افزونه فارسی فروشندگان ووکامرس

tansu68

تازه وارد
@ ممنون دوست خوبم بابت زحمت پارسی سازی

یه پرسش داشتم : تو تنظیمات افزونه گزینه هایی مثله : مشاهده نظرات و ثبت کردن نظرات وجود داره، با وجود اینکه تیک هر دو گزینه پر شده، اما زمانیکه دیدگاهی برای محصولی ارسال میشه تو پیشخوان فروشنده چیزی دیده نمیشه حتی اگه اون دیدگاه توسط مدیر تایید شده باشه.

omidrastegar

کاربر عضو
زمانی که فروشنده وارد قسمت مدیریت میشه قسمت نظرات هست مثل تمام وردپرس ها شاید شما از تنظیمات بالا تیکش رو برداشتی

tansu68

تازه وارد
نه امید جان تیکش هست، حالا شاید هم به خاطر این باشه که رو لوکالم، اگه رو سایت هم این مشکل رو داشتم مطرح میکنم، ممنون

omidrastegar

کاربر عضو
سلام به همراهان همیشگی پرشین اسکریپت

ورژن جدید [1.7.5] ارائه شد و در پست اول قرار گرفت. تغییرات انجام شده:

• رفع چند مشکل گزارش شده
  • بازنگری در کدها
  • چند امکان جدید
  • به روزرسانی ترجمه
  • و...
موفق باشید.

درگاه پرداخت افزونه به زودی ارائه می شود.

.امیر

کاربر عضو
سلام من افزونه رو نصب کردم اما فارسی نیستش

لطفا راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟ چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

omidrastegar

کاربر عضو
نسسخه جدید افزونه Wc Vendors v1.7.7 به پست اول اضافه شد.

تغییرات:

هماهنگی کامل با نسخه جدید وردپرس و ووکامرس

تکمیل ترجمه

طبق سوالات و مشکلات دوستان پیگیری کردم و کلیه ی مباحث قابل شخصی سازی رو در پست " " قرار دادم به راحتی موارد بالا که مطرح کردید قابل حل شد.

vahidkavari

تازه وارد
سلام دوست عزیز ممنون از افزونه فوق العاده خوبت اما متاسفانه من وقتی نصبش میکنم فارسی نیست و انگلیسیه لطفا راهنمایی کنید تا منم بتونم از افزونه خوبتون استفاده کنم 

سپاس

hitakin

کاربر عضو
خیلی عالی ، فقط این مشکل پی پالش حل میشد که خیلی خیلی عالی بود

hitakin

کاربر عضو
سلام .

این افزونه در نوع خودش یکی از بهترین افزونه های هست و نصبش کردم و جا داره از ایشون تشکر کنم .

متاسفانه ما تو ایران درگاهی مثل paypal adaptive نداریم که بعد هر خرید سهم هر فروشنده به صورت خودکار به همون نفر برسه . هرچند تو مستندات درگاه آسان پرداخت یه همچین چیزهایی دیده بودم ولی خب همه گیر نشده .

سوال من اینه که حالا ما از تنظیمات تسویه حساب رو میذاریم تو حالت دستی و فعلا مشکلمون حل مشه . اما بعد اینکه با طرف تسویه حساب کردیم و پول رو براش کارت به کارت کردیم این رو کجای افزونه باید ثبت کنیم که فروشنده متوجه بشه یا اینکه یه جایی باشه که میزان تسویه شده و باقی مانده رو نشون بده ؟

با تشکر از شما .
دوست گرامی این قسمتی که فرمودید تنظیمات تسویه حساب و تو حالت دستی میزاریم، از کجا تنظیم میشه؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام .

دوستان کسی میدونه این افزونه زیر دقیقا فرقش از نظر عملکرد با این چیه ....

خیلی چیز خوبی به نظر میرسه ...

ALi.Reza

کاربر عضو
سلام .

دوستان کسی میدونه این افزونه زیر دقیقا فرقش از نظر عملکرد با این چیه ....

خیلی چیز خوبی به نظر میرسه ...
این افزونه خودش افزونه پذیره!

