افزونه فارسی منوی درختی موضوعات فروشگاه ساز ووکامرس

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شاید شما هم جز آن دسته از افراد باشید که در فروشگاه ووکامرسی خود دارای دسته بندی متعدد و فراوان برای محصولات دارند. در این حالت استفاده از ابزارک پیشفرض نمایش دسته بندی محصولات ووکامرس باعث سردرگمی کاربران در فروشگاه شما می شود. هم اکنون با افزونه WooCommerce Category Accordion فارسی می توانید براحتی یک ابزارک برای دسته بندی محصولات به صورت درختی (اکوردئون) ایجاد کنید. این افزونه با ایجاد یک ابزارک دسته بندی محصولات ووکامرس را به صورت شاخه ای (ساختار درختی) نمایش می دهد و به سایت شما ظاهری زیبا می بخشد! از امکانات این ابزارک می توان به فارسی بودن ، وجود گزینه های متعدد مانند تعداد نمایش زیر مجموعه ها ، قابلیت نمایش تعداد محصولات هر دسته اشاره نمود

WooCommerce-Category-Accordion.jpg
برای دانلود مراجعه کنید به:

کد:
[LEFT]http://www.persianscript.ir/?p=4692
[/LEFT]

farbod.de

تازه وارد
شاید شما هم جز آن دسته از افراد باشید که در فروشگاه ووکامرسی خود دارای دسته بندی متعدد و فراوان برای محصولات دارند. در این حالت استفاده از ابزارک پیشفرض نمایش دسته بندی محصولات ووکامرس باعث سردرگمی کاربران در فروشگاه شما می شود. هم اکنون با افزونه WooCommerce Category Accordion فارسی می توانید براحتی یک ابزارک برای دسته بندی محصولات به صورت درختی (اکوردئون) ایجاد کنید. این افزونه با ایجاد یک ابزارک دسته بندی محصولات ووکامرس را به صورت شاخه ای (ساختار درختی) نمایش می دهد و به سایت شما ظاهری زیبا می بخشد! از امکانات این ابزارک می توان به فارسی بودن ، وجود گزینه های متعدد مانند تعداد نمایش زیر مجموعه ها ، قابلیت نمایش تعداد محصولات هر دسته اشاره نمود

WooCommerce-Category-Accordion.jpg
برای دانلود مراجعه کنید به:

کد:
http://www.persianscript.ir/?p=4692
نصب میشه ولی تو ابزارکا نمیاد؟! باید کاره خاصی بکنم؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
میاد... نه نیاز به کار خاصی نیست

masood30

تازه وارد
درود نمیاد

میشه توضیح بدین برای کار کردن باهاش

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
کافیه افزونه رو فعال کنید و از بخش ابزارک ها! کار کنید باهاش...

ادرس وب سایت رو پ.خ کنید ببینم چیکار میکنید...

miladsadsad

تازه وارد
برای من درست کار میکنه فقط با اینکه روی سطح صفر تنظیم کردم اما همه زیر دسته ها رو میبنده در صورتی که من میخواهم همه زیردسته ها باز باشند

آیا راهی هست؟

masood30

تازه وارد
درود بر شما

من بر روی لوکال دارم تست میکنم

اما هرکاری میکنم نمیشه

امکان داره یه فایل تصویری یا ویدعو برای کار باهاش بزارید ممنون و سپاس

takcode1

تازه وارد
سلام من نصب کردم قالب سایتم خودم درست کردم میشه کد مربوط به قالب رو بدین یا راهنمایی کنید ؟؟

در فایل functions.php باید کار خاصی انجام داد ؟

در ضمن آدرس سایتمم =>>> tooloe.ir است لطفا کمک کنید ........

attachment.php

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا