلام
من مشکل نمایش عدد بجای عنوان شهر در صفحه تسویه مو قسمت تغییر ادرس ووکامرس دارم !
ایم مشکل رو چجوری میتوانم برطرف کنم

SANBOR

تازه وارد
سلام راستی من تاپین رو فعال کردم ولی هر وقت میزنم ثبت میگه ادرس حمل و نقل رو باید وارد کنید
چجور میتونم کاری کنم همیشه ادرس صورت حساب بره اتوماتیک پر بشه؟؟؟

rexown

تازه وارد
سلام افزونه کاربردی هست ، اگر بشه امکان گرفتن مبلیغ ارسال از فروشنده کالا (با افزونه دکان ست بشه و از فروشنده بگیره خوب میشه مثل دیجیکالا )

alirezaxb1

تازه وارد
درود بر شما توسعه دهنده

بنظر می آید افزونه شما با نسخه جدید ووکامرس ساز گاری ندارد یا با برخی افزونه های سایت بنده تداخل دارد البته اکثر افزونه ها پرکاربرد از خود منبع وردپرس دانلود شده

*مشکلی که وجود دارد در صفحه پرداخت ووکامرس checkout فیلد شهر امکان انتخاب محله وجود ندارد و به حالت کمبو باکس می شود و امکان پر کردن آن نیست لطفا بررسی بفرمایید

با فعال کردن افزونه شما این مشکل به وجود می آید:(

قالب ایران کالا ( خریداری شده از ژاکت)
نسخه php 7.2

-----------------
* همچنین پیشنهاد می کنم با افزونه الوپیک هماهنگ شوید و به عنوان روش ارسال آن را اضافه کنید که بشه روی هزینه محاسبه شده آنلاین درصد اضافه کرد

پیوست‌ها

• Capture.JPG
    Capture.JPG
    24.4 کیلوبایت · بازدیدها: 3
آخرین ویرایش:

SANBOR

تازه وارد
سلام الان من دو روزه که مشکلات افزونه رو گذاشتم و لی پاسخی ندادند

alirezaxb1

تازه وارد
درود بر پشتیبانان این افزونه آیا آپدیتی ارائه می شود در روزهای آتی یا حذفش کنیم کلا عملکرد سایت با اختلال روبرو کرده ؟!

Saman_w

تازه وارد
سلام, ممنون بابت پلاگین و پشتیبانی,
روشی وجود نداره گه روش حمل تیپاکس رو برای همه شهرها فعال کنم بدون اینکه دونه دونه وارد ویرایش هر یک از شهر ها بشم؟

masoud ashoori

کاربر عضو
سلام, ممنون بابت پلاگین و پشتیبانی,
روشی وجود نداره گه روش حمل تیپاکس رو برای همه شهرها فعال کنم بدون اینکه دونه دونه وارد ویرایش هر یک از شهر ها بشم؟
با سلام، میتوانید به ویرایش شهر های هر استان مراجعه نمایید و تیک فعال سازی برای تمامی شهر های هر استان را انتخاب نمایید.
You must be registered for see images attach

اما در نظر داشته باشید تیپاکس در همه شهر ها شعبه و فعالیت ندارد.
لیست شعب تیپاکس:

آخرین ویرایش:

Saman_w

تازه وارد
با سلام، میتوانید به ویرایش شهر های هر استان مراجعه نمایید و تیک فعال سازی برای تمامی شهر های هر استان را انتخاب نمایید.
اما در نظر داشته باشید تیپاکس در همه شهر ها شعبه و فعالیت ندارد.
لیست شعب تیپاکس:
ممنون از پاسخ شما,
حالا مشکل اینجاست که پست پیشتاز و سفارشی برای هیچ شهری فعال نمیشه و مثل تیپاکس هم گزینه ای برای فعال کردن در هر استان نداره, باید چه کرد؟

masoud ashoori

کاربر عضو
ممنون از پاسخ شما,
حالا مشکل اینجاست که پست پیشتاز و سفارشی برای هیچ شهری فعال نمیشه و مثل تیپاکس هم گزینه ای برای فعال کردن در هر استان نداره, باید چه کرد؟
خواهش میکنم
پیشنهاد میشود ویدئوهای آموزشی این افزونه را در کانال آپارات آقای یوسفی مشاهده نمایید:

بالا