تو پنل فروشنده هم ظاهراً فهرست فروش ها، کمیسیون هر فروش، کل کمیسیون و... نمایش داده میشه

فقط نمی دونم وقتی با فروشنده تسویه میشه جایی ثبت و نمایش داده میشه یا نه

دوستان بی زحمت سر فرصت و با حوصله بررسی کنید ببینید اگه کمبودی، مشکلی نداره برای ترجمه و درگاه و... اقدام صورت پذیرد!

omidrastegar

کاربر عضو
با سلام خدمت دوستان گل

ببخشید دیگه چند وقتی هست سرم شلوغه دیر به دیر میام ولی هر وقت میام با خبرهای خوب میام

بله برم سر اصل مطلب....

افزونه به ورژن جدید جدید آپدیت شد.... صد در صد فارسی... همراه با رفع مشکل فارسی نبودن پنل تنظیمات در مدیریت

چند مشکل در ورژن جدید برطرف شده و هماهنگی کامل با ورژن جدید وردپرس داره

آخرین ویرایش توسط مدیر:

omidrastegar

کاربر عضو
نسخه جدید افزونه Wc Vendors v1.7.9 به پست اول اضافه شد.

تغییرات:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

saeedalimadadi

تازه وارد
سلام

ببخشید من الان با این افزونه به مشکل برخوردم توی صفحه کاربری فروشنده هیچی نشون نمیده چرا؟

saeedalimadadi

تازه وارد
سلام

ببخشید من الان با این افزونه به مشکل برخوردم توی صفحه کاربری فروشنده هیچی نشون نمیده چرا؟
سلام خدمت همه

آقا من توصیه میکنم که این افزونه رو زیاد دستکاری نکنید

من ورداشتم این کد

<?php

$author_id = get_current_user_id();

$shop_name_set = WCV_Vendors::get_vendor_shop_name( $author_id );

$vendor_login = get_userdata($author_id);

if ($shop_name_set == $vendor_login->user_login) {

// Only choose one of the following lines depending on what theme you have.

// Use the following line if you have a WooThemes theme.

echo do_shortcode( ‘[box type="alert"]<strong><h3>You havent configured your store name!</h3><p>More message text here.<br><br><a href="’.$settings_page.’">Click here to set your store name</a></p>.[/box]’ );

// Use this line for any other theme

echo ‘<h3>You havent configured your store name!</h3><p>More message text here.<br><br><a href="’.$settings_page.’">Click here to set your store name</a>.</p>';

}

?>

رو اضافه کردم کلا بخش کاربری فروشندم از کار افتاد.(مشکل بالا)

پس توصیه میکنم اینکارو انجام ندید

بیگناه

تازه وارد
من الان مشکل درگاه دارم چطور میتونم شماره حسابی چیزی از فروشنده بگیرم تا کمیسیونشو بهش پرداخت کنم؟ الان توی تنظیمات فروشنده فقط ایمیل پای پل هست گزینه دیگه ای نیست لطف این مورد رو برسی کنید.

mohamad_a226

کاربر عضو
سلام. خسته نباشید

وقتی تأیید درخواست فروشنده شدن به صورت دستی باشه، اگه یکی درخواست داد، از کجا میشه متوجه شد؟

چون ایمیلی هم نمیاد که کسی همچین درخواستی رو داده و جایی هشداری بابتش نمیاد.

ali320m

تازه وارد
سلام 

دنبال یه همچین افزونه ای بودم واقعا فقط نمیدونم چرا وقتی فروشنده میخواد محصول بزاره فیلد قیمت وجود نداره یعنی کلال قیمتی نداره!

روی لوکلا تست کردم با کاربر جدید

omidrastegar

کاربر عضو
نسخه جدید افزونه Wc Vendors v1.8.0 به پست اول اضافه شد.

تغییرات:

تصحیح ترجمه به درخواست دوستان

متن فروخته شده توسط: به فروشنده تغییر پیدا کرد

طبق سوالات و مشکلات دوستان پیگیری کردم و کلیه ی مباحث قابل شخصی سازی رو در پست " " قرار دادم به راحتی موارد بالا که مطرح کردید قابل حل شد.

بالا